Navodila za videoposnetek: V primeru, da je v kemijski industriji prisotna kemijska kemija, je treba v tem primeru uporabiti tudi video.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Dobra metoda, čestitke. Zakaj niste izbrali metode pridobivanja amfetamina s pomočjo 1-fenil-2-nitropena > 1-fenil-2-nitropropana > CINK + klorovodikova kislina?
Količine so večje, temperatura pa je bolj stabilna.
Izkoristek končnega izdelka je veliko večji

Poraba NaBH4 med tvorbo propana pri 0-5 stopinjah je veliko manjša, izkoristek končnega propana pa je večji.

Ali menite, da je to dovolj za pridobitev amfetaminske baze v izopropanolu brez dodatne frakcijske destilacije?
Ali menite, da končni izdelek ne vsebuje boratov?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ali je to tako, kot je?


5000 ml bučke s tremi vratovi in ravnim dnom. postavite v ledeno kopel in jih postavite na magnetno mešalo. Namestimo povratni kondenzator, hlajen s tekočo vodo, kapalko s kompenzatorjem tlaka in termometer.


V bučko damo 70 g NaBH4, raztopljenega v mešanici 300 ml vode in 700 ml IPA.
Raztopino 108 gr. P2NP nakapamo v 200 ml. IPA skozi dodajalni lijak s takšno hitrostjo, da se temperatura reakcijske zmesi ne dvigne nad 5 stopinj.

Ko v erlenmajerico dodamo ves propen, se v erlenmajerici tvori bela kaša z netopnimi borati, zmes ohladimo na 0 stopinj in počasi dodamo 300 ml ohlajene 85 % ocetne kisline, pri čemer temperatura v erlenmajerici ne sme biti višja od 3 stopinj. Ko je dodana vsa ocetna kislina, se morajo borati raztopiti, raztopina pa mora dobiti rumenkasto bež odtenek.

V erlenmajerico nasujemo eno porcijo 270 g cinkovega prahu in skozi lij dodamo 800 ml. 38% klorovodikove kisline v količini približno 50-60 ml v eni minuti. Nato pustimo mešanico mešati 2 uri.
Oborina se dodatno filtrira tako, da se na filtru spere z 2-3 odmerki IPA, vsak po 20-30 ml. filtrat mora biti popolnoma prozoren. Če so prisotni tuji vključki, trdni delci, ponovno filtriramo.

Filtratu dodajamo ohlajeno 50 % vodno raztopino NaOH, dokler se na površini ne pojavi plast rumenkastega olja, ki se loči, vodno plast pa 3-4-krat speremo s 100 ml. IPS. Združimo ločene oljne in alkoholne ekstrakte, dodamo 50 g fino zmletega natrijevega sulfata, zmes ohladimo pod 0 stopinj in jo na tej temperaturi hranimo 2-3 ure. Nato zmes filtriramo, oborino na filtru 1-2-krat speremo s 50 ml brezvodnega IPS.
Filtratu dodamo 200 ml brezvodnega acetona, zmes postavimo na mešalnik in po kapljicah dodajamo 96 % žveplovo kislino, dokler kislost zmesi ne doseže 5,5-6. Že med dodajanjem nastane oborina, zato je treba zmes premešati po celotni prostornini. Če je mešanje težavno, lahko dodamo malo brezvodnega acetona.

Ko se doseže zahtevana kislost, se oborina filtrira, izpere na filtru z majhno količino acetona do popolne beline in posuši na zraku (ali baterijah) do konstantne mase. Dobimo 100 + -10 gr. d,l-amfetamin sulfata.

Po potrebi lahko iz filtrata destiliramo topila, oborino pa raztopimo v 30-50 ml brezvodnega acetona in dobimo še 5-15 g snovi. Vendar pa so ti ostanki precej umazani in bo trajalo dolgo časa, da se izperejo skozi filter, zato bo morda potrebna rekristalizacija iz sistema etanol-voda, da bi dosegli enako čistost kot pri originalnem proizvodu.
 

Attachments

  • JwzPysoRh3.jpeg
    JwzPysoRh3.jpeg
    50.5 KB · Views: 356

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Da, +- ta metoda. Glavna naloga pri nastajanju propana z velikim izkoristkom.
Za mešanje cinka uporabite tudi zgornje mešalo.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Osebno bi si zelo želel videoposnetka o sintezi fenobarbitala. Zahteval sem ga celo v temi na tem forumu z nekaterimi lastnimi podrobnostmi in neuspehi.

Potem bi bila zabavna (ki je nihče pri zdravi pameti ne bi poskusil....) sinteza 2,6-diizopropilfenola (znanega tudi kot: propofol). Gre za razmeroma preprost postopek:
  1. Reakcija H2SO4 s fenolom, da se na mesto 4 priključi sulfatna skupina (kot zaščitna skupina).
  2. Reagirati z IPA, da se priključita dve izopropilni skupini na mestih 2 in 6.
  3. Reakcija z NaOH odstrani sulfonatno skupino na mestu 4, s čimer dobimo propofol.
Več podrobnosti o sintezi je na voljo tukaj.

Nekaj razlogov, zakaj menim, da je vredno posneti videoposnetek o tem:
  1. Zelo težko ga je vzeti samega, infundirati ga je treba z lidokainom, ker na mestu vbrizgavanja peklensko peče, in ni topen v vodi, zato ga je treba emulgirati z izvlečkom soje.
  2. Je popolnoma zakonito. Ni na nobenem od seznamov narkotikov, ki jih je na seznam uvrstila DEA.
  3. Čeprav tega nihče ne bi poskusil, ko ga naredijo, se mi zdi lepo, da imam v svoji zbirki zdravil tako pogosto uporabljeno zdravilo, ki rešuje življenja. :)
Vendar bi upal, da boste najprej posneli film o fenobarbitalu (ali drugem barbituratu)! S tem imam res velike težave :-(
Ali bi donacija pomagala pospešiti video o sintezi fenobarbitala? :-D lol Če je tako, mi piši.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mislim, da bi se veliko ljudi zanimalo za videoposnetek;
Resolucija enantiomerov metamfetamina s pomočjo D-vinske kisline ali česa podobnega. Ne morem si predstavljati, da ne bi šli na to dodatno pot, da bi dodali 50 % več učinkovitosti.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Kdaj lahko dobim videoposnetek o sintezi P2P iz benzaldehida
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Odlična vsebina kot vedno.

To mi je res pomagalo, da sem veliko bolje razumel zadnje korake sinteze amf. proste baze prek P2NP in NABH4.

Veselimo se več vsebin od vas
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljen, Heisenberg
spoštujem in cenim, kar počnete. Imam nekaj vprašanj, za katera upam, da mi boste pomagali z odgovori.

Moja vprašanja so
1. Ali se bo nerazporejeni met kristaliziral
2. Ali kristali nerazredčenega metamfetamina pri kajenju srbijo ali dušijo grlo?

Prijatelj je dobil nekaj metamfetaminskega olja, ne vem, kje ga je dobil, vem pa, da ni bilo sintetizirano s psevdoefedrinom. Ne vem, ali je bila izvedena razrešitev, vem pa, da kristalizirani meth pri kajenju srbi ali duši v grlu.

Ali lahko kaj storim, da bi ustavil srbenje/škropljenje. Kristale sem opral z acetonom in opravil tudi ekstrakcijo s kislino/bazo, vendar se srbenje ob kajenju še vedno ni ustavilo.

Hvaležen vam bom za pomoč
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Lep videoposnetek.

Ali bo na voljo videoposnetek

Hidroliza N-formilamfetamina iz BMK-P2P

Hidroliza N-formilamfetamina po načinu NaOH

Mislim, da bo to koristilo veliko ljudem, saj veliko ljudi uporablja BMK-P2P in ker obstaja videoposnetek o tem, kako sintetizirati BMK

/ Zahvaljujem se
 

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Videoposnetek o p2p za metamfetamin
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
MDA oblika helional
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
MA iz fenilefrina. To bi dvignilo nekaj obrvi.
 

Tames1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Video navodila so priljubljena oblika komunikacije, ki se uporablja za prikaz, kako opraviti neko nalogo ali izvesti določeno dejanje. Gledalcu zagotavljajo vizualno in slušno izkušnjo, zaradi česar jim je lažje slediti in razumeti zapletene koncepte. Video navodila je mogoče najti na različnih platformah, vključno z družbenimi mediji, izobraževalnimi spletnimi mesti in platformami za e-učenje.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
če recimo swim uredi neko video gradivo, ali vam ga bo poslal v pregled in morebitno postprodukcijo, preden bo uradno naložen skupaj z delovnim protokolom in vsem ostalim?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Videoposnetek si bomo zagotovo ogledali. Če bo opravljen dobro in brez stvarnih napak, ga bomo z veseljem objavili na vseh platformah, kjer objavljamo svoje videoposnetke
 
Top