Question Vaše mnenje o tej laboratorijski opremi?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
za ugoden proračun :)

vroča plošča + magnetno mešalo: https: //www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

vakuumska črpalka: https: //www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

ph papir: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

kondenzator z mehurčki: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

erlenmajerica z ravnim dnom s 3 vrati: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

erlenmajerica z ravnim dnom in 1 vratom: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

Merilni valj: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



kaj še? stvari za destilacijo, vendar nisem prepričan, kaj bi se lahko uporabilo za sintezo amfet sulfata ali mefedrona
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Najprej, kot vam je bilo že povedano v drugih publikacijah, morate dobro preučiti sintezo vsake spojine, ki jo boste želeli sintetizirati, saj vam lahko zagotovim, da obstajajo spojine, kot so tiste, ki ste jih našteli, za katere je potrebna celo draga oprema ali steklovina, z malo iznajdljivosti. in domačim orodjem bi lahko izdelali katinone in amfetamine. lep pozdrav in srečno novo leto, prijatelj!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
ali bi rekli, da je v redu zamisel, da iz xmetil bromoketona brez ustrezne laboratorijske opreme naredimo 3 ali 4-mmc? Ker me zanima, da bi nekega dne poskusil iz te kemikalije, vendar ne želim porabiti preveč denarja za opremo, saj bo to tako ali tako v majhnem obsegu brez namena, da bi s tem zaslužil denar.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Katere stvari ste uporabili za to? Zanima me sinteza 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Kot ste že prej navedli, želite opravljati prevajanje v majhnem obsegu. Potem si naredite uslugo in za zdaj ostanite zunaj radarjev, potemtakem ne kupujte stekla od evropskih uveljavljenih kemijskih podjetij, imate sploh legitimen razlog za to?

1. Na Kitajskem je na voljo veliko zelo kakovostnega in poceni laboratorijskega stekla. V nekaterih primerih imajo pošiljanje iz držav EU ali pospešene postopke pošiljanja, pri katerih se njihovi paketi obravnavajo v razsutem stanju prek dogovora s platformo, na kateri prodajajo (pomislite na spletne strani Alibaba).
2. Svoje kemikalije pridobivajte od običajnih podjetij (obstaja cela nit o izgovorih za kemikalije, o kemikalijah brez recepta, poiščite podjetje, ki je specializirano na primer za čiščenje črnilnih glav na tiskalnikih, in pri njih naročite izopropil alkohol), kupujte kemikalije tehnične kakovosti, jih čistite, to je tudi učna izkušnja, naučite se novih stvari o tem, s čim delate.
3. Vevor je dovolj dober, vendar ne kupujte neposredno pri njih. Mislim, da so tudi oni kitajski, vendar imajo večino svojega blaga v skladiščih v EU, ki so povezana s platformo alibaba. Alibaba služi kot nekakšna skrbniška služba. Za reakcije v majhnem obsegu (pod 10 L) ne potrebujete ničesar boljšega, vendar pričakujte, da Vevor ne bo imel najboljše kontrole kakovosti.
4. Ebay je vaš prijatelj, tako za steklo kot za laboratorijsko opremo. Likvidacije, zapiranje laboratorijev, stvari gredo v prodajo, lahko kupiš poceni.

Ko boste diplomirali in ugotovili, kako kupiti 20-litrsko reakcijsko posodo pri kemijskem podjetju, vam teh vprašanj ne bo treba postavljati, ker boste že poznali odgovore. Do takrat boste porabili ogromno denarja za različno opremo in si želeli, da bi 20-litrsko reakcijsko posodo kupili takoj. Vendar ne boste obžalovali izkušenj, ki jih boste pridobili na tej poti, ali razumevanja opreme, ki jo boste potrebovali.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Strinjam se. Ne bi smeli kupovati neposredno pri njih. Videl sem, da se oprema VEVOR prodaja na primer na AliExpressu. Pri posrednem nakupu imate vsaj nekaj zagotovila, da lahko v primeru, da pride poškodovana ali kaj podobnega, ustvarite spor na prodajni platformi, kar vam daje nekaj vzvoda.
 
View previous replies…

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Da, morda se lahko izognete enemu naročilu na primer ločilnega lijaka, toda več naročil, ki seštevajo celoten laboratorij? Tega ne smete tvegati.

Zdi se, da nimate veliko izkušenj s tovrstnimi stvarmi, zato naj vam povem majhno skrivnost: imeti kitajske "prijatelje" v WhatsApp-u je lahko vaša največja prednost. ti ljudje prodajajo ponarejena oblačila, ponarejen nakit, pošljejo vam kemikalije, če vedo, da ne bodo imeli težav in da niste idiot, celo ponaredijo carinske račune, da bodo vaši reagenti prišli skozi! Zdaj pa je vzpostavljanje teh povezav težje, kot se sliši... Lahko greš tudi po lažji poti in začneš kupovati ponarejena oblačila prek kitajskega špediterja in vidiš, ali ti dovolijo, da naročiš druge stvari v njihovo skladišče, za katere boš dodatno plačal... Ne vem, zakaj ne bi...
Kitajce nadzoruje tudi njihova vlada, zlasti ljudje, o katerih govorim, da so njihovi laboratoriji napadeni, njihovi otroci Gucci sweatshops in njihove kmetije Apple Ipad razstavljeni in močno kaznovani s strani njihove vlade za naključni zakon, ki je bil sprejet, ali nekdo, ki jih nagaja .. Menite, da bodo prejeli zahtevo zvezne policije EU in se počutili dolžne, da jim izdajo ime osebe, ki je pri njih kupila kemikalije, in jim tako omogočijo zaslužiti nekaj denarja? Ni jim treba in EU ne more storiti ničesar, da bi jih prisilila, prav tako pa ne more prositi Činkov, da bi posredovali...

Ali lahko prejemate pošto pod "imenom podjetja" v poštni predal? Naredite malo igranja vlog. Recimo, da na eBayu prodajate otroške igrače. Zdaj se registrirajte na eBayu. Izberite nekaj, iz česar bo razvidno, kaj počnete, ne da bi kdo moral pogledati. Recimo BESTKIDSTOYS.
Ko boste od eBaya prejemali pošto na poštni naslov, pojasnite, da prodajate na eBayu in da ne želite, da je vaš naslov javna informacija. Preprost in legitimen izgovor. Nekaj ste kupili s svojega računa na eBayu, zato je pošiljka prišla pod tem imenom. Preprosto.
Vendar se prijavite na nekaj spletnih mest za dropshipping ali celo naročite prek Aliexpressa in kot ime enega od naročil (nekaj precej majhnega) vpišite "Returns BESTKIDSTOYS". Prijavite se na nekatere revije, povezane s poslovanjem, morda tedenske/mesečne kataloge, na primer COSTCO ali WALMART, če veste, kaj mislim... Stavim, da lahko brezplačno najdeš otroške, morda ne o igračah, vendar lahko vedno razložiš, da je tvoja "punca" rada to revijo ali da je tvoja sestra pravkar rodila otroka ... komu je mar, dokler imaš širok nasmeh na obrazu in pozdraviš, se pogovoriš z osebo, ki skrbi za poštne predale, in ji poveš, da ima lep dan. Najhujša napaka, kar sem jih kdaj videl, so ljudje, ki so preprosto nevljudni ali se obnašajo tako sumljivo, da bi sami poklicali policijo, če bi videli to sranje.

Če nameravaš početi nekaj nezakonitega, še posebej s tem, da skočiš naravnost v proizvodnjo mamil, bi se moral naučiti, da si takšne zgodbe izmišljuješ sproti. Nikoli ni preveč podrobnosti, pa tudi nikoli te ne morejo ujeti brez pojasnila, kaj počneš.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Na portalu AliExpress boste morali plačati s kreditno kartico, vendar se vaši banki in policistom prikaže le kot "naročilo AliExpress", ne morejo pa videti, kaj točno ste naročili.

Lahko bi tudi pisali AliExpressu in jim povedali, kaj ste naročili, vendar jim je za ta kitajska podjetja pravzaprav vseeno. Verjetno se ne bodo niti odzvali in do takrat, ko vas tako ali tako preiskujejo, res ne morete storiti ničesar drugega. Policisti bodo verjetno tako ali tako izvedli racijo na vašem domu in našli vso to steklovino, zato nima smisla skrivati dejstev, ki so očitna.

Ko se to zgodi, organom pregona raje povejte legitimen razlog za posedovanje steklenih izdelkov. Preprosto si oglejte na desetine stvari, ki jih lahko naredite z njim, in kemikalije, ki jih uporabljate, ter jim povejte, da ste to izdelali namesto katere koli prepovedane droge.

Loki12 je omenil nakup steklovine prek WhatsAppa. Osebno se ne bi odločil za to pot. Prvič vas lahko ti ljudje zlahka prevarajo, drugič bodo policisti tako ali tako našli steklovino pri vas in tretjič je noro tvegano, da je WhatsApp sploh nameščen na vašem telefonu. Kar zadeva šifriranje od konca do konca, za katerega WhatsApp trdi, da ga ima, po mojem mnenju nič ne drži. Koda ni odprtokodna, zato nihče ne more preveriti ali vedeti, ali so WhatsAppove trditve resnične (opozorilo spoiler: niso in rutinsko sodelujejo z organi pregona). Šel bi celo tako daleč, da bi rekel, da je nakup na AliExpressu dejansko varnejši od uporabe WhatsAppa.

In nenazadnje, policistom običajno ni tako zelo mar, da kupujete steklene izdelke. To ni problem niti ni nezakonito. To postane, ko vas napadejo, kar je, kot pravim, do takrat že tako ali tako v škripcih.

Moj nasvet? Sprostite se. Mislim, da ste v redu. Naročite vse, kar potrebujete, na AliExpressu ali podobnem naslovu in vse bo v redu. Ne nadzorujejo in ne morejo nadzorovati vsakega naročila iz AliExpressa in tega tudi nikoli ne bodo mogli. Ne gre za steklovino, ki bi vas morala skrbeti, temveč za kemikalije, ki jih uporabljate, kar dviguje obrvi.

Veliko sreče.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ah seveda nihče ne bi smel uporabljati WhatsAppa. To je jebeni rak, kolega. Tako kot facebook, messenger, instagram in vse ostalo. Nimam registrirane niti jebene telefonske številke in nikoli ne bi svetoval, da kupite karkoli, kar ste našli med premikanjem aplikacije za takojšnja sporočila na pametnem telefonu, ker je to najverjetneje oglas ali prevara (lol).

Res je bilo narobe, saj sem pri pisanju prispevka razmišljal o kitajskih podjetjih, ki ponujajo storitve posredovanja. Imajo skladišča, polna človeškega sranja, in prepakirajo vse, kar ljudje kupijo na Kitajskem, ter jih pošljejo prek HK, najpogosteje v EU. Manj nadzora, manj pregledov, manjši stroški. Ko začnete biti prijazni z nekaterimi prodajalci, vas želijo kontaktirati prek WhatsAppa, zlasti tisti iz Kitajske, ki tehnično ne delajo ničesar narobe - vi ste tisti, ki kršite zakon, če v svojo državo naročite snov ali predmet, ki je v vaši državi prepovedan. Normalno je, da to želijo, saj so normalni ljudje. Potem je odvisno od vas, če želite, da se to zgodi - če te ljudi nagovarjate s ciljem, da bi sčasoma kupili kemikalije za vas in vam jih poslali zamaskirane kot nekaj drugega... no... morda boste morali kupiti pametni telefon in prepričati nekoga, da za vas registrira številko... in jo postaviti prav na vrh drugih 10 stalno pingajočih kosov sranja...

Vsem svetujem, da ravnajo kot raper Kevin Gates in imajo "dva telefona" (poslušajte pesem, je vpadljiva). In ne, nikar ne kupujte novih telefonov po pogodbi, ne registrirajte telefonskih številk na svoje ime, lahko si nadenete tudi zapestnico za gleženj, če vas zasledujejo prasci ali počnete kaj, kar bi lahko pripeljalo do tega ...
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Kar zadeva naslov za pošiljanje, me pošta pozna in lahko jih vprašam, ali lahko spremenijo moje ime z družbo, ki jo lahko ustvarim za 1 EUR, ali pa jih prosim, da spremenijo moje ime z drugim imenom in jim povem, da zato, ker ne želim objavljati svojega imena na spletnih straneh, mislim, da bodo sprejeli (v skladišču je listek z mojim imenom in telefonsko številko, če prejmejo pismo zame, me pokličejo in mi ni treba pokazati osebne izkaznice, ker velikokrat vidijo moj obraz)

In za stik, imam dva, ki sta znana na steroidnem trgu, so največji preprodajalec steroidnega prahu, gH itd. (qingdao sigma chemical) in drugi kontakt, ki prodaja DNP, morda jih lahko vprašam, če poznajo kontakt, ki mi lahko proda stvari ali smtg, kot je ta
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Okej, ampak AliExpress, Alibaba ali made-in-china? so si tako podobni..
To je tako zanimivo, da nisem vedel, da je tako težko kupiti kemijske stvari..
Če vas zanima, sem iz Francije, tako da ne vem, ali se to spremeni za smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U dont need lab equipment to made 4mmc u need only glass bottel from vodka to made 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Da, menim, da je tudi to pomembna točka, ki bi jo moral OP preučiti. Če to počnete, da bi dobili denar, naš prijatelj, potem bi lahko pošteno opravili brez nakupa veliko laboratorijskega stekla za glazuro in preprosto uporabili vse, kar imate na voljo. Preostanek porabite za reagente, tako da proizvedete recimo 3 kilograme metamfetamina, očistite, skrijete te 3 kilograme in jih neposredno prodate, pri čemer delujete kot posrednik za nekoga, ali pa jih prenesete v recimo 6 manjših poslov, seveda kot posrednik, pri čemer se vedno delate, kot da ne veste ničesar o sranju...

Če je kemija nekaj, kar vas zanima, in se želite naučiti več kot eno sintezo in dejansko postati vešči o temi, potem se zdi, da ste si jo izbrali za svoj hobi, ne glede na to, kako nezakonita je proizvodnja drog. Mogoče se tega lotite drugače in poskusite najti legitimen razlog za to, da imate te stvari doma. naredite nekaj luminola, zapišite sintezo in jo shranite tako, da jo bo lahko našla policija, dajte nekaj kovin v majhne kozarce in jih razstavite poleg svoje trikotne bučke... vse nezakonito sranje, kot so prekurzorji amfetamina, pa hranite v drugem kraju na drugem koncu mesta.. tudi iz legalnih stvari se lahko naučite kemije in ko želite narediti en gram česarkoli, lahko greste po reagente, dokončate sintezo, počistite in imate samo čisto steklovino in majhno količino izdelka... samo čudak z 2 g speeda in navdušenjem nad kemijo...
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Najlepša hvala za informacije!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Oglejte si "Never get busted" dva enourna videoposnetka nekdanjega narkotista, v katerih je razloženih veliko previdnostnih ukrepov, ki jih lahko sprejmete pri naročanju stvari, in še veliko drugih, ki pridejo prav.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Na temo uporabe alternativne, bolj ustvarjalne opreme sem nekje prebral, da je 55-litrski sod povsem primerna reakcijska posoda, če nanj namestite mešalo. Ali ga lahko uporabite kot posodo za redukcijo NaBH?
 
Top