Navodila za videoposnetek: V primeru, da je v kemijski industriji prisotna kemijska kemija, je treba v tem primeru uporabiti tudi video.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljen, Heisenberg
spoštujem in cenim, kar počnete. Imam nekaj vprašanj, za katera upam, da mi boste pomagali z odgovori.

Moja vprašanja so
1. Ali se bo nerazporejeni met kristaliziral
2. Ali kristali nerazredčenega metamfetamina pri kajenju srbijo ali dušijo grlo?

Prijatelj je dobil nekaj metamfetaminskega olja, ne vem, kje ga je dobil, vem pa, da ni bilo sintetizirano s psevdoefedrinom. Ne vem, ali je bila izvedena razrešitev, vem pa, da kristalizirani meth pri kajenju srbi ali duši v grlu.

Ali lahko kaj storim, da bi ustavil srbenje/škropljenje. Kristale sem opral z acetonom in opravil tudi ekstrakcijo s kislino/bazo, vendar se srbenje ob kajenju še vedno ni ustavilo.

Hvaležen vam bom za pomoč
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videoposnetki so resnično nekaj, zaradi česar je forum BB veliko bolj inovativen v primerjavi s prej obstoječimi forumi iz preteklosti. Včasih smo na slike nizke ločljivosti gledali kot na nekaj kul. Potem so prišli videoposnetki BB in ne le, da so drugačnega formata, tudi po kakovosti jim ne manjka.

Jasno je, da je bila pred snemanjem videoposnetkov opravljena stohiometrična optimizacija. Iskreno rečeno, presenečen sem, da je forum še vedno na voljo do danes. Ekipa očitno zelo dobro skrbi zanj.

Smešno, kako je YouTube začel brisati videoposnetke, zato ste prešli na kratke videoposnetke s sklicevanjem na dejanski forum 😆. Najbolj smešni so naslovi, ki jih dobesedno lahko iščejo samo ljudje, ki vedo, kaj iščejo :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Odkrito povedano sem presenečen, da je youtube potreboval toliko časa, da je to naredil. Mislim, da zavarovanje, da so vse njihove vsebine usklajene z uradno vladno odobreno mislijo, zahteva veliko dela.

Resno pa mislim, da gre za zanimivo odločitev. Obstajajo tudi drugi z videoposnetki o izdelovanju drog, eksplozivov in podobno, vendar tisti, ki sem jih videl, razlagajo, kako narediti stvari, ne pa jih dejansko naredijo. To je nekako tako, kot če bi Monty Pythonu povedali, "kako se naredi pasji slog"; na televiziji je dovoljeno to razlagati, ni pa dovoljeno tega pokazati.

Kaj pa objavljanje v Rumble? Promovirajo se kot alternativa cenzuri na YouTubu.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Smešno, da sem od nekega fanta na Etsyju kupil knjigo Uncle Fester, on pa me je opozoril na enega od videoposnetkov na YouTubu in tako sem našel BBGate. (To je bila ljubezen na prvi pogled 💕)
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Rad bi videl 4 ACO DMT, DMT in MDMA/MDA iz PMK Etilglikidat. Sinteze MDA in MDMA so zelo poučne za začetnike, zlasti ko razložite *različne poti*--- Reduktivna aminizacija, prek strirena, prek oksima, visokotlačna, elektrokemična. Oh... tu je dobra pot: kemija z mikrovalovi (manj časa in topil). Milijon načinov za peko torte.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pomen glikemije
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
na voljo imamo videoposnetek sinteze glikidata BMK. PMK se podobno izdela iz piperonalnega kot prekurzorja
 
  • Like
Reactions: auc

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ali bi vas zanimalo, kako bi lahko bila sinteza benzilpiperazina OTC?
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Vau... vesel sem, da sem to slišal
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
285
Reaction score
82
Points
28
MDA-oblika helional
2c-b oblika 2c-h
 
Top