Question P2NP kristallerini yeniden kristalleştirmenin en iyi yolu

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
Saflık için P2NP kristallerini yeniden kristalleştirmenin en iyi yolu nedir? Hangi çözücü kullanılmalıdır?

Dikkat edilmesi gereken başka ayrıntılar var mı?

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
P2NP kristallerinden aseton ve/veya içinde çözündüğü çözücüyü kullanarak vakum filtrasyonuyla bile tüm aktif karbon izlerinden kurtulmakta zorlanıyorum.

Herhangi biri bana P2NP kristallerinden aktif karbonu nasıl tamamen çıkarabileceğimi söyleyebilir mi?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
Bunu deneyeceğim. Hangi flokülant maddeyi önerirsiniz?

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
topaklaştırıcıyı denedim. önce P2NP'yi metanolde çözdüm, sonra elimdeki P2NP miktarına eşit miktarda topaklaştırıcı ekledim. yaklaşık 120C'de 1 saat karıştırdım, sonra hızlıca bir behere döktüm ve dondurucuya koydum. ertesi gün çıkardıktan sonra kristalleşen hiçbir şey olmadan berrak koyu yeşilimsi bir çözeltiydi, ancak dipte küçük bir siyah tortu vardı. (yaklaşık 100 mg'lık küçük bir miktar P2NP kullanıyordum).

Sanırım tüm izlerini yok edemezsem karbon adımını atlamam gerekecek.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Flokülantın amacı partikülleri aglomere etmektir, böylece onları filtreleyebilirsiniz.
Ayrıca aktif kömürü toz halinde değil, parçalar halinde kullanmanız gerekir.
Ama haklısınız, yeni başlamak daha iyi.

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
evet, üzgünüm, çözeltiyi kaynayan şişeden boşalttıktan sonra ve dondurucuya koymadan önce filtrelediğimi söylemeyi unuttum.

akti̇f kömürün parçalar hali̇nde olmasi gerekti̇ği̇ni̇ bi̇lmi̇yordum.

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Cehaletim için özür dilerim, neden P2NP kristallerini yeniden kristalleştirmek istiyorsunuz? Sizinkilerin saflığı çok mu düşük? Alibaba'da %99 saflık sunan Çinli bir tedarikçiyle konuştum.
Sanırım P2NP'nin kimyasal sentezini kendiniz yaptınız.
Teşekkür ederim!

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
Hayır, sadece onunla bir amfetamin sentezi yapacaksanız yapmanız önerilir, çünkü amfetamin verimi görünüşe göre P2NP kristallerinin saflığına büyük ölçüde bağlıdır, bu nedenle yeniden kristalleştirme önerilir.

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
P2NP'DE AKTİF KARBON???? Benimkini Nitro Benz GAA ve Cyclo ile yapıyorum, bundan nasıl aktif karbon elde ediyorsunuz? Üzgünüm sadece merak ettim.

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
sadece P2NP'yi temizlemek için kullanılır, sentezlemek için değil.

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
ayrıca buchner hunimin içindeki aktif karbon lekelerinden nasıl kurtulacağımı önerebilecek biri var mı? sodyum hidroksit ve BB'de bulduğum sodyum hidroksit ve etil alkolden yapılan temizleme solüsyonunu denedim ama hiçbiri işe yaramadı

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Şarap karafları için de kullanılan yaklaşık 50 adetlik küçük metal toplarınız var mı? Böylece fırçanın yeterli olmaması durumunda sürtünme yoluyla mekanik bir temizlik elde edersiniz.
Ve %35 HCL artı etanol alın, oran 1:3 ve etki etmesi için tam zaman verin, şimdiye kadar her şeyi çözdüm.

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
evet ama lekeler filtre plakası ile alt hortum adaptörü arasındaki duvarlarda, bu yüzden fiziksel olarak ulaşmanın bir yolu yok. hcl çözeltisini daha önce kullanmadım, bu yüzden bunun için teşekkürler. deneyip göreceğim.