Question Vaše mnenje o tej laboratorijski opremi?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
za ugoden proračun :)

vroča plošča + magnetno mešalo: https: //www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

vakuumska črpalka: https: //www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

ph papir: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

kondenzator z mehurčki: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

erlenmajerica z ravnim dnom s 3 vrati: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

erlenmajerica z ravnim dnom in 1 vratom: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

Merilni valj: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



kaj še? stvari za destilacijo, vendar nisem prepričan, kaj bi se lahko uporabilo za sintezo amfet sulfata ali mefedrona
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Moj človek,

Najprej se pozanimajte, kaj vas zanima pri sintezi?

Amfetamin ali mefedron?

V vsakem primeru, če greš v članke in jih prebereš, je tam seznam potrebne laboratorijske opreme za vsako sintezo in prilagoditve po njej.

Lep pozdrav
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pozdravljeni, brat, oba
Yeah im stupid, I didnt thought about this way 😭

but stuff of vevor is good?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Hej,

Vevor je oprema za tako rekoč "mojstra vseh poklicev".

Če se ukvarjate z resno sintezo in proizvodnjo, bi vam priporočil nakup prave laboratorijske opreme, če to počnete za zabavo, v majhnem obsegu, ja, prepričan sem, da bo Vevor opravil svoje delo.

Lep pozdrav
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
ja za manjši obseg !

hvala, brat
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Najprej, kot vam je bilo že povedano v drugih publikacijah, morate dobro preučiti sintezo vsake spojine, ki jo boste želeli sintetizirati, saj vam lahko zagotovim, da obstajajo spojine, kot so tiste, ki ste jih našteli, za katere je potrebna celo draga oprema ali steklovina, z malo iznajdljivosti. in domačim orodjem bi lahko izdelali katinone in amfetamine. lep pozdrav in srečno novo leto, prijatelj!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
ali bi rekli, da je v redu zamisel, da iz xmetil bromoketona brez ustrezne laboratorijske opreme naredimo 3 ali 4-mmc? Ker me zanima, da bi nekega dne poskusil iz te kemikalije, vendar ne želim porabiti preveč denarja za opremo, saj bo to tako ali tako v majhnem obsegu brez namena, da bi s tem zaslužil denar.
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Prepričan sem, da lahko 4 mmc ali katere koli katinone sintetizirate brez laboratorijske opreme, iz lastnih izkušenj vam to zagotavljam.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
To je bkmdma in ne uporabljajte nobenega laboratorija misli
 

Attachments

  • IOya6S2RPC.jpg
    IOya6S2RPC.jpg
    2.7 MB · Views: 199

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Katere stvari ste uporabili za to? Zanima me sinteza 4mmc
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ljudje se zgražajo nad podjetjem VEVOR kot podjetjem, a resnici na ljubo ni slabo za amaterje. Če začenjate z delom, se vam bo obrestoval. Samo ne pozabite, da običajno obstaja nekaj izrazito dobrih razlogov, zakaj dražja laboratorijska oprema stane več. Ne pričakujte, da se boste pri tem ustavili. Pričakujte, da boste z napredovanjem nadgrajevali inventar, in dobro vam bo.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Ne sintetizirajo lastnih ketonov ,kislin ali alkoholov. dobro se je naučiti, kako to narediti, kar je več kot reakcijska posoda, vendar upoštevajte nasvete članov og. Želim si, da bi imel te informacije, ko sem začel. da bi bil anonimen in varen večinoma!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Natančno tako. Tega nihče ne počne, ko začenja s svojim delom. Učite se sproti in kupujte po potrebi.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Kot ste že prej navedli, želite opravljati prevajanje v majhnem obsegu. Potem si naredite uslugo in za zdaj ostanite zunaj radarjev, potemtakem ne kupujte stekla od evropskih uveljavljenih kemijskih podjetij, imate sploh legitimen razlog za to?

1. Na Kitajskem je na voljo veliko zelo kakovostnega in poceni laboratorijskega stekla. V nekaterih primerih imajo pošiljanje iz držav EU ali pospešene postopke pošiljanja, pri katerih se njihovi paketi obravnavajo v razsutem stanju prek dogovora s platformo, na kateri prodajajo (pomislite na spletne strani Alibaba).
2. Svoje kemikalije pridobivajte od običajnih podjetij (obstaja cela nit o izgovorih za kemikalije, o kemikalijah brez recepta, poiščite podjetje, ki je specializirano na primer za čiščenje črnilnih glav na tiskalnikih, in pri njih naročite izopropil alkohol), kupujte kemikalije tehnične kakovosti, jih čistite, to je tudi učna izkušnja, naučite se novih stvari o tem, s čim delate.
3. Vevor je dovolj dober, vendar ne kupujte neposredno pri njih. Mislim, da so tudi oni kitajski, vendar imajo večino svojega blaga v skladiščih v EU, ki so povezana s platformo alibaba. Alibaba služi kot nekakšna skrbniška služba. Za reakcije v majhnem obsegu (pod 10 L) ne potrebujete ničesar boljšega, vendar pričakujte, da Vevor ne bo imel najboljše kontrole kakovosti.
4. Ebay je vaš prijatelj, tako za steklo kot za laboratorijsko opremo. Likvidacije, zapiranje laboratorijev, stvari gredo v prodajo, lahko kupiš poceni.

Ko boste diplomirali in ugotovili, kako kupiti 20-litrsko reakcijsko posodo pri kemijskem podjetju, vam teh vprašanj ne bo treba postavljati, ker boste že poznali odgovore. Do takrat boste porabili ogromno denarja za različno opremo in si želeli, da bi 20-litrsko reakcijsko posodo kupili takoj. Vendar ne boste obžalovali izkušenj, ki jih boste pridobili na tej poti, ali razumevanja opreme, ki jo boste potrebovali.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Strinjam se. Ne bi smeli kupovati neposredno pri njih. Videl sem, da se oprema VEVOR prodaja na primer na AliExpressu. Pri posrednem nakupu imate vsaj nekaj zagotovila, da lahko v primeru, da pride poškodovana ali kaj podobnega, ustvarite spor na prodajni platformi, kar vam daje nekaj vzvoda.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pozdravljeni, Loki,

Zakaj ne morem kupiti stvari iz vira UE? Je to zame preveč nevarno?

Okej, razumem, ampak ko mislim na majhen obseg, mislim na 1 g končnega izdelka ali celo manj (za učenje osnovnih veščin ect).
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Nikoli nisem rekel, da tega ne morete storiti. Namignil sem, da bi vam bilo najverjetneje bolje. Vse je odvisno od tveganja, ki ste ga pripravljeni sprejeti, in od tega, kako dober je vaš sistem OPSEC. Če imate registrirano in ustanovljeno podjetje, ki bi lahko upravičeno uporabljalo laboratorijsko steklovino, vključno s steklenimi čašami z okroglim dnom s tremi grli, ločevalnimi lijaki, Buchnerjevimi lijaki itd., in ste prepričani, da boste vse to kupili naenkrat, potem vam teh vprašanj ni treba postavljati.
Vedite le, da lahko nekdo pregleda zgodovino vaših nakupov in če se to zgodi, se boste morali pojasniti vsaj prek telefona, ki ga navedete ob naročilu.

Eno je, če si kupite celo 5l bučko z okroglim dnom in destilacijsko kolono, za vraga, mislim, da ima moj dedek večjo napravo, vendar nihče ne bo nikoli pogledal RBF s 3 grli in mislil, da samo destilirate sladkorne praške, da bi naredili poceni alkohol x)
Buchnerjevi lijaki, vakuumske črpalke, ločilni lijaki, to niso poceni stvari, razen če ste študent kemije z dragim hobijem ali, kot sem rekel, imate legalno podjetje, kjer morate uporabljati te stvari, kakšen je vaš razlog, da jih imate? V bistvu ste naročili dovolj stvari za opremo majhnega laboratorija. Ali ste to storili pod svojim imenom?

Večina prodajalcev v EU vodi evidenco, ne kupujete od zasebnika, to so podjetja, ki imajo strežnike s podatki o strankah, kjer se bo vaš nakup pojavil po oddaji in bo hranjen bog ve kako dolgo. Nekateri prodajalci v EU morajo (nekateri pa dejansko prostovoljno) policiji prijaviti sumljiva naročila, še vedno boste dobili svoje stvari, vendar boste najverjetneje tudi uvrščeni na seznam opazovanih oseb ali pa boste morda celo potrkali na svoja vrata, morda čez dan ali morda čez 10 mesecev, morda je vaša policija preveč obremenjena ali pa bodo spremljali vaše nakupe in vas pustili, da si kopljete še globljo jamo. Ali poznate zakone, ki urejajo proizvodnjo kemikalij v vaši državi? Ali ste obiskali kakšen forum, povezan s hobi kemijo, fotografijo, eksplozivi, ki obstaja v vaši državi? Stavim, da obstajajo, in stavim, da imajo tudi razdelek o lokalnih zakonih in predpisih, morda celo najdete kakšno zgodbo o ljudeh, ki se ukvarjajo z izdelavo bliskovnih raket ali s črno-belo fotografijo v kleti in jih je obiskala policija ...

Ste v EU, ali je tako? Ali veste, kaj je uredba REACH? Ali veste, katere kemikalije se štejejo za predhodne sestavine eksplozivov in katere za prepovedane droge? Ali veste, da je celo NileRed (na youtubu je študiral kemijo, dela izobraževalne videoposnetke), ki živi v Kanadi, dobil klic njihove zvezne policije, ker je kupil prevelik lijak? Mimogrede, kupil ga je na EBAY... Mislite, da se Kanadčani bolj zmrdujejo kot naši lokalni policijski oddelki in Interpol? Imamo celo skupino držav, ki si med seboj izmenjujejo tovrstne informacije in namenjajo cele delovne skupine za lov na tajne laboratorije. ko bodo prišli in videli vašo umazano bučko s tremi vrati in prekurzorje za amfetamin in 4mmc, mislite, da jih bo zanimala vaša zgodba o tem, kako ste sintetizirali samo en gram, preden so vas ujeli? Obtožili vas bodo izdelave, teže predhodnih sestavin in bog ve česa še.

Mislim, da je bolje, da kupujete na Kitajskem, ker tam nikomur ni mar, kaj počnete v Evropi, ubogi Kitajci se hočejo samo izmuzniti in za 1k evrov lahko kupite 40 kosov steklovine, vse od kondenzatorjev do lijakov in sranja, verjamem, da ima celo VEVOR tak komplet na dhgate ali aliexpress ali w/e in ga imajo najverjetneje že v evropskem skladišču, zato boste plačali 1/4 cene in morali čakati nekaj dodatnih dni... se zdi ugodno, kajne?
Verjetno se še vedno izogibajte pošiljanju paketa na svoj dom ali na svoje ime, da boste spali na varnem. Ne vem, koliko izkušenj imaš, zato tako dolg prispevek, vendar na splošno velja pravilo "ne sraj, kjer spiš/ješ"...
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Hvala za vaše sporočilo.

Nisem vedel, da je policija tako pozorna na nakup materiala 😮

. Zagotovo bom kupil na Kitajskem in bom poslal na svojo pošto, je to varno ?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Rekel bi, da ni nič bolj varnega. Ni tako, da bi Kitajska zelo sodelovala z zunanjimi vladami.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Okej, razumem, torej če kupujem stvari na Alibabi ali aliexpressu, seveda ne navedem svojega pravega naslova, ampak poštni naslov, ki pa zadeva moje ime? Ne vzamem potnega lista, da bi dokazal svojo identiteto, ker me poznajo, zato ne morem spremeniti imena s ponarejenim potnim listom.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Kar zadeva naslov za pošiljanje, me pošta pozna in lahko jih vprašam, ali lahko spremenijo moje ime z družbo, ki jo lahko ustvarim za 1 EUR, ali pa jih prosim, da spremenijo moje ime z drugim imenom in jim povem, da zato, ker ne želim objavljati svojega imena na spletnih straneh, mislim, da bodo sprejeli (v skladišču je listek z mojim imenom in telefonsko številko, če prejmejo pismo zame, me pokličejo in mi ni treba pokazati osebne izkaznice, ker velikokrat vidijo moj obraz)

In za stik, imam dva, ki sta znana na steroidnem trgu, so največji preprodajalec steroidnega prahu, gH itd. (qingdao sigma chemical) in drugi kontakt, ki prodaja DNP, morda jih lahko vprašam, če poznajo kontakt, ki mi lahko proda stvari ali smtg, kot je ta
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Okej, ampak AliExpress, Alibaba ali made-in-china? so si tako podobni..
To je tako zanimivo, da nisem vedel, da je tako težko kupiti kemijske stvari..
Če vas zanima, sem iz Francije, tako da ne vem, ali se to spremeni za smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U dont need lab equipment to made 4mmc u need only glass bottel from vodka to made 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Da, menim, da je tudi to pomembna točka, ki bi jo moral OP preučiti. Če to počnete, da bi dobili denar, naš prijatelj, potem bi lahko pošteno opravili brez nakupa veliko laboratorijskega stekla za glazuro in preprosto uporabili vse, kar imate na voljo. Preostanek porabite za reagente, tako da proizvedete recimo 3 kilograme metamfetamina, očistite, skrijete te 3 kilograme in jih neposredno prodate, pri čemer delujete kot posrednik za nekoga, ali pa jih prenesete v recimo 6 manjših poslov, seveda kot posrednik, pri čemer se vedno delate, kot da ne veste ničesar o sranju...

Če je kemija nekaj, kar vas zanima, in se želite naučiti več kot eno sintezo in dejansko postati vešči o temi, potem se zdi, da ste si jo izbrali za svoj hobi, ne glede na to, kako nezakonita je proizvodnja drog. Mogoče se tega lotite drugače in poskusite najti legitimen razlog za to, da imate te stvari doma. naredite nekaj luminola, zapišite sintezo in jo shranite tako, da jo bo lahko našla policija, dajte nekaj kovin v majhne kozarce in jih razstavite poleg svoje trikotne bučke... vse nezakonito sranje, kot so prekurzorji amfetamina, pa hranite v drugem kraju na drugem koncu mesta.. tudi iz legalnih stvari se lahko naučite kemije in ko želite narediti en gram česarkoli, lahko greste po reagente, dokončate sintezo, počistite in imate samo čisto steklovino in majhno količino izdelka... samo čudak z 2 g speeda in navdušenjem nad kemijo...
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Najlepša hvala za informacije!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Oglejte si "Never get busted" dva enourna videoposnetka nekdanjega narkotista, v katerih je razloženih veliko previdnostnih ukrepov, ki jih lahko sprejmete pri naročanju stvari, in še veliko drugih, ki pridejo prav.
 
Top