Alfa-PVP sentezi (1-10kg ölçeği). Tam video eğitimi.

Reaction score
296
işe yaramalıydı
Sonuç nedir?

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Geç yanıt için özür dilerim. Zamanımı alan birkaç deneyle birlikte hayat araya girdi.

Düşük verime sahip birkaç başarılı sentezim oldu ve hiçbir şey vermeyen bir avuç sentezim var. Hem başarılı hem de başarısız denemelerdeki tüm 'ana likörü' sakladım.

Şimdi bu ana likörden 2 galon kadar var, çoğu muhtemelen su, sodyum tuzu ve karbonat kontaminasyonu.

İstenen ürünü azaltmak ve/veya çıkarmak için herhangi bir ipucu var mı?

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
21
1kg bk için ne kadar metilamin kullanılır?

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
262 g mutlak minimumdur, gerçekçi olarak 280 g - 300 g.
Suda 700 g - 750 g %40 MeNH2 çözeltisi, burada su için tarif edildiği gibi çalışmayacağından çalışma/kristalizasyon için EtOAc kullanan 4-MMC sentezine bakın.

View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Elbette. Alkaliden bahsetmeyen ilk yazının peşinden gidiyordum. En iyi alkali sezyum karbonat olacaktır, ancak potasyum karbonatın da işe yaradığı bilinmektedir, kişisel olarak MeNH2'yi suda zaten kullanmazdım, belirli bir miktar suyun zararı olmasa da, bu gerçekten çok fazla oluyor. Ben olsam 1,2 equv kullanırdım. Metilamini tuzdan ayırmak ve oluşan HBr'yi temizlemek için MeNH2.HCl ve Trietilamin kullanırdım.

Elde edilen bileşiğin ne kadar aktif olduğundan da emin değilim, pirovaleronun daha üstün olabileceğini hissediyorum. Bu soruyla ilgili herhangi bir gerçek bilgi takdir edilecektir.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
neden sezyum karbonata i̇hti̇yaciniz var? )))))))))
Tek yapmanız gereken hidrobromik asidi metilaminle reaksiyona girmeyecek şekilde bağlamak...

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Sezyum gerekli değildir ancak tercih edilir, ekteki makaleye bakın.

Attachments

• DMBJKRIZ3t.pdf
    131.6 KB · Views: 774

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Biz aminoketondan bahsediyoruz, patentte ise sadece amin. Farkı hissediyor musunuz?
reaksiyon zaten iyi gidiyor, birincil amini kurtarmak için sadece alkali eklenebilir. alkali sadece birincil amini asidin geri kalanından kurtaracaktır
Evet, amino ketonların güçlü alkali ortamda mephedrone ile benzer şekilde piperazin oluşumuna eğilimli olduğunu unuttunuz.

Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Bir bromoketon üzerinde Sn2 ikamesi, elbette. Hangi patentten bahsediyorsunuz? Ben herhangi bir patentten bahsetmedim.
Bütün çorba her durumda güçlü bir şekilde alkalidir, ikame bir amin tuzu ile çalışmaz. Oluşan HBr'nin temizlenmesi için trietilamin kullanılabilir, ayrıca MeNH2.HCl'yi su oluşturmadan baza dönüştürmek için de kullanılabilir.

Piperazin oluşumundan haberdar değilim, bana bunun bahsedildiği bir yer gösterebilir misiniz, bazı referanslar harika olurdu.

Protik çözücülerde veya su varlığında Sn2'yi katalize etmek için az miktarda NaI eklemek düşünülebilir.

İlginç bir soru da hidroksiimin oluşumunun gerçekleşip gerçekleşmediği ve gerçekleşiyorsa ne miktarda gerçekleştiği ve eğer gerçekleşmiyorsa organik ürünlerin uygun bir çözücüde basit bir şekilde ısıtılmasının bu imini istenen aminoketona yeniden düzenleyip düzenlemeyeceğidir.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
mephedrone ile reaksiyona benzer şekilde, alkali piperazin oluşumunu katalize eder. aramak için zaman yok, üstünkörü bir arama, alfa-aminoketonun güçlü bir alkali reaksiyonda piperazine yoğunlaşma reaksiyonunu gösterir (evet, tam olarak ihtiyacınız olan şey değil, ancak artı veya eksi benzerdir).
Evet, doğru, patent değil, fark etmemiştim. Her halükarda, sentezi kurarsanız, sonuçları bana bildirin

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
21
Herkese teşekkürler, doğrudan l-prolin ve bakır karbonattan pirolidin sentezlemeye çalışacağım, sadece 55 galonluk% 40'lık bir varilim var, bir gün iyi bir kullanım bulacak

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Reaction score
25
Etil asetat yerine Ksilen kullanmak mümkün mü?

Undercoverfedboy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu süreçle ilgili birkaç sorum var. Videoda 13. ve 15. adımlar atlanmış mı? Çözeltiye sodyum hidroksit ekliyor musunuz ve ne miktarda? İşlemi dün gece denedim ve su dibe çöktü. Herhangi bir yardım çok takdir edilecektir! Düzenleme: halojenasyon adımı söz konusu olan.

fuctupkornfan

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bu, kimya alanında çok az veya hiç altyapısı olmayan bir alan için ne kadar kolay olur? Ayrıca tüm malzemeyi tedarik etmek için bütçe ne olur?

fuctupkornfan

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Kesinlikle en ucuz seçenek gibi görünüyor ve bu ürünü bulmanın ne kadar zor olduğu göz önüne alındığında. En kolayı bu olabilir. Merak ettiğim şey, özel kullanım için ne gibi yasal sakıncalar doğurabileceği?

airsoft45

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
bromi̇nasyon aşamasinda yan ürün olarak gerçek brom üreti̇li̇yor mu?

Shehry

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba saygıdeğer üyeler, kimya bilgim az olduğu için bir sorum var. lütfen 2. Aşamaya bakınız. Aminasyon, madde 9 , Etil asetat damıtıldıktan sonra aseton eklenir ve ardından pvp.HCl tuzunun kristalizasyonu için HCl eklenir. Sorum şu ki, bu aşamada bir miktar reaksiyona girmemiş Pirolidin varsa, bu da HCl ile reaksiyona girecek ve Pirolidin.HCl olarak suda çözünür tuza dönüşecektir. Bu nedenle bu tehlikeli ve istenmeyen kimyasaldan kurtulmak son derece zor olacaktır. Neden Pirolidin tamamen karıştırıldıktan sonra ve reaksiyona girmemiş Pirolidin'den kurtulmak için Etil asetatın damıtılmasından önce reaksiyon karışımı su ile yıkanmıyor? Endişelerimin yanlış olacağından eminim, ama nasıl...? lütfen kendi memnuniyetim için bana öğretin. Herkese iyi şanslar dilerim.

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
8
MAYMUN TOZU - MDPV

a-PVP ile aynı mı?

MDPV sentezlemeye çalışırken aradaki fark nedir?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
8
Bana yapmam söylendi:
MAYMUN TOZU - MDPHP/MDPV

Bu, a-pvp yapmakla aynı süreçtir

Ancak bunun yerine bu reaktifi kullanın:
CAS No. 63740-98-7
1-(Benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)pentan-1-one

SORU?????? süreçte hangi kimyasalın değiştirildiğidir.

hangisi: Valerofenon (CAS 1009-14-9) veya 2-Bromovalerofenon
ile değiştirildi:
1-(Benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)pentan-1-one

Maymun tozunu yapmak için ?????

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
8
@William Dampier

Ölçümler konusunda yardıma ihtiyacım var

Valerophenone kullanmak yerine
Sıvı satın alacağım : 2-Bromovalerophenone

1litre kullanmak istersem

2-Bromovalerofenon

Litre başına ihtiyaç duyacağım reaktif miktarı nedir?

-Hidrobromik asit (HBr) %48;?

-Hidrojen peroksit (H2O2) %35;?

-Pirolidin (CAS 123-75-1);???

-Etil asetat;???

-Sodyum karbonat (Na2CO3) %20 aq çözeltisi;???

-Dietil eter (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Dibenzoil-D-tartarik asit ??

-Diklorometan (CH2Cl2) 830 mL;

-Hekzan ????

Hidroklorik asit konsantresi %35 (HCl);.??

BANA 1 LITRE 2-BROM KULLANIMI IÇIN ÖLÇÜMLER VEREBILIRSENIZ GERÇEKTEN YARDIMCI OLUR. LÜTFEN?????

Böylece reaksiyon başına maliyet çıkarabilirim, ayrıca verim tahmini yaklaşık% 20 kayıp mı
1 litre = 800g a-pvp?