Question Tematski kanali Telegram.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Prijatelji!
Za promocijo našega projekta vas prosimo, da nam sporočite povezave do telegramskih kanalov, ki obravnavajo teme Darknet/Droge/Chemija/RC in druge teme.

Prosimo, ne pozabite navesti države, v kateri je kanal priljubljen.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Včasih sem obiskoval @mycodre, samo zato, da sem opazoval skrivanje in pakiranje njihovih stvari ...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
V telegramu nisem našel @mycodre
ali imate kakšen drug način za pridružitev?
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
je povezava do zasebne skupine že na voljo?

IZceSDjRhE
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Zakaj namesto tega ne gostimo skupine na seji?
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Če sem iskren, tega sporočilnika še nikoli nisem aktivno uporabljal.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Zanimivo, preberite si ga, saj je zelo varen in ima celo lastno usmerjanje po čebuli.

Sem del drugih skupin na seji, ki so podobne narave kot Breaking Bad, in močno podpirajo sejo ter ne bi izbrali drugih sporočilnikov.

Poleg tega, če se prav spomnim, na telegramu ni možnosti za dejanske klepetalnice ali se motim? Session bi zagotavljal to možnost.

(To delim, ker se je o klepetalnici Breaking Bad nekaj časa razpravljalo in sem mislil, da bom prispeval, kar vem z drugih spletnih strani).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Osnovni tehnološki sklad Session in z njim povezana kriptovaluta sta videti neverjetno!
Cena kovanca je bila v daljšem obdobju razmeroma stabilna. Morda bo nekega dne močnejši kovanec za zasebnost kot Monero, saj je časovni potek transakcij tako hiter.
Ker vse gradijo na ideologiji, ki temelji na zasebnosti, me zanima, ali bo prišlo do selitve temnih trgov na njihov lokinet, ki je domnevno veliko hitrejši od TOR?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Zanimiva iskriva misel!

Nisem niti vedel, da ima seja svoj žeton, vsekakor je vredno prebrati to in morda kaj vložiti.
Zasebni kovanci bodo v prihodnosti imo tako ali tako ogromni, ko bodo vse valute postale digitalne in bo anonimnost v svetovnem finančnem sektorju začela izginjati.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Predstavljajte si, da bi ves svet DNM prešel na $OXEN - če bi zdaj porabili 1000 dolarjev, bi v nekaj letih kovanec zrasel na recimo 150 dolarjev, vaša majhna naložba pa bi postala 1 000 000 dolarjev brez davka, ker nihče ne bi vedel, da obstaja
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Bolnik, to je točno to, kar si zdaj mislim.

Tudi zato, ker ima ekipa, ki stoji za sejo, poleg kovanca še en vir dohodka, kar za XMR komaj vidim.
Celotna clearnet/offline scena se zdaj seli na session, tako da se sprememba znotraj komunikacije dogaja pred našimi očmi, zagotovo se lahko ponovi tudi na kriptografski strani stvari.
Tako kot takrat, ko je Alexandre Cazes uvedel ETH v AB1 in ga poslal naravnost na Luno.

To je stava, ki bi jo z veseljem sprejel. Hvala, dude
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Ker imam več kot 1 telefon z gorilnikom, imam telegram nameščen na 1, če sem iskren, je to mesto, kjer lahko dobim veliko strank, še vedno ne verjamem, da je varno, vendar je na telegramu veliko kupcev in navdušencev, imam nekaj skupinskih kanalov in povezav

če jih še vedno potrebuješ, jih lahko pošlješ na pm večina je zasebnih nekateri so javni to so predvsem skupine v EU in Združenem kraljestvu, ne poznam nobenih skupin v ZDA
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Čeprav je program Telegram precej varen, ni dovolj varen za pošiljanje zdravil, zlasti v velikih količinah. Bolje je, da uporabite TOX/Jabber/Wickr ali kaj podobnega.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Seja je precej varna
 
View previous replies…

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Session ni tako priljubljen, vendar je, kolikor vem, precej varen
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Telegram je res posran kraj, znan po sodelovanju in poln zajebanih prevarantov, vendar je z dobro nastavitvijo telefona ali pravilno uporabo androidnega emulatorja na whonixu lahko fantastična izložba za malo podjetje, če nato vse pogovore in posle usmerite na zaupanja vredno platformo za sporočila, kot je seja. Seveda, če nameravate imeti v rokah velik posel, je DN po mojem mnenju edina rešitev. Razen če rečem, ampak uporaba ločenega mobilnega telefona ali ločenega računalnika za vse te vrste stvari bi morala biti OBVEZNA!
 
Top