Amfetamin sentezi raporu (ancak başarısız, çözüm arıyor)

Loooow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Alüminyum folyo ile tamamen aynı sorunları yaşayan insanlardan duydum!!! Sonunda folyo ne kadar ince ve küçük olursa reaksiyonun muhtemelen daha güçlü olması gerekse de, en etkili yol alüminyum folyoyu 2x2 ila 3x3 cm. parçalara ayırmak ve ardından bunları elektrikli bir kahve çekirdeği kırıcısına koymak ve granüller oluşana kadar 20-30 saniye karıştırmaktı.
Ayrıca, başlangıçta kullanılan sentez talimatları da muhtemelen en uygunu değildi! Sonunda sentezlerden herhangi bir şey çıkması için birkaç deneme yapılması gerekti! Bu da muhtemelen çok cesaret kırıcıydı.... :)
Sonra videodaki sentez talimatlarını denedim!!!
Tek fark, cıva nitrat 2 yerine nitrik asit içinde cıva çözmüşler ve sentez için kuru cıva nitrat yerine bu çözeltiyi kullanmışlar!
Eğer buna hazırlıklı değilseniz ve böyle bir şeyi tam anlamıyla deneyimlemediyseniz, ekzotermik reaksiyon gerçekten oldukça şiddetlidir! Yine de, 50 g. P2NP sentezi ile yeterli soğutma (ve bence iyi havalandırma ve hava alma) ile iyi bir şekilde gerçekleştirilebilir!
İzopropanol, P2NP ve asetik asit karışımınızı tek seferde reaksiyona sokmayı deneyebilirsiniz.
Videodaki talimatları izleyen İLK denemeden bu yana, susuz asetonla iki kez yıkadıktan sonraki verim hala videoda belirtilen verime çok yakın!!!!
Şunu belirtmeliyim ki, ben de dahil olmak üzere sentezde yer alan kişilerin hiçbirinin önceden kimya bilgisi yok!

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Sistem sentezinden sonra A/B ekstraksiyonu ile temizlik yapmıyor musunuz? O zaman tüm safsızlıkları da ölçeklendiriyorsunuz.
Verimlilikten bahsediyorsunuz ve alüminyum folyoyu makasla küçük kareler halinde parçalıyorsunuz? Ciddi değilsiniz, değil mi?
Bu, alüminyum folyo hazırlamak için düşünebildiğim en karmaşık ve zaman alıcı yöntemlerden biri.
Yanıldığınızı söylemiyorum ama her durumda etkili değil.
Eğer küçük katı folyo topları bu kadar iyiyse, neden alüminyum granüller kullanmıyorsunuz? İdeal olan bu olurdu ama yine kimse bunu önermiyor. Birisi bana P2NP ile alüminyum indirgemede hangi fiziksel özelliğin en önemli olduğunu söyleyebilirse bana çok yardımcı olur.

Amfetamin üretmeye yönelik ilk girişimimden bu yana, bazen daha fazla bazen daha az başarılı oluyorum, arka planla, özellikle nelere dikkat etmeniz gerektiğinin incelikleriyle ilgileniyorum. Tam olarak ne için ve neden olduğunu bilmeden değiştirilen pek çok şey denedim, bu artık bir son olmalı, eğer o zaman değişiklik için bir açıklama olmalı, mantıklı olan ve beni her zaman aynı kalitede aynı miktarı elde etmeye götüren bir fark.

Her türlü öneriye hala açığım, ancak lütfen bir sebeple, neyin yanlış olduğunu ve neyin işe yaramadığını ve bunun neden işe yaramadığını da memnuniyetle söyleyin.
Çok sayıda olası varyasyon nedeniyle pratikte her şeyi denemenin benim için bir anlamı yok.
Umarım bu konuda biraz anlayışınız vardır.

Loooow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9

Loooow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Adam amalgelieren'den sonra alüminyum folyoyu yıkıyor
3 X su ile muhtemelen hala mevcut olan cıva nitratlarını çıkarmak için yeterli olacaktır.... eğer dikkatlice yaparsanız!!!!
Freebase'iniz kaynatma işleminden sonra IPA'da çözünmüş olarak mevcut! O halde cıva nitrat IPA'da çözünebilir olmalı ki nihai ürüne ulaşsın, eğer alüminyum folyoyu yıkadıktan sonra hala mevcutsa?

Ve alüminyum folyoyu.... sadece büyük ve küçük parçalara ayırın ve sonra kısaca karıştırın!!!!
Bu şimdiye kadarki en iyi yöntem ... ayrıca tırnak makası ile 0,5 X 0,5 cm büyüklüğünde parçalar halinde keseceğim gerçeği dışında, aksi takdirde kaleye sorunum kalırsa!!!! ) Laboratuvar için satın alınan alüminyum granüller muhtemelen en ideal çözümdür, ancak muhtemelen ev tipi alüminyum folyodan iki kat daha pahalı olması ve sizi dikkat çekici hale getirebilecek başka bir siparişin istenmemesi dışında.
Bazı detaylar konusunda kendimi yeterince açık ifade edemediğim için de özür dilerim... amacım asla bu değildi!
Video talimatlarına göre ilk sentez denemesinden bu yana (nitrik asit anstadt cıva nitrat 2 kuru içinde cıva ile) verim miktar ve kalite açısından istikrarlı ... bence!!! Günlük olarak uzun süre tüketiyorum ve bu sonuçla amfetamin inancıyla% 100 memnunum!!! 3 ila 4 küçük izlere ihtiyacım var ve açık, aktifim ve Alkehol çok hızlı bir şekilde sorun olmuyor!!!!
Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar! Bütün günümü burada geçirmek isterdim ama müsait zamanım kısıtlı!
Benim tavsiyem, eğer sentezinizde bir şeyler beklediğiniz gibi gitmezse... bunu tam olarak videoda gösterilen sentezde olduğu gibi yapın. Bu, her durumda, tam olarak pek fazla fikriniz olmadığını düşündüğünüz bir konuda başlamaya çalışmaktan daha iyidir (her zaman anlayış eksikliğimi varsayıyorum).
Güneşli selamlar........

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
İlk olarak, cıva tuzu suda çözülmüştür, bitmiş reaksiyon kütlesini alkali hale getirdiğinizde cıva tuzu esas olarak sulu fazda kalır.
İkinci olarak, sentezden sonra HER ZAMAN bir A/B ekstraksiyonu gerçekleştiririm, burada fazları petrol eteri ile ayırırım, bu da tuzların tamamen ayrılmasını sağlar.
Son aseton yıkaması da en son kalıntıları temizleyecektir. Cıva konusunda endişelenmiyorum.
Sadece öğütücüyü çalıştırıyorum, daha kolay olamazdı.
Biraz araştırma yapsaydınız şaşırırdınız, alüminyum hangi formda olursa olsun neredeyse her zaman aynı kilo fiyatına sahip ve granül sipariş etmenin laboratuvar malzemeleri mağazaları dışında başka yolları da var.
Birisi bana granüllerin neden daha iyi bir seçim olacağını söylerse onu kullanırım. Bunu ilk kez granüllerden okuyun, aksi takdirde her zaman folyodan bahsedilir.
Yani tutarlı verim ve iyi ürün için gizli bileşenin nitrik asit olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Sizi hayal kırıklığına uğratmak zorunda mıyım, en başından beri kullanıyorum ve her sentez farklı, bazen iyi bazen kötü ve bazen de felaket, bu yüzden başka bir şey olmalı.
Amfetamin sentezi hakkındaki bilgim, okuduklarımdan ve neredeyse hepsi yararlı bir şeyler üreten birkaç girişimimden oluşuyor. Sadece olası prosedürlerin veya modifikasyonların sayısı sonsuz gibi görünüyor, bu yüzden iyi çalışan bir çözüm arıyorum.
Videoda beni rahatsız eden şey, amalgamın talimatlardan farklı bir şekilde yapılması, ayırma hunisi ile yaptığım freebazın ekstraksiyonu, orada reaksiyon kütlesini mutlaka dökmemelisiniz, bu yüzden önce filtreliyorum ve sonunda son ürün daha fazla temizlik yapmadan bembeyaz oluyor. Bunun imkansız olduğunu görüyorum, benim her reaksiyon kütlem renksizdi ve dolayısıyla serbest baz da. Tuzlamadan önce yine de temizleyebilirsiniz, ancak yine farklı bir prosedür olacaktır.
Ve hiçbir A/B-ekstraksiyonu yapılmaz ve hiçbir aseton yıkaması yapılmaz, bu iki adım her zaman serbest bazın buhar distilasyonu olmadan yapılan herhangi bir sentezin sonudur.

Bana zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür eder, hepinize başarılar dilerim. Eklemek istediğiniz bir şey olursa memnuniyetle ekleyebilirsiniz.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

Reaksiyon, cıva nitratın kalitesine bağlıdır.
Sanırım pek çok insan bunu arıyor. Ve yasaklanmış bir madde olduğu için.
Kalitesinin her yerde eşit derecede iyi olması bana pek mümkün görünmüyor.
Bu nedenle herkesin her şeyi burada forumda paylaşması çok önemli.
Böylece kalitesinden daha emin olursunuz.
Neredeyse hiç kimse burada faydalı bilgiler paylaşmıyor.
ve bu nedenle bunu geliştirmek için çok zaman ve kaynak gerekiyor.
Her iki taraftan da gelmeli. Sadece almak işe yaramıyor.
kişisel olarak, forumu hesap oluşturmadan kullanmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Loooow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Şöyle derler: Eğer karışım sonunda alkali hale getirilirse, tuz sulu çözeltide kalır! Bu da benim konuşmamı doğruluyor. O zaman da sadece IPA'daki Freebase alt gri su birikintisinden çözülür ve seyreltilmiş sülfürik asit ile tuz çökelir!
Ayrıca, prosedürünüzün sonunda cıva nitratın bir şekilde uzaklaştırılması acildir, çünkü amalgamasyondan sonra alüminyum folyoyu suyla yıkamıyorsunuz ..... ve daha sonra P2NP'nin amfetamin ile reaksiyonu sırasında belirli bir süre sonra reaksiyon kütlesine DAHA FAZLA cıva nitrat eklenmez çünkü reaksiyon 60 dakika sonra görünüşe göre azalır! Önceden kimya bilgim yok ve burada yazdıklarım sadece raporlarında okuduklarımdan sonra kendi fikrime dayanıyor! Nitrik asit bence gizli bir bileşenle ilgili değil, ancak eklenen cıva nitrat ile birlikte 2 oluşmasına katkıda bulunuyor, eğer yanılmıyorsam, bunu sadece zaman olduğu için belirttim.... Doğru kullanırsanız nihai sonuç için herhangi bir fark yarattığını düşünmüyorum... güneşli selamlar!!!

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Benim deneyimim, MDMA elde etmek için PMK'nın nitrometan ile alüminyum amalgam indirgemesini kullanmak. Birkaç çeşit alüminyum folyo denedim, ancak olumlu sonuç veren tek şey ekstra ağır Reynolds markasıydı, özellikle de fırın torbaları (bugünlerde bunları bulmak zor). daha pahalı olmasına rağmen, kalitesi bunu telafi ediyor ve başka kusurlar varsa, bu markayı kullanarak alüminyum olma olasılığını ortadan kaldırabilirsiniz.

Reaction score
296
Ara ölçümleri sabitlemeden düşük verimin nedenini tahmin etmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Bu amfetamin sentezi metodolojisi belli bir deneyim gerektiriyor. Yıkanmamış verimi tahmin ederek sorunun nedeni ile ilgilenmek daha kolaydır.

Tüm aşamalarda hem bazın hem de tozların oldukça temiz göründüğünü fark ettim. Yazar, saflaştırma ve ekstraksiyon prosedürüne özel önem veriyor. Ancak her saflaştırma prosedürünün verim kaybı taşıyabileceğini ve gereksiz olabileceğini akılda tutmak önemlidir. Bu nedenle, sonraki her yıkama adımından önce ürünün tartılmasını tavsiye ederim. Deneyimlerime dayanarak, ürünün birden fazla kez temizlenmesinin verimi önemli ölçüde azaltabileceğini söyleyebilirim, ancak bu durumda nedenin bu olup olmadığını bilmiyorum.

Ortaya çıkan amfetaminin aktivitesi nedir?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Sözleriniz için teşekkür ederim, bir ürünün aktivitesini nasıl ölçebilirim?

Saflaştırma işlemlerimden önce her zaman ağırlığı belirliyorum. Eteri buharlaştırdıktan sonra saf amfetamin miktarını da belirlemeye çalışacağım.

Ayrıca ürünü farklı saflaştırma aşamaları arasında zaten test ettim ve A/B Ekstraksiyonu ve ardından Aseton Yıkama kullanarak tam saflaştırma olmadan ürünün tadının iğrenç olduğunu söylemek zorundayım. Ayrıca yağlı ve yapışkan kırmızı bir yapışkan için ne elde ettiğimi düşündüğümde, kiri bana götürdüğümü düşündüğümde midem bulanıyor.
Elbette iyi bir şeyi solventle nemlendirir ve uygun kafein ve laktozla karıştırırsanız, ondan hiçbir şey elde edemezsiniz, ama mesele bu değil. Kesinlikle temiz ürüne ihtiyacım var!

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
En popüler yollardan biri bir satır çevirmek, değil mi? Ardından, kullanmak istediğiniz kelimelerin yaklaşık yarısını kullanarak rapor verin :).

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Ürünün aktivitesini objektif görüşümü sayarak ölçmek gerçekten bu kadar kolaysa, o zaman sadece çok güçlü olduğunu söyleyebilirim. Küçük miktarlar vücudu tam hızda çalıştırmak için yeterlidir. Uyumanıza gerek kalmıyor, yemek yemenize gerek kalmıyor ve kendinizle ve dünyayla çok mutlu oluyorsunuz.
Ne yazık ki, karşılaştırma yapmak için bir yüzde oluşturabilmek amacıyla saflığı öznel olarak nasıl kanıtlayabileceğimin bir yolunu henüz bulamadım.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Böyle bir tartışmaya söyleyeceğim tek şey şudur:
Üzerine hangi ismi yazarsanız yazın, alüminyum alüminyumdur ve alüminyum olarak kalacaktır.
Yüzey alanı veya yığın yoğunluğu ile ilgili tartışmalara katılmaktan mutluluk duyarım, ancak hangi üreticinin adını koyduğu değil.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Hayır, büyük olasılıkla tek gerçek yol spektroskopidir. Bunun için sadece örneğinizi gönderdiğiniz ve yasadışı uyuşturucular için bile spektroskopi profilini geri aldığınız çevrimiçi kaynaklar var. Doğal olarak bir ücret karşılığında. Ancak spektroskopi profilinde, referans profiliyle eşleşmeyen herhangi bir pik olup olmadığını kolayca görebilirsiniz.
Çevrimiçi kaynağı bulmaya çalışacağım.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Üzgünüm, bu sitede vardı, doğal olarak :).
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/analytical-laboratories.533/

Her zaman kolayca bir erime noktası belirlemesi yapabilirsiniz, ancak bu, eser miktarda safsızlık olup olmadığını ortaya çıkarmaz, sadece çok uzakta olup olmadığınızı gösterir.

Spektroskopi profili elde etmeyi başarırsanız ancak referans numuneniz yoksa, PubChem veya Spectrabase'de her zaman birçok maddenin çevrimiçi profilleri vardır. İşte amfetamin sülfat:

Eğriler malzemenin parmak izi gibidir. Numune buharlaştırılır ve buharların içinden ışık geçirilir. Diğer taraftaki bir kamera, buharlar tarafından emilen ışığın hangi frekanslarda olduğunu ölçer ve bunların kombinasyonu her madde için benzersizdir. Cevap, tepe noktaları olan bir eğri olarak verilir. Daha sonra bu tepe noktalarını saf olduğunu bildiğiniz bir numunenin tepe noktalarıyla karşılaştırırsınız. Eğer tepeler tamamen farklıysa, başka bir şey var demektir. Eğer örneğinizde fazladan pikler varsa, bunlar safsızlıktır.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Bu olasılığın farkındayım, her sentezden sonra kendim yapabileceğim bir yöntemi tercih ederdim.
Örneğin, bir TLC analizi yapabilirim, burada lekenin boyutuna göre ne kadar amfetamin olduğunu ve/veya başka psikoaktif maddeler olup olmadığını söyleyebilirim, örneğin kafein de çok net bir şekilde gösterilir, ancak laktoz gösterilmez.
Bu yöntemin dezavantajı, örneğimin daha fazla, daha az veya aynı miktarda amfetamin içerdiğini söyleyebileceğim bir referans örneğimin olmamasıdır. Bu tür TLC test setlerinin tedarikçisi ne yazık ki (henüz) örneğin MDMA, kokain veya THC için yaptığı gibi kesin bir miktar çıkarmanın bir yolunu sunmuyor.
Sadece numunelerimin neredeyse hepsinin aynı göründüğünü söyleyebilirim, ancak numunelerin saflığı ne yazık ki aynı değil. Her sentezim için TLC analizi yapıyorum, numuneler arşivleniyor ve TLC kartları daha sonra muhtemelen daha doğru bir belirleme yapabilmek için saklanıyor.

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Size katılıyorum, alüminyum alüminyumdur ve her zaman öyle olacaktır, ancak alüminyum folyo değildir. belki yaşadığınız yerde hepsi iyi kalitededir, ancak yaşadığım yerde değil, testi yaptım ve kalınlık ile alüminyum folyoya dahil edilen ve nihai sonucu etkileyebilecek diğer ürünler arasında gerçekten bir fark var.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Üreticiye göre folyomun %99,9 alüminyum olduğunu biliyorum. Folyo herhangi bir mutfak folyosundan daha kalındır, bu da daha yavaş reaksiyona neden olur, kağıt öğütücü ile küçük parçalara ayrılmıştır.
Şimdi bu folyoyu nerede kullanmak hata olur?

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
sizin durumunuzda, alüminyum folyonun kalitesinden zaten kesinlikle eminsiniz, bu nedenle alüminyum dikkate alınması gereken bir değişken değildir. belki benzer bir sorun yaşayan ve henüz böyle bir olasılığı düşünmemiş olan diğer insanlar için bu analiz edilmesi gereken bir değişken olabilir