Najpreprostejši recepti

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Knjiga Breaking Bad vas uvede v svet izdelovanja zdravil z lastnimi rokami. V razdelku Tehnologije sinteze in analize vam ponujamo različne tehnike sinteze ter raziskovalne in testne metode. Skoraj vse te metode smo preizkusili v praksi, vse pa so delujoče sheme. Izkušeni kemik bo dobro razumel večino metod kuhanja in ne bo imel težav z metodami kuhanja.

Kaj pa ljudje, ki želijo izdelati droge, vendar niso prepričani, kako?
Kaj če imate težave s kemijo in se bojite kuhati tudi s preprostimi navodili po korakih iz poglavja o sintezi?
Razumljivi ste! Pravzaprav se lahko nepoučenemu očesu vse to zdi zapleteno.

V ta namen smo se odločili ustvariti novo poglavje z naslovom "Najpreprostejši recepti", v katerem bomo prikazali najpreprostejše tehnologije sinteze za najbolj priljubljene snovi. V tem razdelku bomo poskušali vsak korak razložiti čim bolj podrobno, brez poudarjanja kemijskih izrazov, nerazumljivih formul in drugega tehničnega žargona. Navajamo le najpreprostejše razumljive recepte, da boste lahko izdelek uspešno pripravili v svoji kuhinji ali garaži. Rezultat vas bo presenetil: Kuhanje kakovostnih drog je pravzaprav zelo enostavno in hitro!

Pripravljeni smo vam nuditi popolno podporo na vseh stopnjah postopka kuhanja. Vprašanja lahko postavite v tem razdelku ali pošljete zasebna sporočila skrbnikom foruma. Vedno vam bomo pomagali, da začnete, dokončate kuhanje in prodate, kar ste naredili! Poskusite, ne bojte se, saj je to res enostavno!

Katere sinteze katerih snovi bi radi videli v tem razdelku?
Katera navodila za sintezo naj vam poskušamo poenostaviti? Pišite v to temo.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
3/4mmc 3/4cmc apvp/MDPvP bk mdma hitrostna oblika a olje
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
😬😬😬😬 to je zanimiv koncept. Mislil sem, da se sprenevedaš, vendar imaš to kadrovsko tablico.
Sploh ne vem, kaj naj predlagam. Kaj pa feniltropan, WIN serija, RTI, Troparil ali RTI? Kako lahko od tega benzonotata odrežem približno 10 ogljikovodikov in ga metiliram? To ni nova zamisel, vendar je bila vsaka takšna tema, ki sem jo videl, takoj mrtva v vodi, ker nihče ni mogel priti na dan z ENKRATNOSINTEZO , razen morda kloroformovega horalnega hidrata in ekstrakcije rastlin, kar pa ni sinteza. Z veseljem bi si ogledal karkoli.
HEJ, povejte mi, kaj lahko naredim s to vrečko b-fenilantilamin HCL 500g!?!!!
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Metamfetamin .
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Rad bi videl vodnik za spojine Pyro, ki bi prikazoval različne podmene, kateri fenon ustreza posamezni prihodnji spojini (a-php=valerofenon, mdpv= itd.). Prav tako bi bilo neverjetno videti sintezo nekaterih preprostih disso/phsy spojin (mxe,fxe,pcx,) in 2cx ali substituiranih triptiminov.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bupropion
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Zakaj bupropion?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ker je tisti, ki je že na spletnem mestu, odpadek
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
To je katinon in ga je dokaj lahko dobiti, ali je kakor koli preveč spremeniti njegovo strukturo za kaj uporabnega.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
To je zagotovo najbolj spodbudna izkušnja, ki sem jo doživel v zadnjem času. Imam stekleničko osnovnega triptamina, s katerim bi rad izvedel nekaj alkimije. Navodila o tem, kaj naj z njo naredim, bi bila super.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Hiter vpogled kaže, da je 4-aco prozdravilo 4-ho. Torej sta in vivo enaka, in vitro pa je 4-ho nekoliko močnejši w/w. Kje je prednost?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
4-HO je verjeten metabolit 4-ACO, vendar je prodrug nekaj neaktivnega, 4-aco pa je aktiven sam po sebi. Tudi pri njegovi presnovi se dogaja več stvari, vključno s presnovki, ki niso prisotni iz 4-HO
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Priznati moram, da se vaš priložnostni glagol zdi čista hiperbola. Nisem našel niti enega samega sklica, ki bi s kakršno koli avtoriteto trdil, da je 5-meo aktiven, čeprav ni razloga, da ne bi bil. Vsa sklicevanja na metabolite so bila skrita za plačljivim zidom, vendar je bil povzetek, da ga metabolizem pri prvem prehodu močno prebavi. Edini pravi način za rešitev tega vprašanja je sintetizirati 2-a,4,5-homo- dimetilamid fosforne kisline DIMET in ga izstreliti
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Imam reference. Hočem reči, da ste očitno videli tudi te reference, da ste se odločili, da jih kvalificirate kot "brez kakršne koli avtoritete". Vendar me zanima, zakaj jih zavračate?

Prav tako nisem prepričan, kaj to pomeni "Vse reference o metabolitih so bile skrite za plačljivim zidom, povzetek pa je bil, da jih metabolizem prvega prehoda močno prebavlja." Mehanizem prvega prehoda nikakor ni pomemben. Prvi prehod ni en sam primer singularne transformacije. Z isto spojino se lahko zgodi več stvari v različnih količinah. Dokazi o edinstvenih metabolitih so šibki, ker gre za in vitro, vendar se zdi, da vaše domneve, da jih ni, temeljijo na napačnem razumevanju prvega prehoda, ki ga je tako ali tako mogoče zaobiti ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Navedene reference so bile le navedbe raziskovalcev, ki pravijo, da drugi raziskovalci kažejo, da bi lahko bila aktivna. V njih ni nobenih imperativnih podatkov ali poročil o osebnih izkušnjah. Nobenega slikanja možganov mri ali analize kemičnih snovi ali aktivnosti.
Metabolične poti in izdelki, skriti za plačljivim zidom, pomeni, da lahko preberem osnutek ali povzetek, vendar Wiley online ali raziskovalna vrata ect. želijo, da plačam 30 dolarjev ali kaj podobnega, da si ogledam celoten dokument. Mislim, da se je v enem dokumentu omenjalo 13 presnovnih procesov prvega prehoda, tako da ja, zavedam se, da jih je več kot 1.
MAO-a naredi nn dmt neaktiven. MAO-b povzroči, da je feniletilamin neaktiven. To so presnovni procesi. Če želite predlagati, da je presnova v prvem prehodu nepomembna, je....insane. gotovo bi jo lahko streljali ali kadili, da bi zaobšli nekatere procese, vendar ne bi rekel, da je zaradi tega "nepomembna".
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Popolnoma nepomembno je, ali je aktivna ali ne, če jo je mogoče zaobiti. Ali ste na drogu ali kaj podobnega? Po svojih čudnih merilih, kaj je aktivno ali ne, pravite, da je DMT neaktiven, in to je popolnoma noro reči.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,357

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Ali ste na drogu ali kaj podobnega? Sranje ja, celo noč sem se učil o kiralnosti in razreševanju enantiomerov in stereoizomerov. Vsaj objavil si nekaj, kar je videti legitimno. IC50 100 nm za ht-5a? Si prepričan, da to sploh želiš imenovati aktivno? Zagotovo se ne more primerjati s psilocinom. To, da moraš vzeti 10x več, se ne zdi prednost, vendar so po drugi strani triptamini moja najmanj priljubljena droga, zato je morda to 🤔. Dmt ni oralno aktiven. Potrebujemo te kvalifikatorske prislove.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Za večino tistih, ki so to poskusili, je vsekakor drugačnega značaja kot uživanje gob, če smrkajo 4-aco v nasprotju z uživanjem. Seveda vam ni treba zaužiti 10-krat večje količine, saj še vedno dobite tudi presnovek psilocina skupaj z vsemi drugimi. DMT ni oralno aktiven zaradi prvega prehoda, zato sem vam govoril, da je prvi prehod nepomemben za to, ali je nekaj aktivno ali ne. Kakorkoli že, tudi če bi bilo vse enako med psilocinom in 4-aco-dmt glede učinka, bi bil 4-aco-dmt še vedno boljši, ker je veliko bolj stabilen.

V tej redditovi niti je nekaj anekdot o tem, kako je snifanje 4-aco-dmta drugačno:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Dajem vam celo verjetnost, da če bi spore vrste psilocybe položili na kravji iztrebek, naložen s 5-MeO-DMT, bi dobili gobe, ki vsebujejo 4,5-HO-MeO-DMT. Na ta način se izognete desetstopenjski sintezi, tako da vzgojite psihoaktivno gobo, ki ne vsebuje prepovedane droge."
-shulgin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
To bom moral napisati, vendar bom rekel, da ne, tega ne bi dobili kot izdelek
 
Top