uporabo umetne inteligence za ugotavljanje čistosti zdravil?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ali lahko umetno inteligenco usposobite za razvrščanje slik v skladu z vašimi specifikacijami da, vendar s pogledom na sliko ne morete povedati ničesar o čistosti metamfetamina
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
to je res hudo... upal sem, da bom lahko naredil vir za take manekene, kot sem jaz ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Umetna inteligenca bo postala superinteligentna in presenečeni bomo nad tem, kaj vidi... Samo počakajte vi mlada dame za to ste futuristični rad imam kdo si upa zmaga
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Umetna inteligenca je le trend. Mehurček pričakovanj, ki se bo kmalu ustavil.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
najverjetneje, vendar je zdaj prisotna. skoraj vsaka tehnologija nekoč zastara, vendar če je v tem trenutku uporabna, zakaj je ne bi izkoristili? ^^;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Menim, da je opisan kot inteligenten, ker naj bi na neki točki sam prevzel pobudo in se učil, ne da bi ga bilo treba dodatno programirati. Inteligenten je lahko tudi z ničelnim znanjem. Podobno lahko imaš vse znanje in si hkrati idiot. Inteligenca je lastnost, da se lahko učimo. Znanje pa so naučene informacije same po sebi.

To bi postavil na stran, da brez fizičnega testiranja to ni praktično ali mogoče.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turingov test ... ko stroj popolnoma posnema izurjenega človeka v naporu in vtisu ... Tehnična SIngularnost se začne in pospeši v resnično zelo dogajalno prihodnost.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Obstaja veliko zdravil, ki so na videz nerazločljiva med seboj (zlasti vsi tisti beli praški). Kot prva obrambna linija morda delujejo dobro, vendar bi morali svoja zdravila resnično testirati.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
se strinjam, vendar so testni kompleti dragi in vsakdo nima denarja za to. testni kompleti tudi niso dostopni vsakomur, zato upam, da bom našel obvod. ti odgovori mi dajejo veliko upanja. če je to nemogoče, bom obupal in ne bom zapravljal časa, vendar bi bilo lepo pomagati tistim, ki ne morejo ali celo nočejo dobiti testnih kompletov. to ne bo tako učinkovito, vendar bi bila to nekoliko funkcionalna alternativa (vsaj upam).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
čeprav je drug uporabnik na tej strani (pozabil, kdo, ne poskušam ukrasti ur spotlight ali kaj podobnega) dejal, da lahko uporabite domače teste za droge lol, samo zmešajte vzorec z vodo in ga dajte v določeno skodelico (ali dajte trak / palico / karkoli v, odvisno od testa. samo to, kot če bi u pissed v njem) in to bi moralo povedati, katere droge ur vzorec vsebuje (od drog, za katere testira ofc). edini problem je, da vam ne bo povedal ničesar o ponarejevalcih, ampak bo lahko le odkril prisotnost želene droge (ali morda druge droge na testu, kot je testiranje stisnjenega adderalla na ta način in nato pozitiven test za opioide). ta metoda ima svoje možne uporabe (čeprav je osebno nikoli nisem uporabil), vendar mislim, da ni zelo učinkovita. še vedno je vredno poskusiti, če si ne morete privoščiti testnega kompleta, morda ga bom kdaj poskusil, idk lol ^^;

ta objava je tudi prvič in zadnjič, ko sem slišal za to, tako da če je kdo drug testiral to metodo lmk, če deluje. če ni popolnoma neuporaben, potem je vsaj vreden razmisleka imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
To je zame preveč zapleteno in nezanimivo. Držim se UI, ki čistost zdravila pove po slikah. Molekularna raven nekoliko celo, vendar je draga.
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Na podlagi fotografije to konkretno ne bo delovalo. Obstaja nekaj, kar se imenuje svetlobna spektroskopija. To je preprosta naprava, ki jo lahko za telefon izdelate doma. Umetna inteligenca, usposobljena za ta namen, lahko igra vlogo pri analizi slik, posnetih prek nje. Če se kdo ukvarja s tem ali pa o tem pripravlja možgansko nevihto, me lahko kontaktira.

 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Mislim, da brez laboratorijskega preizkusa to ne bi bilo zares mogoče
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
mislim, da je ena od težav tudi ta, da so lahko nečistoče tudi bele. mislim, da je edina stvar, ki bi jo lahko naredil, da bi pogledal, ali je kristalin ali amorfen ali bel ali ne, ampak ali to resnično odraža čistost?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Videl sem že nekaj res dobro videti droge, ki ob kajenju ni bila prav nič dobra. Verjetno to ni izvedljiva rešitev.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Mislim, da bi bilo teoretično mogoče izdelati takega, ki bi lahko analiziral slike in iskal nekatere očitne nečistoče, vendar bi bila večja težava verjetno ta, da je težko natančno določiti čistost zgolj na podlagi slike in splošnega pogleda.
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Vaš prispevek nima veliko smisla. Prej... Tehnično ni nemogoče, nemogoče pa je 100-odstotno potrditi kakovost izdelka samo s preprosto sliko.

Razen če ustvarite 3D-različico izdelka in preverite vsak del, res ne vem, kako bi to lahko storili drugače.
Vendar pa obstajajo tudi druge rešitve za dosego tega cilja, vendar so za vas preveč zapletene.

To zahteva obsežno raziskovanje slike, zato boste potrebovali optimizacijo, sicer bo trajalo predolgo, in seveda zbirko podatkov + iskalnike z uporabo javnih API-jev.

Zadeva še ni končana, treba je opraviti še veliko stvari, na primer preveriti pristnost slike, ali ni bila spremenjena itd.

Samo ročno preverite kakovost.
 
Last edited:

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
O tem sem nekaj časa razmišljal tudi sam. Aplikacijo za ocenjevanje testov TLC bi bilo morda zelo enostavno izvesti, vendar test TLC ni dovolj enostaven za izvedbo. Kako bi lahko izgledal test za kvalitativno in kvantitativno določanje zdravil, ki ni predrag in ga lahko brez posebnega predhodnega znanja brez drage težke opreme zlahka izvede vsakdo? Za to imam nekaj zamisli. Ali to koga zanima? Vabljeni, da mi o tem pišete in morda se bomo lotili izvedbe. Lep pozdrav
 
Top