Kje dobiti d-vinsko kislino?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Je nekoliko dražja od standardne iz vinskih trgovin v moji državi.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ja, brat!!! To je jebeno čudno, ampak vse, kar vidim v sosednjih državah (EU), je 250 EUR za 100 gr. Na Kitajskem je približno 10 EUR za 100 gr.
Za vraga, kaj se dogaja s tem svetom?!!!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Razlog, zakaj pravim, da preverite cas nr na steklenici, je, da je tudi to zmedeno , Wikipedija objavlja napačne informacije. Zato ljudem ni lahko, ker 100-odstotno zaupajo pediji.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ja, ampak v tej temi sem objavil pravilne informacije. Ni zelo težko kupiti L-(+)-vinske kisline in nihče ne bo naročil napačne stvari, saj je D-(-)-vinska kislina res redka in zelo draga. In zagotovo se ne prodaja v pivovarskih trgovinah.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Kar pa pravite, da naročite pri eBayu, je dobro tudi zato, ker jim ni treba sodelovati za uporabniške podatke.
Tam se stalno pojavljajo novi prodajalci. Tudi Amazon je dober za to in ko ga rezervirate, vidite pravo trgovino, tako da lahko naslednjič naročite tam.
Stric Fester prav tako govori abb to in da je izdaja stara skoraj 10 let.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ja, vendar naročanje L-vinske kisline ni sumljivo ravnanje. Nikomur ne bo treba prijaviti teh nakupov. Po drugi strani pa bo naročilo inf D-vinske kisline sprožilo zvonce in piščalke.
 
Top