5cl sentez kitleri çin

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Can

(2-Bromoetil)benzen CAS: 103-63-9 5-Bromo-1-penten yerine kullanılabilir mi?

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Şunu mu demek istiyorsun

2-Bromoetil)benzen CAS: 103-63-9

da kullanılabilir, ama biraz daha mı zayıf olur? Yoksa çok mu zayıf olur? Teşekkür ederim.

woohoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22

Kimse bilmiyor, ana bileşiğin gücünün %10-50 olduğunu tahmin ediyorum. 5Cl türevleri ile ilgili orijinal makaleyi bulmaya çalışın, belki fenil etil türevi test edilmiştir.

flightrcs

Arested
Member
Reaction score
50
Ana unsurun bu olduğunu teyit eden var mı?

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Evet, ancak maddenin etki gücü düşük olacaktır.

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Yani bu 4 malzeme/içerikle.
bu yöntem 5cladb yapmak için işe yarar mı?

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Merhaba, büyük bir kazadan sonra tekrar karşınızdayız. Tam olarak bu yolu / tarifi denemek için bir satın alma yapmayı düşünürken, 5-bromo-1-floropentanın (cas no 407-97-6) 5-bromo-1-pentenin (cas 1119-51-3) yerini alıp alamayacağını merak ediyordum. Cevap için şimdiden teşekkürler.

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Diyorum ki
jwh18 ve ur144 yapmak için gerekli kimyasalları elde etmek çok daha kolay.

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Ancak, bu jwh18 ve ur144, 6cl-adb-a veya hatta 5cl-adb-a'dan daha mı güçlü?

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8

Kesinlikle, 7-8 yıllık deneyimime göre kral 5F-SGT-151 idi. Süper zor bir sentez. 5F-ADB ve 5F-MDMB-2201 biraz daha düşük seviyedeydi ama yine de süper güçlüydü. Ve geçen yıl piyasaya çıkan noidlerden 6cl-adb-a en güçlüsü ve ardından 5cl-adb-a. Yine de her ikisi de kral 5F-SGT-151 (5F-CUMYL-PEGACLONE) gibi değil. Geleneksel 10 yıllık bir noid içicisi için şu anda herkesin sattığı bu ADB-Butinaca çok çok hafif ve düşük potenslidir ve 6cl-adb-a için olduğu gibi bunun için geri gelmeyeceklerdir. 6cl-adb-a'nın yarısı kadar etki elde etmek için "araçlarınıza" butinaca uygulama miktarını iki katına çıkarmanız gerekir. Şu anda bu prekürsör cas'ı bulmaya çalışıyoruz. 1971007-89-2 - IUPAC - Metil (S)-2-(1H-indazol-3-karboksamido)-3,3-dimetilbütanoat, ya 1-bromo-5-penten (muhtemelen 5cl-adb-a ile sonuçlanır) ya da 1-bromo-5-fluoropentan (muhtemelen daha güçlü bir şeyle sonuçlanır) ile mevcut tarifi denemek için. Tüm malzemeleri yurt içinde (AB) buluyoruz, ancak bazı nedenlerden dolayı floropentan bile normal bir fiyata sahipken (molekül olarak pahalı, ancak normal, sanırım "yağlı bir sıvı") penten süper pahalı. Yukarıda açıklanan öncü madde konusunda yine dolandırıldık. Ve bazı malzemeleri yurt içinden sipariş ederken, öncülü tekrar aramaya başladık. "Kaynak bulma" ile ilgili kuralları ihlal ediyorsam özür dilerim ama çok sinirliyim...

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Cas ile ilgili bir hata yaptım, cayman'daki 27248 numaralı ürünü kastetmiştim

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
öncelikle bu hizmetlerden çok teşekkür ederim.
Bütün eşyaları topladım. Ama ana malzemeyi bulamadım. Bu ana maddeyi indol olarak kullansam olur mu? ya da ana madde hakkında biraz daha bilgiye ihtiyacım var. Ana maddelerin bir kasa numarası var mı?

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Prekürsörlerin hiçbiri için cas numarası bulamadım. Tüm kiti ya da tek başına prekürsörü satan bazı Çinliler bile perakendeci gibi görünüyor ve size IUPAC'ı bile vermiyorlar. Ya da bunu bilmiyorlar. Clearnet caymanchem'de ürün/madde 27248