uporabo umetne inteligence za ugotavljanje čistosti zdravil?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
hej, prej sem videl objavo, v kateri so spraševali, ali je neki metamfetamin videti čist ali ne, in to mi je dalo idejo. kaj če bi umetno inteligenco usposobili za odkrivanje slabih drog (metamfetamina ali česa drugega)? ali je to mogoče?

Na primeru metamfetamina bi jo lahko usposobili, da bi srednje velike in čiste delce označila kot dobre, prevelike ali premajhne delce pa kot slabe. samo naložite sliko svojega metamfetamina in naprava bo to preverila v svoji podatkovni bazi. to bi bilo zelo posplošeno (bilo bi opozorilo, da ne odobravam lažnega oglaševanja), vendar bi morda lahko pomagalo nekaterim ljudem. ne vem nič o UI ali kodi, vendar bi se naučil ustvariti kaj takega. samo vedeti moram, ali je to izvedljivo ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mislim, da bi ga lahko usposobili za slike? Še vedno ne vem, kako natančno bi ga lahko dobili na podlagi fotografije.
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
teoretično je to mogoče, praktično tudi da, zahteva pa zelo obsežno znanje in izkušnje
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
če je tu kdo z izkušnjami, mi piši na pm, morda lahko skupaj delamo na tem ^^;
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
sliši se precej vabljivo in donosno za izvajanje! Žal pa imam le splošno znanje in nimam potrebnega strokovnega znanja za uresničitev te zamisli. Upam, da boste našli svojega Zuckerberga ali Heisenberga
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Potrebovali bi napredno opremo, ki lahko na ploščo s snovjo odmeri majhne količine različnih kemikalij in izmeri morebitne reakcije, kar je v bistvu Marquisov test, vendar s številnimi možnostmi, s katerimi lahko naprava pokuka in zbere informacije

Tudi potem bi jo morali ustvariti tako, da bi vas opozorila, če nima dovolj informacij. O programiranju teh stvari ne vem ničesar, vendar bi z logičnega vidika in tistega malo, kar vem o nevronskih mrežah, potrebovali ekipo ljudi, da bi to uresničili.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
prekleto nisem niti pomislil na fizikalne teste ^^: v mislih sem imel samo spletno stran, na katero lahko naložiš slike svojih drog, umetna inteligenca pa jih primerja z drugimi slikami in ti pove, ali so tvoje stvari sranje ali ne

ne dvomim, da bi potreboval ekipo ljudi, želel sem samo vedeti, ali je to mogoče, da bi lahko začel raziskovati. če bi bilo to nemogoče, bi to pustil pri miru in se sploh ne bi trudil.

Če ima kdo tehnično znanje ali kaj podobnega, hmu!!! Res si želim, da bi se ta stvar začela ^_^^
 
View previous replies…

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Oh, vidim, da mislite kot posnetke strukture s kot mikroskopom, ki analizira strukturo, in ai dobi vhodne podatke iz različnih posnetkov strukture
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ne ^^;

mislim kot sliko fizične droge, kot so kristali metamfetamina
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Dvomim, da bo kdaj fizično mogoče določiti kakovost metuljne črepinje celo s fotoaparatom najvišje kakovosti, potrebovali bi nekaj, kar bi jo lahko posnelo na molekularni ravni

Torej si želite napravo, ki jo lahko prodate ljudem za uporabo, in storitev, ki uporablja izključno to napravo, na primer nekakšen namizni mikroskop, ki se napaja na računalnik ali prenosni računalnik, in nato spletno mesto ali aplikacijo zanj
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ali lahko umetno inteligenco usposobite za razvrščanje slik v skladu z vašimi specifikacijami da, vendar s pogledom na sliko ne morete povedati ničesar o čistosti metamfetamina
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
to je res hudo... upal sem, da bom lahko naredil vir za take manekene, kot sem jaz ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Umetna inteligenca bo postala superinteligentna in presenečeni bomo nad tem, kaj vidi... Samo počakajte vi mlada dame za to ste futuristični rad imam kdo si upa zmaga
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Umetna inteligenca je le trend. Mehurček pričakovanj, ki se bo kmalu ustavil.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
najverjetneje, vendar je zdaj prisotna. skoraj vsaka tehnologija nekoč zastara, vendar če je v tem trenutku uporabna, zakaj je ne bi izkoristili? ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Univerzalna umetna inteligenca, ki izboljšuje robote, je končni cilj....aawwwwwww
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Ne obstaja nobena stvar, kot je "umetna inteligenca" ... ni inteligence, je le zbrano znanje.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
To je samo izraz ^^;

To je tako, kot če bi rekli: "Ne diha, samo vpihuje in izpihuje zrak." kot... ja, to je izraz za to lol. seveda ni inteligenten, ker ni živ, vendar je za njim človeška inteligenca
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Umetna inteligenca bo dovolj kmalu postala tako inteligentna, da se bo začela zavedati, da je lahko transhumani bog. HEUREKA
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Menim, da je opisan kot inteligenten, ker naj bi na neki točki sam prevzel pobudo in se učil, ne da bi ga bilo treba dodatno programirati. Inteligenten je lahko tudi z ničelnim znanjem. Podobno lahko imaš vse znanje in si hkrati idiot. Inteligenca je lastnost, da se lahko učimo. Znanje pa so naučene informacije same po sebi.

To bi postavil na stran, da brez fizičnega testiranja to ni praktično ali mogoče.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turingov test ... ko stroj popolnoma posnema izurjenega človeka v naporu in vtisu ... Tehnična SIngularnost se začne in pospeši v resnično zelo dogajalno prihodnost.
 
Top