Question Katera je najbolj zanimiva droga, o kateri nihče ne govori ?

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,
me samo zanima, katera je najbolj zanimiva droga, o kateri nihče ne govori in si zasluži več pozornosti ? In zakaj menite, da je zdravilo deležno tako malo pozornosti ?

Hvala
Ps. Se opravičujem za slabo angleščino, ki ni moj materni jezik
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
4-MAR je videti strašljivo, vendar bi ga lahko preizkusili, kdo ve.
Fluorokokain je še en zanimiv primer.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Nekako se sprašujem tudi o 4-MAR.

Rad bi slišal pripoved nekoga, ki je navajen jemati poživila, saj so opisi na spletu vsepovprek in večina se jih zdi izmišljenih.

Vse, kar vem zagotovo, je, da traja vsaj 16 ur, če ga vzamete oralno.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Pred nekaj leti sem poskušal najti prodajalca ali proizvajalca 4-MAR in nisem našel nikogar, ki bi vedel, kje ga je mogoče dobiti, ali ki bi sploh že slišal zanj. Kitajska me je spet pustila na cedilu. sliši se dobro, vendar nikoli ne veš.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
2ct2
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
To in 2ct7 , tudi 2c na splošno
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Daj mi 2c-21
2c-n zloglasni 2-CP
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2cp je bil tako slab kot 2cn, vendar je bil 2c21 biser
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Harmaline. Večina ljudi misli, da gre le za MAOI A, vendar je to halucinogen. Nekega dne sem vzel 200 mg in imel slušne in vidne halucinacije. Zanimivo je, da so se vizualne halucinacije precej razlikovale od triptaminov, ki sem jih poskusil, kot so N,N,DMT, psilocin ali LSD. Iskreno, ne tako globoke, vendar sploh niso podobne. Nobenih geometrijskih oblik ali vijolične in zelene barve. prav tako nobene koordinacije in hude opitosti. Dobila sem ga na Ebayu. 😆😉
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tega nisem vedel, saj sem začel gojiti naklado sirske ruše. To bom moral preizkusiti!
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
5-(2-aminopropil)indol (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] je derivat indola in fenetilamina z empatogenimi učinki

V razpravo predlagam zanimiv izdelek ......
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Poskusil sem 5-IT, vendar mi snov ni bila všeč.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Strinjam se, da je tej sestavini nekaj manjkalo
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
nikoli nisem slišal, da bi kdo rekel heksen. če imate radi spojine, ki bodo povečale družabnost, vam dale drugi dih in zagotovile določeno izboljšanje razpoloženja, bi bilo to morda nekaj, kar si lahko ogledate
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
2-c-t-7?
V moji državi je bil kratek čas, ko so bili RC zakonsko dovoljeni (manj kot 6 mesecev) in so se odprle majhne trgovine.
Spomnim se 2-c-t-2, 7 itd. itd. in drugih nejasnih imen spojin.

Ampak nisem čisto prepričan, da so te trgovine, od koder so jih dobavljali (verjetno Lizard? To je bilo pred več kot 20 leti, tako da res nimam pojma, haaa) - ampak vse, kar se spomnim, je, da dvakrat, ko sem poskusil c-t-7, zame ni bilo nič prijetnega. Naredil sem veliko različnih razredov drog, ta je bil eden od redkih, ki mi je dal tahikardijo in je bil pol prijetne stimulacije, vendar samo med prihodom, potem pa je imel samo strani in vibracije rahlo psihedeličnih negativnih učinkov.

Spet bi lahko bilo to, kar sem poskusil, popolnoma nekaj drugega. zato sprašujem, kaj je posebno od te spojine, ki vas zanima?
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Toliko sem slišal o njem, da sem ga naredil sam. To je toliko boljše kot 2c-b pri telesni obremenitvi, res močan in prijeten občutek, petje je samo INCREDIBLE, še nisem vzel toliko, da bi dobil vizualizacijo, vendar se mi je izkušnja zdela res dragocena. Kar mi opisuješ, mi omogoča, da bolj razmišljam o 2c-t-2.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Zahvaljujemo se vam za vaše informacije! Ja, lahko se zgodi, da se ne spomnim točno, katera številka je bila napisana na vrečkah, ki so vsebovale take RC-je.. ;) Že majhna, drobna številka bi lahko pomenila vsekakor veliko razliko!
potem sem verjetno imel 2c-t-2. Mislim, da sem vzel celo večji odmerek, ker več kot 1 uro nisem čutil nobenega učinka, zato sem tudi drugega... Ko smo mladi, vsi delamo neumnosti ;)

Zelo mi je všeč tvoj Nickame hehe.. SANDOZ je najboljša znamka, ki dela take neverjetne komercialne oglase in vsi njihovi farmacevtski izdelki, ki se zlorabljajo (kot so Oxy, fent obliži) - "čudežno" so najbolj primerni za take uporabe.
Oxy sandoz: odlepi se kot kondom, prevleka ni prilepljena na tablete :D
Potem je dovolj nežen pritisk, da tablete postanejo droben prah, ki odstrani vse ER.
Pomožne snovi so zelo nevtralne, zaradi česar je manj neprijeten Oxy za smrčanje in čudežno s PH praktično že dober za IV.
Obliži so bili vrhunski: preden so jih zakoni prisilili, da namesto vrečke z gelom namestijo derma obliž "proti zlorabi", je Sandoz takšnemu gelu, ki se običajno samo iztisne in pokadi, dodal sladilo!!! za najboljši okus pri kajenju ;)
. Ali je kakšen razlog, zakaj bi sicer v derma obliž dali sladilo?? :D

skrbite za sebe
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Thx, odvisno od sladila, nekatera lahko vplivajo na čas absorpcije, daljši, krajši, lahko preprosto, kot dmso, pomagajo izdelku, da preide kožno pregrado.

Vljudno,

Julien Limitari
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2c-g naj bi bil na voljo že nekoč, se je izkazalo, da ni to, kar so trdili, da je.

2010 je obstajala domnevna serija Tcb2 ne vem, ali ima kdo potrjeno izkušnjo s katero od teh spojin, morda pa jo ima kdo tam zunaj
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2-c-t-7 se je prodajal pod imenom modri mistik kot afrodiziak prišel je z dvema tabletama, priporočljivo je bilo vzeti samo eno lol ni bil v pametnih trgovinah zelo dolgo
 
Top