Question Zakaj prodajalci ne naredijo skritega paketa ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Kot na primer, ko sem naročil roide, mi je vir skril viale, pelete ect v škatle z magnezijem in vitamini, celo škatle z mikadom, ki niso bile odprte !

Zakaj prodajalci drog preprosto dajo prah v plastično vrečko in ga vložijo v pismo ali škatlo? Če bi bil prodajalec, bi kupil veliko majhnih knjig, jih odprl in na vseh straneh izrezal kvadratek, da bi vanj vstavil plastično vrečko in knjigo zlepil, ali pa bi kupil lisopain in odstranil vse tablete, da bi vanj vstavil majhno plastično vrečko in vanjo ponovno vstavil tablete, zakaj tega nihče ne naredi?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
alpino Nekako sem izgubljen. Ali pravite, da pošiljate zdravila z rastlinami?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
terpeni in terpenoidi, kot sta mentol, spojina, ki jo najdemo v olju poprove mete, ali timol, sredstvo proti glivicam, ki se uporablja v ustni higieni, flavonoidi, kot je rutin, ki ga najdemo v citrusih, ogljikovi hidrati in polisaharidi, kot so destran, maščobne kisline ali vitamini, kot sta vitamin c ali d, ki so ekološki, lahko uporabite tudi stekleničke iz njih, vendar ne tranparentne stekleničke, vendar vam to ne priporočam. Vsakdo mora imeti svoj način pošiljanja.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Zdaj vas razumem! Oprostite, da me je za trenutek zmedlo. Da, to je smiselno
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Komunicirajte s prodajalcem in zahtevajte skrito pakiranje, seveda ne naročil po 1,2,3 grame itd. In seveda za dodatno plačilo. Ne morete pričakovati, da bo vaše naročilo z enim gramom prineslo izdelek, ki je vreden več kot gram, ki ste ga naročili.
 
Top