5 dakikalık Methcathinone sentezi (psödoefedrinden)

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
psödo/efedrin asetat suda çok çözünür ve kmno4 ile reaksiyona girecektir... size vurmaya çalışmıyorum ama malzeme işe yarıyor (üzerinde gerçekten güzel seks) ve böylece metkatinon asetat (karışım sirkeden çok asidik olduğu için baz olmayacaktır)
Buraya yalan söylemeye gelmedim, sadece bu şeylere dayanmadan hcl üretmek istiyorum

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Geri bildiriminiz için teşekkür ederim, bu prosedürü hiç uygulamadım. Bu benim teorik çıkarımlarım. Ürününüzün resimlerini bu başlıkta paylaşırsanız çok memnun olurum.

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bunu yapabilirim, ancak dediğim gibi hcl tuzunu çok tercih ederim... ve efedrin için para harcamamayı (oldukça pahalı)
Ama küçük bir reaksiyon yapıp resimlerini göndereceğim.

Ayrıca, adam 8-9 ph dedi, bu oldukça basit... sirke ph ölçeğinde 2 gibi bir şey mi? 6-7'nin üzerindeki her şeyin yapışkan bir cehennemde eridiğini düşünüyorum, özellikle de ocağın üstünde
O çirkin şeyi göndereceğim... ama internette okuduğum kadarıyla, her organik asit kararsız bir tuz oluşturacak ve bu tuz kuruduktan sonra boka dönüşecek
Bu yüzden hcl'yi de deneyeceğim, ancak para, zaman vb.
Yine de inorganik asitleri de deneyeceğim
Teşekkürler

None

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Yoldaşlar, haptan efedrin çıkardım, bu malzemelerle nasıl sentezlenir, sodyum hipoklorit, permanganat ve asetik asit, elimde sadece bunlar var