Najpreprostejši recept za kristalni mefedron

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Pozdravljamo ambiciozne kuharje! Danes vam bomo povedali, kako pripraviti mefedron (znan tudi kot 4-MMC, Meow Meow).

Še pred približno 20 leti za mefedron ni vedel nihče, vendar je kmalu začel osvajati svet. Ljudje so ga hitro vzljubili in začeli mefedron imenovati nič manj kot "novi kokain", "ubijalec ekstazija", "boljši od meta" in tako naprej. Težko je reči, ali imajo prav ali ne, vendar je dejstvo, da je mefedron postal živa klasika, ki vodi na lestvici najboljših drog za evforijo, dejstvo. Mefedron je kraljevska droga.

Čeprav je mefedron v številnih državah prepovedan, ga imamo radi iz vsega srca in vas želimo naučiti, kako ga pripraviti.
Predstavljamo vam najlažji in najhitrejši način za pripravo mefedrona v vaši kuhinji.


Najpreprostejša sinteza mefedrona s pomočjo 1l bučke ali steklenice.


  • Ta sinteza ne zahteva nobene laboratorijske posode.
  • Potrebovali boste steklenico s stekleno bučko s prostornino 1 liter in z navojnim pokrovčkom.


Razmerja, potrebna za 1L bučko:
  1. 2b4mp* - 100 g
  2. Benzen - 200 ml
  3. Metilamin 40% - 140ml
  4. klorovodikova kislina - 40ml
  5. Aceton - 600ml

    *Vtej temi vam pokažemo, kako hitro in enostavno pridobiti 2b4mp neposredno v kozarcu!
    https://bbgate.com/threads/preparation-of-2b4mp-precursor-for-mephedrone.7042/


Korak 1: Sinteza
Vzemite 200 ml benzena in ga prelijte v steklenico. Previdno dodaj 100 g 2b4mp. Steklenico stresajte, dokler se 2b4mp popolnoma ne raztopi. Nato dodajte 140 ml 40-odstotne vodne raztopine metilamina. Pod pokrov dajte celofansko folijo in tesno zaprite. Zrakotesno zaprite steklenico tako, da vrat ovijete s trakom. Mešanico pustite stati 24 ur ob rednem mešanju.

Če steklenico postavite v vodo s temperaturo 40-50 stopinj in močneje mešate, se čas sinteze skrajša na 3-4 ure.


Korak 2: Izpiranje proste baze
Pomembno: med postopkom nosite rokavice.
Ko se čas izteče, vsebino steklenice prelijte v dvolitrsko plastično steklenico in v isto steklenico nalijte 1 liter vode s temperaturo 30-40 stopinj Celzija. Zaprite pokrov in nekaj minut dobro mešajte. Nato počakajte, da se frakcije jasno ločijo, kar traja 15-20 minut. Na vrhu bo prosta baza 4-MMC v benzenu (olje), na dnu pa voda. Potrebujemo zgornjo plast. Spodnjo plast je treba odcediti. To storite tako, da steklenico obrnete navzdol in rahlo odprete pokrovček. Tako se vsebina steklenice počasi izlije. Ko v steklenici ostane samo zgornja plast, morate prenehati z odcejanjem.
Nato v steklenico nalijte še en liter tople vode in ponovite postopek izpiranja olja iz steklenice. Vodno frakcijo ponovno odcedite v smeti. Na koncu, po vseh postopkih, morate imeti v steklenici samo rumeno olje (prosta baza 4-MMC v benzenu).


Korak 3: Zakisanje
Za nakisanje lahko vsebino steklenice prelijemo v litrski kozarec s širokim vratom ali pa samo steklenico previdno prerežemo na pol. Za kisanje se uporabljata klorovodikova kislina in aceton, pomešana v razmerju 1:10. Za 100 gramov 2b4mp običajno potrebujete 30-40 ml klorovodikove kisline in 300-400 ml kakovostnega suhega acetona. Raztopino kisline je bolje pripraviti neposredno pred začetkom kisanja. Kisanje se izvaja v majhnih obrokih, zmes pa se nenehno meša. Za mešanje je primerno uporabiti tanko dolgo 1ml brizgalko ali bat za brizgalke.

Ob dodajanju kisle raztopine se tvori oborina in zmes se sama segreje. Če postane zmes pregosta, jo lahko razredčite s 50-100 ml acetona (lahko tudi več). Mešanica ne sme biti pregosta, sicer jo bo težko filtrirati.
Po končanem kisanju je treba zmes ohladiti in jo za 4-6 ur shraniti v zamrzovalniku.
Ne pozabite zapreti kozarca s pokrovom.

Pri kisanju je zaželeno, da pH mešanice določite z indikatorji, ko je dosežen pH=5, prenehajte s kisanjem.


Korak 4: Filtriranje
Po zamrzovanju dobite kašasto zmes. To snov filtrirajte skozi papirnati filter ali debel prtiček ali krpo. Posušeno na zraku razrežemo na koščke.
Mefedron mora biti bel z rahlim odtenkom, šibkega vonja in grenkega okusa. Če ima dobljeni mefedron oster vonj, kisel ali slan okus ali barvo, ki se zelo razlikuje od bele, ga je treba oprati. Ko je mefedron popolnoma suh, ga zmeljite v fin prah. Dodajte majhno količino ledeno hladnega (iz zamrzovalnika), visokokakovostnega suhega acetona, da bo zmes tekoča. Nato ga filtrirajte in ponovno posušite. Mefedron sperite, dokler ni videti dober in čist.

Iz 100 g 2b4mp je povprečen izkoristek ~50 g mefedronove moke. Ta se lahko kristalizira.


Korak 5: kristalizacija

50 g čistega mefedrona v prahu raztopite v 100 ml vode (ali 50/50 alkoholne vode ali vodke). Segrevajte do mehurčkov in pustite, da se kristalizira v posodi. Po izhlapevanju topila boste dobili kristale mefedrona.



To je to. Ali zdaj vidite, kako enostavno je to narediti?
Hitro, enostavno in učinkovito si zagotovite najčistejši kraljevi meflon.


Za razliko od podobne niti za kuhanje mefedrona smo v tej nitki korake kar se da poenostavili in zmanjšali. Zdaj ga lahko zares pripravite v svoji kuhinji! Če katerega koli koraka ne razumete, nam pišite! Lahko vam pomagamo!
Za popolno potopitev si oglejte nit Sinteza mefedrona z videoposnetkom sinteze 4-MMC z uporabo velikega merila.

Ljudje, ki so poskusili mefedron, ga imajo iz vsega srca radi. Vsi.
Za tiste, ki ga še niso imeli priložnosti poskusiti, pa je pred vami brezodni ocean evforije in veselja.
Vendar bodite previdni! Naslednjemu traku ali injekciji se bo res težko odreči. Mefedron je preveč dober.

 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
24h mix hahah rusko sranje sinteza zD
Mmc u can made in 2h easy u say 24h made freebase xD
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni. sem nova in v pregledih sem prebrala, da nekaterim ljudem ne uspeva z reakcijami.....
Ali obstaja metoda NO BULSHIT, ki jo lahko priporočite.....please.....?
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Ali imam lahko vprašanje?
Kako iz metilamin hidroklorida izdelati 40-odstotni metilamin?
Ali moram metilamin hidroklorid preprosto raztopiti v ustrezni količini vode?
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Cristal je enostaven
 

Attachments

  • JWw1azMxDL.jpeg
    JWw1azMxDL.jpeg
    6.4 MB · Views: 1,771
  • 3L5BPdmRVA.jpeg
    3L5BPdmRVA.jpeg
    7.3 MB · Views: 1,759

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Ali ste ga pripravili v skladu z receptom v tej temi? In kako se je izkazalo? Ali bi ga kdo kupil?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
kot je gospod kutas tako poljudno povedal, da je to sranje ruska sinteza, si priskrbite nekaj dmso nad bo opravljeno v eni uri
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vidim, da se z UWe9o12jkied91d vračata sem in tja, zato me zanima, ali lahko eden ali oba objavita recepte, ki jih uporabljata, ali izboljšave Outlawovega?

Hvala
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
UWe9o12jkied91d Ali lahko, prosim, podrobneje opišete metodo, o kateri razpravljata vi in mocnykutas?

Hvala
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
pozdravljeni gospod, najprej ste pionir in to, kar počnete, je odlično, zelo vas spoštujem in vam želim še naprej uspešno delo. ostanite varni.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
UWe9o12jkied91d Ali lahko, prosim, podrobneje opišete metodo, o kateri razpravljata vi in mocnykutas?

Hvala
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne vem, s kakšnim postopkom se ves čas hvali, ampak trenutno imam najboljše rezultate, ko keton raztopim v malo dcm, rahlo segrejem na 35-40, naenkrat dodam metilamin, pustim mešati 10 m, kot je, nato pa po malem dodajam dmso tekom 20-30 min. nato dodam vodo in nekaj etil acetata ter mešam še nekaj minut, pustim ločiti. razredčim s hladnim acetonom in oborim, poskusil sem tako 33 kot 37,5 HCl, brez opazne razlike.
Od vseh postopkov, ki sem jih uporabil, je bil ta postopek najčistejši in najbolj donosen, poleg tega pa menim, da večja ko je skala, bolje se obnese.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Wow. super hvala
 

Barocco

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, glede benzena, ali ga je mogoče nadomestiti s čim drugim, saj je za javnost prepovedano kupiti tukaj
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Mislim, da bi moral toluoen delovati, saj je to le topilo za prostostno bazo. Ampak sem samo začetnik.
 
Top