Najpreprostejši recepti

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bupropion
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Zakaj bupropion?
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
To je katinon in ga je dokaj lahko dobiti, ali je kakor koli preveč spremeniti njegovo strukturo za kaj uporabnega.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Navedene reference so bile le navedbe raziskovalcev, ki pravijo, da drugi raziskovalci kažejo, da bi lahko bila aktivna. V njih ni nobenih imperativnih podatkov ali poročil o osebnih izkušnjah. Nobenega slikanja možganov mri ali analize kemičnih snovi ali aktivnosti.
Metabolične poti in izdelki, skriti za plačljivim zidom, pomeni, da lahko preberem osnutek ali povzetek, vendar Wiley online ali raziskovalna vrata ect. želijo, da plačam 30 dolarjev ali kaj podobnega, da si ogledam celoten dokument. Mislim, da se je v enem dokumentu omenjalo 13 presnovnih procesov prvega prehoda, tako da ja, zavedam se, da jih je več kot 1.
MAO-a naredi nn dmt neaktiven. MAO-b povzroči, da je feniletilamin neaktiven. To so presnovni procesi. Če želite predlagati, da je presnova v prvem prehodu nepomembna, je....insane. gotovo bi jo lahko streljali ali kadili, da bi zaobšli nekatere procese, vendar ne bi rekel, da je zaradi tega "nepomembna".
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Popolnoma nepomembno je, ali je aktivna ali ne, če jo je mogoče zaobiti. Ali ste na drogu ali kaj podobnega? Po svojih čudnih merilih, kaj je aktivno ali ne, pravite, da je DMT neaktiven, in to je popolnoma noro reči.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,357

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Za večino tistih, ki so to poskusili, je vsekakor drugačnega značaja kot uživanje gob, če smrkajo 4-aco v nasprotju z uživanjem. Seveda vam ni treba zaužiti 10-krat večje količine, saj še vedno dobite tudi presnovek psilocina skupaj z vsemi drugimi. DMT ni oralno aktiven zaradi prvega prehoda, zato sem vam govoril, da je prvi prehod nepomemben za to, ali je nekaj aktivno ali ne. Kakorkoli že, tudi če bi bilo vse enako med psilocinom in 4-aco-dmt glede učinka, bi bil 4-aco-dmt še vedno boljši, ker je veliko bolj stabilen.

V tej redditovi niti je nekaj anekdot o tem, kako je snifanje 4-aco-dmta drugačno:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Dajem vam celo verjetnost, da če bi spore vrste psilocybe položili na kravji iztrebek, naložen s 5-MeO-DMT, bi dobili gobe, ki vsebujejo 4,5-HO-MeO-DMT. Na ta način se izognete desetstopenjski sintezi, tako da vzgojite psihoaktivno gobo, ki ne vsebuje prepovedane droge."
-shulgin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To bom moral napisati, vendar bom rekel, da ne, tega ne bi dobili kot izdelek
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Pridobivanje prevodov iz San Pedra je precej enostavno. Sušene "kože" san pedra je menda nekoliko težje, vendar izvedljivo. To ekstrahirajte z uporabo "Cieolo" tek, pridobite vektorsko grafiko Peyote, iz nje naredite žig in stisnite tablete meskalina.

Izdelava GHB je prav tako precej preprosta. Še posebej, če si lahko priskrbite gel GBL ali odstranjevalec BDO.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Želel bi si bk-mdea alias etilon.
Tudi 4-mec. 4-fa. O-dsmt. Le nekaj, ki bi jih rad videl
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Katere sinteze katerih snovi bi radi videli v tem razdelku?
Katera navodila za sintezo naj vam poskušamo poenostaviti? Pišite v tej temi.

MDMA MDMA MDMA MDMA MDMA
Začetek iz olja Sassafrasa kot tudi katehola
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Najlažji način za izdelavo MDMA iz prahu PMK????
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
PMK v prahu => MDP2P => MDMA prek reduktivne aminizacije z NaBH4.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ali lahko kdo objavi preprosto laboratorijsko postavitev z uporabo 20-litrskega reaktorja kot napotek za preostalo potrebno opremo, TIA
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
poskušam izdelati metamfetamin, vendar ne deluje, pomoč, hvala
 
  • Like
Reactions: $!$
Top