• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Recept České cesty

Methamphetamine

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ahoj prosím znalce ať sem napíši přesný postup "České cesty " řekl bych že to bude zajímat více lidí 😉
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Mapy.cz 😅 alebo SimpleX chat 😄
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ók tak simplex chat by šel
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ano s mapami jsem to pochopil... Ale simplex je šifrovaný chat. Tak jsem pochopil že se dotyčný bojí....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Boji psat na anonymni forum, kam to stejne pozdeji sam nejspis das? Ale treba se pletu, kazdopadne se pak pls podel, nejlepe verejne.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tak proč by psal o simplex? No uvidíme....
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
“Receptu je tolik, kolik vařiču, a málokterý varic děla dvakrát totéž”, se píše na erowidu
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
a co vubec presne znamena ceska cesta? ja to treba nevim a lidi ktery v tomhle jsou novy tak taky nebudou vedet
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tak se říká receptu, který se používá v Česku. Je to reakce za použití červeného fosforu, kyseliny fosforečné a postupného přidávání jódu. Je to velice rychlá reakce, která se na západě asi moc nepoužívá, od zdejších chemiků není o ní ani čárka. Také se jí říká 2x20minut.
Někde se tady o tom bavili cizinci proč český pervitin funguje daleko líp a jinak než u nich.
Někdo to tam zmiňoval že to je díky tomuhle postupu, jenže tenhle postup pokud neznáš přesné kroky co a jak, tak nekončí dobře.

A samozřejmě i když je tady pár lidí, co to zná, tak se tady nechce podělit, protože prostě Čechačkovství se nezapře ani v téhle komunitě....
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
samozřejmě že se o to nikdo nebude dělit...mezi sebou ano..je to naše narodní dedictví at se vam to líbí nebo ne... ti kteří to naservírují zbytku Evropy jsou u mě vyjebanci
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
🤣🤣 Ježíši, to je teda dědictví.
Prosím tě zbytek Evropy jede na bezpečnou výrobu. "Náš" postup je poměrně nebezpečný, proto ho nepoužívají.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
a proto maji všude z 80% sracky..berte to jak chcete... ja jsem jako smrad vyrostl u baňky ,mam k tomu bliz nez k cemukoliv jinymu, záleží mi na tom...mam v píči
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Jestli ale nekdo zaplati adekvatni cenu tak se podelim o recepty :) a pomuzu s prvnimi krucky
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Podelim se jeste o jednu zabavnou prihodu. Znamy kupuje od nejakych ukacek kazdy tyden asi 100g na prodej. Pry je parno varene ceskou metodou, a ze to (cituji) “filtruje pres stribro, nebo nejak tak”.
Zajimave, pomyslel sem si. A az pozdeji mi to vsechno docvaklo: nitroethane via silver nitrate (jestli nechapes, studuj dal, treba jednou pochopis)..
“Ceske parno” je absolutni mytus, ktery udrzuji pri zivote strelci jako je tady pan saytam. Ale dokud sou ochotni platit tolik kolik platej, tak me je to jedno, at si veri cemu chtej.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Já nikomu nic neplatim... Nevím co tě sere. Jsi akorát Rejpal. Jen jsem zde chtěl rozvist diskuzi o vaření českého perníku. Rozebírali to tady na fóru Němci a zapadáci.... Ve
svy podstatě máš pravdu něco jako české parno neexistuje. Ale zdejší chemici jedou dlouhé,čisté, bezpečné postupy které se u nás moc nedělají. A často v Evropě jede racemicky pervitin. U nás vaříci dělají laicky řečeno jódový d-meth co smrdí po toulenu.... Který psychicky funguje úplně jinak..
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Jenže jako usmrkanek to evidentně nepochopíš...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Nejsem zadny expert, ale zkusil jsem ceske piko sehnane na ulici i crystal koupeny z darknetu a muzu za sebe rict, ze to je nebe a dudy a v podstate o tech dvou vecech premyslim jako o dvou ruznych produktech, protoze jsou svymi ucinky a vlastnostmi uplne nekde jinde. Ja pojem "Ceske parno" chapu jako cisty d-metamfetamin vyrobeny nejcasteji z pseudoefedrinu nebo efedrinu v relativne mensim mnozstvi, na konkretni metode netrvam, protoze v tom se moc nevyznam. Co vari po desitkach a stovkach kilo kartely bych za Ceske parno rozhodne neoznacil, i kdyby to uvaril soused, protoze vysledkem je 50:50 racemic smes, ktera s cistym ceskym pikem ma malo spolecneho.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Přesně o tom mluvím. Český parno stridave beru 12 let. Za tu dobu jsem zkusil i mraky pervitinu z darkwebu.... Nikdy se to s českým perníkem nedokázalo srovnat, akorát jednou když před lety nějaký kluci z Liberce prodávali krystal na darkwebu , ten byl dobrej.....
 
Top