Navodila za videoposnetek: V primeru, da je v kemijski industriji prisotna kemijska kemija, je treba v tem primeru uporabiti tudi video.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
vau! za gotovo dober ol rp / i / e .. in vse (očitno!) drugo.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Vsekakor to!!!! kot tudi priprava RP iz vžigalic, saj bi od tam večina tajnih kemikov dobila svoje in je to najbolj ekonomičen način pridobivanja čistih I2 kristalov. kar me, mislim, pripelje do mojega nektnega predloga, ki ga je nekdo drug že predlagal : sinteza predhodnikov s potjo, ki je najbližja tisti, ki bi je bil sposoben povprečen domači kemik.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Menim, da bi marsikomu koristila sinteza DOM (iz STP), DMT (iz triptamina) ali DXM.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ne, PMK in BMK etilglikidat ali novejša bi koristila številnim uporabnikom tukaj, tako bi se rešilo tudi veliko ljudi, ki imajo težave s pretvorbo teh in vseh nasprotujočih si informacij v temah
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B iz nitrostirena z uporabo katalizatorjev NaBH4 in Cu ali Al in Cu
2C-E
Dmt iz triptamina ali triptatola
DOB
STP
n, alfa DEPEA
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Oh in seveda MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
PMK etilglikidat! To je vsaka organska spojina, imajo maščobne kisline. To zahteva visoko stopnjo temperature taljenja, da se te maščobne kisline ohranijo v tekoči formuli. To je študija za farmacevtski izdelek, ki je po končanem izdelku najboljše kakovosti. Prosimo, prenehajte objavljati nesmiselne oglase ali vprašanja. Če niste BioTech ali doktorat znanosti v industriji študija. Potem boste morda izgubili srečo, da bi poskušali narediti MDMA, očistiti na drugo stopnjo, kot je kristalizacija, bi izgubili tudi na donosu.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pozdravljeni, gospod profesor,

ne razumite me narobe, vendar se ob tako predrznem sporočilu ne morem upreti, da ne bi odgovoril. Torej trdite, da so samo dobro izobraženi z univerzalnimi diplomskimi entitetami privilegirani, da poskušajo sintetizirati mdma.?

Upam, da sem vas narobe razumel in da sem samo impulzivni dickhead, ki ne desirve niti poskusiti in začeti eksperimentirati in bi moral biti srečen, da lahko porabim svoj zasluženi denar, za katerega sem dostavil trdo delo.
Če ne ... Rad bi rekel ...

Kdo za vraga misliš, da si? In kaj si, za vraga, proizvedel, moj prijatelj? To je najboljše, kar si lahko naredil? In tako srečen, da čutiš potrebo, da mimo svoje posrane snovi in poveš svetu, kako to deluje in kdo lahko naredi kaj in kdo ne?
Mislim, da popolnoma nimaš pojma, kakšna je celotna ideja za takšno platformo ... to je zato, ker celo življenje preživiš v svoji sobi, študiraš, hodiš v vrsti in živiš strašno hinavsko življenje.

Moj prijatelj, pred 3 meseci sem poznal samo h20 P in Au ... zdaj sem povsem prepričan, da sem našel neposredno pot od glicidata do steklenega kristala mdma. Verjetno mi kot vsi ljudje z nekaj osnovnega znanja ne boš verjel. To je v redu, saj mi je vseeno.
Zabava, ki jo dobim od idiotov, kot ste vi, je veliko bolj vredna kot lahek denar ali trditev, da sem novi vsemogočni sintetizator mdma ...

še enkrat upam, da sem preveč impulziven, vendar nekako mislim, da ne ...

Upam, da se boste počutili dobro, ko se boste začeli dreti, ko se boste gledali v ogledalu 🪞

gnusno 🤢 način razmišljanja imate bleh

pazite
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kaj za vraga? Mislim, da si se izgubil, frajer. Univerzitetna knjižnica se nahaja v sosednji stavbi. Pojdi študirat svoje doktorsko sranje in bodi jebeno tiho. Zapomni si, da je to knjižnica... V knjižnici se ne govori.

Ne, ampak resno, če si pametnejši od vseh nas tukaj, zakaj tega ne narediš sam? Zakaj si sploh bral te prispevke, če lahko to popolnoma dobro narediš sam?

Naj ti povem skrivnost o kemiji. V resnici ne gre toliko za knjige, ki jih prebereš, kot za praktične izkušnje, ki jih imaš v laboratoriju. Če prebereš o nekem postopku, še ne pomeni, da si ga sposoben izvesti v resničnem okolju. Zanikam to sranje. Tajni kemik, ki financira svoj laboratorij, lahko pozna kemijo veliko bolje iz preprostega razloga, ker je izvedel veliko več postopkov, ki aktivno pomagajo pri znanju, kot študenti kemije, ki komaj vstopijo v dejanski laboratorij (govorim iz izkušenj).

Del, ki me jezi, ni to, da opozarjate na slab izdelek, ampak to, da opozarjate ljudi na to, da niso študirali kemije. Saj veste, da je kemija znanost o naravi. Vsakdo lahko postane kemik, če razume zakone in jih pravilno uporablja v praksi.

Tvoji mami nisem rekel, da ne more imeti otrok, ker ni dovolj pametna, da bi to storila "pravilno".

Najboljši del je, da nisem niti "izpadel" kot posameznik, ki temelji na egu, kot bi ga imenoval, vendar še vedno igrate karto junaka, ki mi iz nekega razloga zveni super arogantno ... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Verjetno sem zadnji, ki je opazil, da je phd dejansko uporabniško ime.

Skrivnostna kemija je kot redovniško inženirstvo. Vse si morajo narediti sami, da razumejo, kako stvari delujejo. Globlje razumejo opremo in imajo zaskrbljujočo stopnjo zaupanja v predelano kuhinjsko posodo, sponke in lepilni trak. Večina predhodnikov, ki jih potrebujejo, je prav tako nezakonita kot njihovi končni izdelki, zato morajo sami sintetizirati reagente iz tistega, kar je zakonito na voljo. Za to je potrebno globoko razumevanje, kako manipulirati z organskimi strukturami, in veliko ustvarjalnosti pri njihovih metodah.

To je kot razlika med profesorjem biologije na univerzi in raziskovalcem, ki dela v šotoru sredi amazonskega deževnega gozda.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
In z vašo zgodbo o glicidatu ... po naključju mi je moj dobavitelj namesto bmk vzorca poslal pmk ... to je bilo pred tremi meseci, zato sem se te celotne pustolovščine lotil od začetka!
Vosek se zelo hitro strdi v primerjavi z glikidatom bmk, ki ostane tekoč... prvič sem uporabil električni rezalnik za kovino, da sem razrezal embalažo in razdelil vosek. ....češ če ohraniš mirnost, kar je zame težko, bo ideja prišla. Torej samo postavite stekleničko v vročo vodo ali mikrovalovno pečico, preden začnete kuhati in jo potrebujete v tekoči obliki.

Najlepša hvala.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Trenutno urejamo videoposnetek o pridobivanju fenilacetona iz glikidata BMK.

V laboratoriju pripravljamo optimalne možnosti za redukcijo fenilacetona, najboljši način bomo posneli za videoposnetek.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Odlično bi bilo zagotoviti videoposnetek o sintezi P2P iz benzaldehida
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videoposnetki so resnično nekaj, zaradi česar je forum BB veliko bolj inovativen v primerjavi s prej obstoječimi forumi iz preteklosti. Včasih smo na slike nizke ločljivosti gledali kot na nekaj kul. Potem so prišli videoposnetki BB in ne le, da so drugačnega formata, tudi po kakovosti jim ne manjka.

Jasno je, da je bila pred snemanjem videoposnetkov opravljena stohiometrična optimizacija. Iskreno rečeno, presenečen sem, da je forum še vedno na voljo do danes. Ekipa očitno zelo dobro skrbi zanj.

Smešno, kako je YouTube začel brisati videoposnetke, zato ste prešli na kratke videoposnetke s sklicevanjem na dejanski forum 😆. Najbolj smešni so naslovi, ki jih dobesedno lahko iščejo samo ljudje, ki vedo, kaj iščejo :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Odkrito povedano sem presenečen, da je youtube potreboval toliko časa, da je to naredil. Mislim, da zavarovanje, da so vse njihove vsebine usklajene z uradno vladno odobreno mislijo, zahteva veliko dela.

Resno pa mislim, da gre za zanimivo odločitev. Obstajajo tudi drugi z videoposnetki o izdelovanju drog, eksplozivov in podobno, vendar tisti, ki sem jih videl, razlagajo, kako narediti stvari, ne pa jih dejansko naredijo. To je nekako tako, kot če bi Monty Pythonu povedali, "kako se naredi pasji slog"; na televiziji je dovoljeno to razlagati, ni pa dovoljeno tega pokazati.

Kaj pa objavljanje v Rumble? Promovirajo se kot alternativa cenzuri na YouTubu.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kanale imamo na vseh alternativnih spletnih mestih za gostovanje videoposnetkov. Vendar še nisem slišal za rumble, dajmo to storiti.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Smešno, da sem od nekega fanta na Etsyju kupil knjigo Uncle Fester, on pa me je opozoril na enega od videoposnetkov na YouTubu in tako sem našel BBGate. (To je bila ljubezen na prvi pogled 💕)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Profesor ... hahaha ...
 
Last edited:
Top