Question senteti̇kleri̇ gi̇zli̇ce üretmek i̇çi̇n en i̇yi̇ yerler

beast369

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bunu bir çiftlikte, garajda, ıssız bir yerde karavanda mı yapmalıyım...?

bakoi

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, kimsenin gelmeyeceğinden emin olduğunuz sürece bunu her yerde yapabilirsiniz. Dışarıda kimya yapıyorsanız havanın sıcaklığına dikkat edin (örneğin Rusya'ya doğru veya Mars'ta yaşıyorsanız). Bir çiftlik benim için iyi bir fikir.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Sentezler için özel bir evin bodrum katında bir laboratuvar kurabilirsiniz. Evin, yakın komşular olmadan, eteklerinde olması arzu edilir. Reaktifler ve ekipman tercihen garajdan teslim edilmelidir, böylece diğer insanlar tarafından görülmez.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Size kadar takip edilemeyecek bir yer bulmaya çalışın - başkalarının görüşünün aksine ben bunu evimde yapmazdım!

Belki anonim olarak bir garaj kiralamak (nakit ödeme ve sahte kimlik kullanmak) şimdilik iyi bir başlangıç olabilir

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Ben evde yaptım ve kokos'un söylediği şeyi yapmayın. yaparsanız kimseye söylemeyin. (kişisel kullanım)
Ama gerçekten ilgileniyorum, küçük partiler yapmak istiyorum 1L A, ama sanırım biz ya da ben bazı çelik ekipmanlar koyduk, birkaç kez yaptık ve sonra taşındık.
Bence iyi bir otelde mümkün değil. belki leuckart öyledir. bu yüzden bir jeneratör çalıştırmak ve bmk glisidatı dönüştürmek ve doğrudan buharda pişirmek için boş bir alan bulmam gerekiyor ama toplarım Belçika'ya gidecek kadar büyük değil, bildiğim kadarıyla çok boş alan var. Şimdilik satılık ev veya ofis bakıyorum.
ve bu arada yasal işlere bakıyorum.

bana söylendi
Ben ben değilim, biliyorsun,
ama çoktan yaptım sanırım.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Gerçek bir hikaye. Yaklaşık bir yıl önce birkaç gece yerel bir otelde kaldım. Oldukça büyük bir zincir, birkaç yüz oda, kapalı / açık havuz sauna vb., TÜM gece boyunca, her yarım saatte bir, saat çalışması gibi, yaklaşık 2: 00'de başlayıp 6: 00'da sona eriyor: yanımdaki oda tuvaleti arka arkaya yaklaşık 5 kez sifonu çekiyordu ve hidroklorik asit kokusu ya da her ne kokuyorsa, kötü! Araştırmaya çalıştım ve yanımda oda olmadığını fark ettim! El ilanlarında tüm otelin yerleşim planı vardı ve orada sadece bir kapı yoktu ve bir sonraki kapı koridorun aşağısında 2 kapı değerindeydi. Tüm otelde kapılar arasında modüler tipte bir ölçü olmayan tek yer orasıydı. Benim teorime göre, dumanı dışarı atmak için tuvalete bir tüp yerleştiriyorlardı. İçeride bir operasyon olduğuna ikna oldum. Sadece her gece bütün gece ayakta kalan ve yan odada bulunan biri bunu fark edebilirdi.

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
bazı ilaçlar ormanda birkaç saat içinde yapılabilir, örneğin a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma.speed form A-Oil

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Hangisini yapmak en kolayı olurdu?

View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Bu forumda bk mdma'nın ve A-PVP'nin herhangi bir sentezi olup olmadığını biliyor musunuz?

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Garip olabilir ama iyi veya doğaçlama havalandırması olan kiralık evlerde üretmek işe yarayabilir

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
evet adiniza olmayan ki̇ralik evler ,
Bir kapta kullanın ve üstüne bir hortum bağlayın ve sifona doğru koyun (isyan kokusuna karşı su orada kalır) su gideri duş veya mutfak. ve ara sıra suyu açın. dairelerde veya aynı drenaj borusuna bağlı birden fazla kişi varsa, belki bir şey kokusu alabilirler.
En azından koku (en iyisi sizin değil) evden gelmiyor. her neyse, bunu etrafta başka insanların olduğu bir evde yapmanızı önermiyorum. sizi yakaladıklarında insanları tehlikeye attığınız için sizi cezalandıracaklar, ne yaptığınızı bilseniz bile buna değmeyeceğini düşünüyorum. İnsanları teröristlere karşı tetikte tutmak için koridora bir Kobra atın, son kısım şaka.
Dışarıdaki sıcaklık daha rahat olduğunda, küçük ölçekli yapılabileceğini düşünüyorum. yakıt gücü jeneratörü veya karıştırma ve su pompası için birkaç araba aküsü. Bunu hiç yapmadım ama yapılabilir olduğunu düşünüyorum.