Looking for a vendor Çin dışında dünya çapında RC satıcıları var mı?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
aşağıdakileri sağlayan herhangi bir RC satıcısı tavsiye edilir

Çin RC satıcılarının çoğunlukla dolandırıcı olduğunu düşünüyorum, ancak BB forum listesindeki Avrupa satıcısı bunları sağlamıyor, başka satıcı önerisi var mı?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Bu maddelerin Avrupa ve Çin'de satın alınması sorun değildir, yasaldır. Psikoaktif değildirler (RC), kannabinoidlerin sentezinde kullanılırlar

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Bu kimyasallar için yasal Çin kimya şirketleri ile anlaşma yapabilirsiniz.

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
(1H-indol-3-il) (2,2,3,3-tetrametilsiklopropil) metanon cas 895152-66-6 ise ne olur?

önerilen herhangi bir satıcı bunu sağlayabilir mi? çünkü Çin'den sipariş verdim ve şu anda cevap yok, bazen birden fazla kimyasal madde içeren birden fazla satıcıdan sipariş vermek yerine hepsini bir arada sipariş ediyoruz

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Almanya'ya gidebilirsen zengin bir adam olacağını biliyorsun. Oradan ayda 2000 litreye ihtiyacım var. Bağlantıyı kurdum, sadece ABD'ye gizlice sokacak birine ihtiyacım var. Maliyet ve masrafların üzerine birim başına on dolar öderim. Bu iyi bir yemek. Ayda 20 rafla idare edebilir ve kötü günler için biriktirebilirsiniz. Orada bağlantılar kurun. Düşünmeye değer.
o o

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Ayrıca, bir miktar
BASF'de ne var, bence oldukça iyi bir kimyasal üreticisi.

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Üzgünüm ama ne demek istediğinizi açıklığa kavuşturmak zorundayım, Almanya'dan ABD'ye 2000L noids'e mi ihtiyacınız var?