Alfa-PVP sentezi (1-10kg ölçeği). Tam video eğitimi.

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Reaction score
25
Pirolidin yerine ne kullanabilirim?

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Metilamin. Ayrıca iyi bir ürün alacaksınız.

View previous replies…

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Tabii ki bu doğru değil. Prekürsörler AB'nin bazı bölgelerinde yasal kabul edilebilir, ancak bunlar AB'nin ortasında sadece bu "yasal" kimyasalları sipariş ettiğiniz için 9 yıl hapis cezası aldığınız bölgelerdir.
Merak etmeyin, eğer harekete geçmeniz gerekirse evinizi basar, sizi yere yatırır ve kelepçelerler. Aslında bunu öğütücü taşımak gibi çok daha hafif suçlar için yapıyorlar.

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Elbette "Kimyasal1 yasadışı olarak listelenmemiştir." şeklinde bir tartışma yoktur. Sadece yasadışı bir ilaç üretmek için kullanılabileceği gerçeği, tam bir cümle almak için kolayca yeterlidir. Bu konuda iyi bir site: İnsanlar sizi yakaladığında, çok daha kötü bir kadere sahip olacaksınız.
Teksas gibi dünyanın başka yerlerinde de aynı şeylerin olduğunu duyuyorum. Dolayısıyla buradaki bu ihmal anlaşılabilir değil.

Polka999

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Merhaba. Susuz Asetonu sadece Aseton ile değiştirebilir miyim? ya da belki başka bir şey.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
659
Aseton kullanmak daha iyidir. Eğer elinizde "sadece" aseton varsa, o zaman boşaltılabilir.

rado

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Alfa-PVP sentezi için etil asetat yerine hangi çözücünün kullanılması daha iyidir, böylece sudan fazla asitleştirilebilir ve çözücü sulu bir baz ile karışmaz

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Şimdiye kadar alfa* sentezlerinde kalan tipik toksik kimyasalların neler olduğu sorum cevapsız kaldı. Bazı partiler akciğerlerde gerçekten tahribata neden olabilir ve sağlık güvenliği için bu bilgi çok önemlidir.

William Dampier, G.Patton, Higgs BOSSON, siz çok büyük kimyagerlersiniz. Kesinlikle cevaplarınız var!

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba. Eğitim videomuzu izlerseniz, ürününüzde toksik madde bulunmayacaktır.

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Aslında henüz bir şey yapmadım. Başkaları tarafından yapılan ürünler hakkında konuşuyorum.

Siz kimya uzmanlarının olası safsızlıkları bildiğinizi ve söyleyebileceğinizi sanıyordum. Ancak Potasyum Permanganat'ın Çin laboratuvarları tarafından bizim için madde üretirken kullanıldığını herkesin bilmediğini duydum.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Potasyum permanganat ve nihai ürün safsızlıkları arasındaki bağımlılıkla ilgili düşünce ve mantığınızı açıklayabilir misiniz?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Bu yüzden sorulara kendim cevap vermeye çalışıyorum: Benim tahminim, solunum sorunlarına neden olan ana safsızlığın Pirolodin olduğu yönünde.
Sadece sentezde kullanıldığı için değil, kaynama noktası pirozlarınkine çok yakın, bu da akciğerlere bu kadar hızlı girmesini açıklayabilir.

Ama anlamadığım bir şey var: Susuz soğuk aseton ile çok iyi yıkanması gerekir. Öyleyse hala bazı ürünlerde bulunması nasıl mümkün olabilir?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Bir pirolidin fazlası etil asetat ile damıtılacaktır. Ayrıca normal koşullarda sıvı haldedir ve kolayca belirlenebilir. Eğer sıvı a-PVP görürseniz, kullanmayın ve yıkayın/kurutun.
Çok sayıda örnek görmeme rağmen böyle bir a-PVP görmediğimi söyleyebilirim.

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
peki bu safsızlıklar nedir? fanboy bir arkadaşım bu sitenin bir satıcısından bir miktar a-pvp asetonla yıkadı. yelloe sh*t ile doluydu, pardon bu kelimeler. bunlar nedir?
Neden buradaki kalite ve sağlık tehlikelerini kontrol etmiyorsunuz?

viking1111

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba, en iyi yeniden kristalize toz nedir, aseton ile 1: 1 koymayı ve dondurucuya koymayı denedim ama hala toz geliyor

Aggro38

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Güzel bir şema, her bir reaktifin veya substratın sürece ne kadar katkıda bulunduğunu görmek, birçok reaksiyondan sonra bile şaşırtıcıdır. FB'yi soğutmanın yanı sıra eklemeden önce kuru kalmasına yardımcı olmak için soğutulmuş Aseton içinde moleküler elekler kullandım ve oldukça sık olarak %95'e kadar ve üzerinde rasemik verim elde ettim.

efanefan

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba, alfa-PHP yapmak için fenhekzanon kullanıp kullanamayacağımı sormak istiyorum? Ayrıca bromlama ve pirolidin deaminasyonu için hidrojen peroksit ve hidrobromik asit kullanabilir miyim? Çok teşekkür ederim

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Ekipman listesinde döner buharlaştırıcı mı var? Ancak talimatlara ve videolara göz attığımda bir tane kullanıldığını fark etmedim. Kaçırdığım bir şey mi var? Yoksa bunun için %100 GEREKLİ OLMAYAN bir şey mi? Umarım ikincisidir. Çünkü gördüğüm en ucuzu, ekipman listesinin geri kalanının toplam maliyetinin 2 katı.

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Manyetik karıştırıcılı bir ısıtma plakası işe yarar mı? Ya da üstten karıştırıcı kullanılmasının özel bir nedeni var mı? Ben hiçbir şekilde bir kimyager değilim. Bu yüzden sorularımdan herhangi biri aptalca ise lütfen beni affedin