Katere izmenjave uporabljate?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Povejte nam, katere izmenjave so priljubljene na vašem območju. Ali tam velja politika AML/KYC?
S kakšnimi težavami se srečujete v svoji regiji pri izmenjavi valut?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Da, KYC je vprašanje, ki me moti. Ni mi mar, če prodajam staro vozilo. Raje imam plačilo v gotovini ali kriptovaluti. Prihaja brezgotovinska družba. Ni mi všeč, da ljudje vedo, koliko sem plačal otroku v ulici, da mi je očistil dvorišče. Še najmanj pa ubogega fanta, ki je obdavčen za svoj skromen zaslužek.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Ali lahko vprašam, kako pogosto ste jih uporabljali? Skrbi me zanesljivost
 
Last edited:

Dogfacezombie

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Precej dobra kripto denarnica, ki ima precej veliko različnih, ki jih lahko imate, je Trust Wallet, prenesete jo lahko seveda na iOS in Android. Poleg tega ne zahtevajo KYC in prepričan sem, da pri njej ni nobenih ukrepov za preprečevanje pranja denarja. Osebno jo uporabljam za shranjevanje BTC, DOGE, ColdKoala in SHIB in nisem imel nobenih težav s prejemanjem ali pošiljanjem transakcij. Kot splošno denarnico jo ocenjujem z dobrimi 8/10, saj nima ustrezne nastavitve 2FA/gesla, temveč le skupino besed v določenem vrstnem redu, ki jih morate nekje zapisati (na papirju ali digitalno), saj ste brez teh besed v vrstnem redu, ki ga določa aplikacija, v bistvu za vedno zaklenjeni iz svoje denarnice, dokler se ne spomnite besed in njihovega vrstnega reda/najdete besed. Zadnja stvar, ki bi jo rad omenil, je, da lahko na isti aplikaciji/telefonu gostite več denarnic, kar pomeni, da imate lahko eno denarnico s celim kupom različnih kriptovalut in drugo denarnico, ki počne isto stvar (ali nekaj drugega, odvisno od vas), in lahko samo izmenjujete sem in tja med temi denarnicami, kar lahko omogoča, da ostanete delno anonimni na katerem koli verižniku blokov, vključenem v katero koli kriptovaluto, ki jo uporabljate, z razdelitvijo prometa transakcij med različne denarnice. Kakorkoli že, to je bila aplikacija, za katero sem mislil, da bi jo priporočil vsem, ki potrebujejo denarnico brez KYC. Prost!

Povezava do trgovine Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wallet.crypto.trustapp&gl=US
Povezava do trgovine Apple App Store: https://apps.apple.com/us/app/trust-crypto-bitcoin-wallet/id1288339409

Prepričan sem, da je to uradna spletna stran, če želite poskusiti upravljati denarnico na računalniku: https://trustwallet.com/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Zame je deloval kot čar, čeprav sem v zadnjem času slišal govorice o velikih transakcijah, ki niso šle skozi
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Najcenejše pristojbine, najnižje min zahteve, zanesljivost in močna prisotnost na sanjah.
Dread je back up fantje. Mislim, vem, da so zelo strupena skupnost, ampak nič manj, še ena skupnost temnih morij, ki opravlja umazano delo, da lahko vsi še naprej uživamo v naših nerazumljenih medicinskih igračah.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No, na začetku sem uporabljal Coinbase, Kraken, Coin Mama, cash APP in uporabljal bankomate za veliko stvari, vendar so se cash app in coin base ter nekaj drugih začeli dogovarjati, da bi ugotovili, katere kapljice so za kateri sektor S primerjavo zapiskov Eleuthera drug drugega in cash app so me na koncu prepovedali in zaplenili nekaj sredstev, kar me je sprožilo, tako da smo z nekaj prijatelji začeli ugotavljati, kje so lahko luknje glede določenih vrst kovancev. Našli smo rešitev, vendar o tem ne morem biti natančen, vendar smo našli alternativo, ki obstaja kot popotnica v drugi vrsti sektorja v zvezi z bitcoinom. Tudi paxfull je imel zanimivo teorijo, ki dobro deluje, vendar za zasebnost žrtvujete nekaj denarja. To je trik najti zasebnost po konkurenčni ceni, vendar, kot sem rekel, smo to našli samo na enem mestu in bi se čez noč razblinil, če bi rekel tukaj.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Zanimivo.
Čeprav se morda zdi, da deljenje nekaj dobro zažge, v resnici deluje v obe smeri.
Z deljenjem lahko preizkusite grobo pero in preverite, ali ga lahko kdo razbije.
Do zdaj sem rad uporabljal to metodo.
Kriptovalute, kot je XMR, dejansko kupujem z gotovino, registrirano na nečem, kot je AgoraDesk, LocalXMR.
Nato dodajte ta XMR v svojo denarnico, ki ni skrbniška, ki ima funkcije za registracijo za trgovanje.
Npr.
CakeWallet.
Nato od tam pošljem v korakih.
Če je potrebno, da kasneje izplačam denar.
XMR pošljem nazaj v svojo denarnico Cake, prenesem XMR v BTC na Cake, tako da se je videlo, da sem ga dobil zakonito prek Cake, z nekaj XMR, ki sem jih zakonito kupil na Local ali Agora.
To deluje za prodajalce, npr. zamenjati jim morate BTC za XMR, uporabiti DeX, kot je InfinityExchanger, ki je najcenejši najnižje pristojbine itd. Te XMR pošljite v Cake in jih zamenjajte za BTC.
Ob nakupu XMR na lokalni ali Agora poslati na Cake poslati ven in včasih nazaj v trgovino za BTC izgleda zakonito in ne dvigne nobenega brskanja celo s strani ekipe Cake.
Teoretično lahko to počnete, dokler se ToS ali predpisi ponovno ne spremenijo.
Našel sem celo, da lahko prek Cakea kupite darilne kartice, včasih Visa ali Mastercard.
Zdaj je videti, da samo sodelujete v kripto sferi, kupujete darilne kartice, z XMR, ki ste jih zakonito kupili prek Local ali Agora. Ujeli ste moje razmišljanje?
Seveda je to le eden od številnih načinov.
Biti potrpežljiv in uvrstiti XMR na seznam na Local ali Agora je sklop, saj ste na koncu vi tisti, ki plačujete pristojbine itd.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vau, to je precej neverjetno, samo kupim kriptovaluto kot samo darilno kartico in jo pošljem na enega od svojih drugih računov kot rojstnodnevno ali božično kriptovaluto. Ni zelo zapleteno, mislim, da bi moral delati na nečem bolj zapletenem
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kje lahko kupite darilne kartice za kriptovalute?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Mislim, da ima TheWaterman v mislih kot nakup kovancev NXT ali kovancev Karma. Te lahko kupite kot darilno kartico v večini maloprodajnih trgovin in na večini kripto spletnih mest, ki omogočajo nakup darilnih kartic, kot sta denarnici Cake ali Mycellium.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Še vedno ne razumem povsem. Torej se ti lahko kupijo v gotovini? To bi bilo super..

Predvidevam, da je to samo v ZDA?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
V nekaterih evropskih državah jih imajo, vendar so redkejši kot v ZDA.
Če tega še niste storili, lahko preverite na portalu localmonero za denar ali druge dobre možnosti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ja, localmonero je klasika, vendar je za moj okus predraga.

Če plačam 10-20-odstotni pribitek na tržne cene, lahko tudi samo pretvorim darilne kartice AMZ v gotovino (nakazilo), kar ima približno enake pristojbine
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Monero/bitcoin lahko kupite z gotovino po pošti na agoradesku. Čebula in pgp sta na voljo na darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
In ali imate podatke o klepetu shranjene za 180 dni? Ne, hvala.
 
Top