28578-16-7 mdp2p yardımına

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bu çok sinir bozucu.
Süreçleri T'ye kadar takip ettim ve ilk önce dirençli berrak bir yağ elde ettim, bu ikinci kez 106c'yi aşmayan vakum altında damıtarak çözücü gibi kokan tamamen berrak bir sıvı elde ettim.
Artık bilmiyorum.
İşte pmk yağını 300 ml naOH'a (%16) ekledikten sonra ısıtılmış ve 2 saat bekletilmiş bazı resimler. 2 saat. Sonra yavaşça h2so4 ve oksalik asit eklendi ve tekrar karıştırıldı. Soğuduktan sonra ksilen eklendi ve ardından h20, sodyum bikarbonat ve tuzlu su ile birkaç kez yıkandı.
Bunlar sep hunisine eklendikten sonraki resimler

Attachments

• QtR9X3zy5f.jpeg
    QtR9X3zy5f.jpeg
    4.9 MB · Views: 313
  • Hn2Sxdi1VN.jpeg
    Hn2Sxdi1VN.jpeg
    5.8 MB · Views: 576

LoneChemist

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Merhaba arkadaşım;
Sorunuz ya da niyetiniz açık değil. Benim anladığım şu:
CAS 28578-16-7 PMK Etil Glisidat'tır. Genellikle toz şeklinde gelir.
PMK (Piperonyl methyl ketone) MDP2P'nin eşanlamlısı/diğer bir adıdır ve her zaman bir yağdır.

Yukarıda alıntılanan açıklama, hidrolizi zaten MDP2P olan şey üzerinde mi deniyordunuz?

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Fosforik asitte küçük bir hidroliz deneyi yapın. Renginiz iğrenç, yanlış gidin.

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Hayır, yukarıdaki CAS numarası olan pmk etil glisidat yağı.
Öneriniz için teşekkürler ama bende fosforik asit yok.
Şu anda berrak kırmızı bir yağım var... bugün vakumla damıtmayı deneyeceğim.

ya da daha fazlasını yapacağım.

Ancak bu pmk etil glisidatı (Çin'den satın alınmış) alıp sadece indirgeyici aminasyonda çalıştırabileceğimi mi söylüyorsunuz? Eğer öyleyse bu doğru görünmüyor.

View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
İşlerin böyle yürüdüğünü sanmıyorum ama daha garip şeyler de oldu.
Her neyse, MDP2P rt'de katıdır, en azından okuduğum kadarıyla 88C'lik bir erime noktasına sahiptir.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Nerede söyledim? Tabii ki yapamaz, indirgeyici aminasyonda sadece keton kullanılabilir

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
MDP2P, dondurucuda -20C'de yaklaşık bir hafta saklandıktan sonra bile sıvı haldedir.

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
MDP2P'yi vakum altında damıttım, kaynama noktası vakumla bile @190C idi, ancak sonuç açık yeşildi ve MeOH içinde MeNH2 ile indirgendikten sonra güzel bir beyaz MDMA kristali (biyolojik olarak test edilmiş) verdi.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Sizin için ücretsiz fikir. Üç boyunlu şişe + termometre + damlatma hunisi + bükme / düz yoğunlaştırıcı / alonge / alıcı şişe.
Bir şişede 1 ila 1 pmk glisidat ve fosforik asit, ısı veya manyetik bir karıştırıcı veya kiremit ve bir şişede kaynar bir taş karıştırın. Bir saat boyunca 100+ derece sıcaklıkta kaynatın, gaz çıkışı olacağını kontrol edin (kaynamaya benzer), bir saat sonra sıcaklığı 100 derecenin üzerinde tutarak damla damla su eklemeye başlayın, saf keton sıcak su buharı ile uçup gidecektir. Reaksiyonun sonunu gaz çıkışı durduğunda ve buzdolabından gelen su şeffaf (bulanık değil) olduğunda belirlersiniz. Artı, reaksiyonda keton sürekli olarak reaksiyondan uzaklaşacaktır (sıcak asitte uzun süre ısıtmaktan hastalanma şansı daha azdır), ikinci artı hemen çıkışta saf keton.

Cruela

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu ücretsiz fikir sadece Wax pmk için mi yoksa toz pmk'da da çalışıyor mu?
Ve sonra Keton'u damıtmalı mıyım?

View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Glisidat veya sodyum tuzu olması fark etmez, her iki durumda da hidroliz gerçekleşir. Eller 3.4MD glisidatları kontrol etmeye ulaşamadı, BMK glisidata benzer şekilde çalışmalıdır.

Cruela

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Belki yanlış soruyorum, bu yöntemin sadece PMK Metil glisidat ile çalıştığını anladım aslında Yasaklı.
Elimizdeki ürün PMK Etil glisidat

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Elimde etil glisidat yok, ancak fabrika hidroliz teknolojisinin benzer olduğunu iddia ediyor. Fosforik asitte hidroliz, Dietil (fenilasetil) malonat ile de çalışır.
Fosforik asitte hidrolizi az miktarda madde üzerinde denemenizde bir sorun görmüyorum.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Darzan reaksiyonu (Darzan kondenzasyonu) hakkında bilgi edinin