Trans ,4metilaminorex pravi led kralj stims

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Fermentacija benzaldehidov... Sliši se, kot da bi to vsi želeli narediti, vendar tega nikoli ne storijo. In veliko vas išče odgovore, ko ni nikogar, ki bi lahko dal odgovore iz resničnega življenja. Tako kot pri vsaki fermentaciji je vse odvisno od gojišča, kvasovk in temperature. Vse navedene sestavine so stehtane in razredčene v vodi za pripravo 800 cm
Medij A Medij B Medij C
PEPTON 4,8g PEPTON 4,8 IZVLEČEK DROŽJA 4,8g
SODIJEV PYRUVAT 49,3g SURCOSE 80g SURCROSE 80g
CITRINSKA KISLINA 8,4g CITRINSKA KISLINA 8,4g AMONIJEV SULFAT 7,32g
MAGNESIJEV SULFAT 0,4 g PH JE POTREBNO 4,5 ZA OBA A IN B POTASIJEV DIHIDROGEN FOSFAT ,8 g
PH MORA BITI 5,5
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ali lahko podrobneje razložite celoten postopek in stvari, ki so lažje razumljive za idiote, kot sem jaz
Sredstvo A kaj je to. Sestavljen je iz
Medij B enako kot zgoraj
Medij C enako kot zgoraj
in celoten postopek, kako dolgo je treba pustiti posamezno gojišče, kakšne so temperature in tako naprej ter v laičnem jeziku.
Hvaležen sem vam za vaše znanje in rad bi izdelal svoj lasten noreph.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
V glavi imam, dačeprav so ljudje to morda počeli v preteklosti, sem prepričan, da so vedeli, kaj počnejo. Ali pa to narobe razumem in se ni treba ničesar bati ... v vsakem primeru neprevidni raziskovalec sploh ne bi smel delati s cianogen azidom ali cianogen bromidom ali čim podobnim, vendar nikoli ne moreš vedeti, česa se bodo lotili bedaki. Spojina ima v literaturi približno sto referenc, od katerih je dober odstotek teoretičnih in računskih. Večina ostalih je s področja fizikalne kemije, ki preučuje njeno razgradnjo in reaktivne lastnosti. Sicer naletišna nekaj člankov, ki jo dejansko uporabljajo kot reagent v sintezi, vendar verjamem, da jih lahko prešteješ na prste, kar je dobra priložnost, da se spomniš, zakaj so vsi še vedno pripeti.
https://www.science.org/content/blog-post/things-i-won-t-work-cyanogen-azide

Predstavljam si, da se nekdo razbije manj, da se ne izogne vodi in močnim kislinam, kar lahko privede do nastanka hidrazojske kisline, ki je zelo strupena, hlapljiva in eksplozivna. Ampak veste, da samo razmišljam na glas...
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Vidim, da je to cis proti trans... V vsakem primeru se ne bi smeli ukvarjati s cianidnimi solmi, če ne razumete...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Res nerad sem tisti, ki s**** o vsem, vendar sem imel ,4mar in vam povem, da je najbolj precenjen, odkar sem prvič poskusil quaalude mislim, da je bil fentermin izjemen zmagovalec tistega obdobja to je samo moje mnenje, vendar se je amorex počutil grozno nervozen kot resnično slaba različica treh MMC ne vem, od kod so ti ljudje dobili tam poročila morda sem jaz tisti, ki ni prejel prava spojina vse, kar vem, je, da če bi bilo vse, kar so rekli, da je, bi bila v proizvodnji, zlasti ker so poskusili vse razen nekaj spojin bratov in sester, od katerih so bile mnoge zelo strupene ne vem, upal bi, da me bo kdo o tem razjasnil, vendar nihče ne bo spremenil mojega mnenja o kakovosti najhujši Soma rip off ever
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Niti me ni zelo strah kemije, samo mislim, da sok ne upravičuje iztisa (The juice does not justify The squeeze).
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Prav 3,4-metilendioksiaminoreks (MDAR) je dragulj v kroni. Preizkusilo ga je približno 100 ljudi in poročila so bila, no, navdušujoča. Ena oseba je napisala "najboljša izkušnja, kar sem jih kdaj imel s katero koli drogo; zakonito ali nezakonito". V bistvu so subjektivni učinki na sredini med MDA in MDMA.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Enako CARL všeč... 2 mar ali 3 mar več kot 4 mar.... tako ali tako... mislim, da sok ne upravičuje The squeeze.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Potem moram imeti prav, da je bila popolna popolna s*** serija, ki je šla okoli pred približno 6 leti od zelo znane kitajske mlade dame v tem času je bila večina prvih partij popolna s*** vsega, kar so najprej sintetizirali, tako da bi se popravil in se rad motil
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ali je bil vaš laboratorijski preskus opravljen ... po možnosti z NMR?

Kitajci bodo trdili, da gre za eno stvar, a vam bodo poslali nekaj 100 % drugačnega
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ja, kitajski prodajalci so zagotovili NMR z enim vrhom, ki morda skriva nekaj strupenih reaktantov, zato se ne smem jeziti na spojino
 
Top