Navodila za videoposnetek: V primeru, da je v kemijski industriji prisotna kemijska kemija, je treba v tem primeru uporabiti tudi video.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Dragi prijatelji. Začeli smo z velikim delom ustvarjanja lastnih edinstvenih video navodil za sintezo različnih snovi. Kmalu jih bomo začeli objavljati, tako da bodo lahko začetniki s pomočjo videoposnetka razumeli, kako pravilno sintetizirati eno ali drugo snov.
Imamo načrt teh del. Prosimo pa vas tudi, da nam sporočite, katera video navodila potrebujete. Ne zavezujemo se, da bomo izpolnili vse zahteve, zagotovo pa bomo naredili najbolj zahtevane.
 

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
vau! za gotovo dober ol rp / i / e .. in vse (očitno!) drugo.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Vsekakor to!!!! kot tudi priprava RP iz vžigalic, saj bi od tam večina tajnih kemikov dobila svoje in je to najbolj ekonomičen način pridobivanja čistih I2 kristalov. kar me, mislim, pripelje do mojega nektnega predloga, ki ga je nekdo drug že predlagal : sinteza predhodnikov s potjo, ki je najbližja tisti, ki bi je bil sposoben povprečen domači kemik.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Odlična novica Šef
Zahtevam samo sintezo iz izdelkov, ki so danes še vedno zakoniti
grem za Bmk glikidat v prahu CAS 16648 44 5 na amfetaminsko olje brez baz

Izbiram za prah, ker je pošiljanje veliko lažje kot pri tekočinah.
in je še vedno zakonito
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Najpomembnejše je, da se sinteze začnejo iz razpoložljivih predhodnikov. Če je tako:

1. Piperonal --> MDMA
2. Benzaldehid --> P2P
3. P2P --> metamfetamin
4. Celotna sinteza 2C-B (prednostno iz anetola)
5. če bi ga naredili za LSD, bi bilo tako kul. Ampak nisem prepričan, da je to priporočljivo.
6. Morda kakšno pomirjevalo? Na primer metakvalon ali kakšen diazepin.
7. Prekurzorji: P2NP, PMK, NNP ...
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Da, točno tako, super bi bilo, če ne bi prikazali samo sinteze želene snovi, ampak tudi, kako so bile posamezne snovi predhodno proizvedene iz snovi, ki so lažje dostopne, vendar potem kot ločen videoposnetek. Kot blog, ki se sklicuje sam na sebe.
Tako da bi bilo mogoče v navodilih videoposnetke povezati. Nekatere snovi se tudi pogosteje uporabljajo, potem lahko morda bolje določite svoje prednostne naloge in hitreje pridete do želenega cilja.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Da. Chemplayer to počne v večini svojih videoposnetkov. "No, naredite <to> iz <toga>, ki smo ga izdelali v prejšnjem videoposnetku".
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
sintetski sistem za ketamin iz nič bi bilo lepo, vendar bi bilo dobro, če bi bila sinteza neposrednega predhodnika hidroksilimina (imina, ne amina). potem bi bili naslednji koraki zelo enostavni

prav tako bi bila odlična sinteza mdma s formamidom itd.
 

hardik696

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Preseneča, da je ta.

( " _ " )
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ali imate dostop do Hidroksilimin HCL CAS: 90717-16-1?
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
dobre novice
Želim natančno razložiti sestavo amfetamina, saj obstoječa ni jasno razložena
Poleg razlage o tem, kako pravilno oprati amfetamin
Hvala, želim vam veliko sreče
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
ne!! za to im prosim za video, ki razlaga, kako ga sythesize... od tam keta synth je zelo enostavno
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Da, je, vendar brez dostopa do prekurzorja ... če želite sintetizirati prekurzor, enostaven za izdelavo K, lahko to storite iz 1-bromociklopentil-(o-klorofenil)-ketona, ki je mor enostavno kupiti, in lahko dobite 1-hidroksiciklopentil-(o-klorofenil)-keton N-metilimina za poznejšo izdelavo K.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
To je resnično dobra novica za začetnike. Zahteval bom videoposnetke o sintezi sintetičnih kanabinoidov, začenši z najpreprostejšimi in tistimi, katerih reagente je mogoče zlahka pridobiti.
 

509171594

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Imam digitalizirano različico Prissler (Fester je) "Kuhanje z Uncle Fester DVD) ne vem, če kdo želi, ampak dm me z varnim načinom za nalaganje datoteke in ill to storiti. Če sem preveriti nazaj tukaj kdaj. Brez obljub.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
oh, res? tega nisem vedel... ali mi lahko prosim pošljete podrobnosti o Synthu? ali imate povezavo ali kaj podobnega? ali PM itd. prosim.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tukaj je:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/ketamine-from-2-2-chlorophenyl-2-hydroxycyclohexanone.1385/#post-7398
 
Top