"ICE" - Kristal Metamfetamin Hidroklorür

HenryWeston

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
3
Bu saçma bir kristalizasyon yöntemidir. Metanol ve susuz aseton güzel şeffaf kristaller üretir ve çözünme için biraz IPA da kullanılırsa gerçek sersemleticiler bekleyebilirsiniz. Soğuk susuz aseton ile yıkama iyi bir uygulamadır ve ana sıvıdan daha fazla çökelmeye yardımcı olur.
Dumana kadar geçen süre 1-24 saat olabilir, daha fazla aseton eklerseniz daha erken olabilir. Hiç bu renkte bir ana likörüm olmamıştı, kaba bir pişirme ve ekstraksiyona benziyor!

View previous replies…

malbona kato

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Hiç bu renkte bir ana likörüm olmamıştı, kaba bir pişirme ve ekstraksiyona benziyor!

Belki de yazarın yaptığı gibi malzemenizi hiç uzun süre ısıya maruz bırakmadınız. Yine de keton kalıntılarını gidermek için önemli bir adım.

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Bu Racemic Methamphetamine HCl için değil mi? Dextra izomeri değil mi?

GhostChemist

Expert
Reaction score
214
evet, d,l-meth

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Yöntem rasemik ve d-meth için farklı mı? Farklılıkları açıklayabilir misiniz?

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Bu çalışmanız için sizi kutluyorum. Size veya rasemik kristal yapan arkadaşlarınıza göre borudaki erime ve donma aşamaları arasında bir fark var mı? Benim yaptığım rasemik donma süresi çok uzun, sebebini bulamadım?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Çok uzun sürmesi belirsiz bir durumdur ancak boruya esen rüzgara, ortamdaki hava sıcaklığı ve neme, atmosferik basınca ve diğer faktörlere bağlı olduğu açıktır. Bu sitenin Analitik Kimya alt bölümünde, erime testi yapmak için bir şema bulunmaktadır. Bu anlamlı bir testtir çünkü ölçütleri vardır (meth yaklaşık 165-167°C'de erir), eğer çok daha yüksek veya düşükse tamamlanmamış bir reaksiyona veya aşırı kirli bir ürüne işaret eder.