• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Sestavimo ekipo

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brat, nimam nobenih izkušenj s trgovino ali čim podobnim. vendar sem pripravljen in željan vstopiti v to življenje. ali to načrtuješ z nekom ali si sam? kako želiš sestaviti ekipo in kako bomo komunicirali? misliš, da lahko vse to opraviš tukaj ali misliš zbrati fante skupaj?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Sestavite ekipo Brazilcev. V tem poslu napredujete le, če ste organizirani, saj je vsak član bistvenega pomena, ne glede na svojo vlogo. Ideja je, da bi izdelovali za prodajo PCC, CV in manjšim organizacijam uličnih prodajalcev. Včasih sem imel stike v frakcijah, vendar sem po b.o., ki sem ga preživel, izgubil stike. Vendar pa ni tako težko priti do njih. Na žalost, kolikor vidim, se BR pri nas ne pojavljajo prav pogosto. Če pa bi nam uspelo pridobiti več ljudi, bi lahko ustanovili skupino, v kateri bi razpravljali o vseh načrtovanjih.
 
Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve guys< imam stike za prodajo kg na debelo in lahko najdem kraj za njihovo proizvodnjo, rad bi vedel, ali je kdo iz br, ki je na liniji z nami, kemik in lahko sintetizira zadevne spojine?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Ja, brat, veliko ljudi tam izdeluje slabe stvari, ne bom rekel, da vsi, ker poznam vrhunske fante, ki delajo na kakovostnih stvareh, ampak 70 % Brazilije je okuženih s slabimi stvarmi!!!

Razmišljam, da bi začel delati tukaj na trgu ali v drugih globokih imenih, da bi ljudem po vsej BR prinesel dobre stvari !
 
View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Imate kaj dobrega za prodajo?

Seveda ni vse, kar prihaja iz tujine, dobro.
 

guy_67

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Če imate res dobre izdelke, nam to sporočite in stopili bomo v stik z vami,potrebujem zanesljivega dobavitelja v Združenem kraljestvu.
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Iščem dober stik za koks po pošteni ceni.

Kje je skupina za telegram, fantje?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Z vami sem se pogovarjal zasebno, kolega! Na zdravje
 

junior

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zdravljica moja dobra ... boa pra nois.
Nahajam se v vzhodni regiji São Paula in bi se rad lotil tega načrtovanja z vami... trenutno imam nekaj stikov, vendar prodajam na drobno v nekaterih klubih v São Paulu... kako lahko to izpeljemo?
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Potrebujem človeka, ki bo to organiziral, načrte imam, manjka le še denar.
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Tukaj v regiji ni dobrega prevoda
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali je vzpostavitev mreže za nakup in prodajo še vedno v teku? Aktivni član BB
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vključen sem v želim biti del sem dober pri distribuciji
 

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bodite pozorni na telegram.
V Braziliji je zagotovo na muhi oblasti...

Priporočam, da se med seboj povežete prek sporočil, šifriranih s tehnologijo GPG. Aplikacija z imenom Kleopatra ima to tehnologijo ključa zasebnosti.

Pošta Proton Mail se pogosto oglaša kot varna elektronska pošta, vendar to v resnici ni. Zlahka razkrije informacije organom.
Ne pozabite onemogočiti Torjevega JavaScripta, da vam ne bodo vdrli v spletno kamero =)
 

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, kako ste?
rad bi vedel, ali ima kdo od vas v braziliji kakšne prave stike/skupine ljudi, ki prodajajo krogle ali LSD
utrujen sem od prevar na telegramu, enkrat mi je uspelo, vendar so dobavitelji izginili z zemljevida
hvala.
 
Top