Question Vyvanse veya ritalin veya adderal gibi ilaçlarla MDMA yapabilir miyim?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Modafenil vyvanse adderal gibi ilaçlara erişimim var ve edibales ve vape thc kartuşları yapma konusunda deneyimim var, MDMA veya ectasy veya pembe kokain yapmakla ilgilendiğimi biliyorum, herhangi biri bana yardımcı olabilir. mümkün mü? Kenevir alanında bir iş adamı olarak merak ediyorum, DEHB ilaçları ile ilaç yapabilir miyim?
ülkemde vyvanse 70 mg x 30 için yaklaşık 10 $ maliyeti, çok ucuz ve devlet tarafından destekleniyor ve bu durumda para kazanmak istiyorum

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
376
mdma ve örneğin ritalin bazı kimyasal benzerliklere sahiptir ancak molly'yi bu şekilde yapmak gerçekten zor olacaktır. bence buna değmez. yanılıyorsam biri beni düzeltsin

pembe kokai̇n/tusi̇bi̇ farkli uyuşturucularin bi̇r karişimidir, bu yüzden sanirim i̇çeri̇si̇ne dehb i̇laçlari ve başka bi̇r şeyler atin ve pembe olduğundan emi̇n olun lol

• Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
mdma ve diyelim ki vyvanse kimyasal olarak benzerdir, ancak geçiş zordur, bu yüzden böyle yapılmaz, mdma satın almak daha ucuzdur. Ucuz Vyvanse dex.amph caupsules'lerinizi burada satmalısınız. Orijinal Tussi, 2CB & Coke'un yarısıdır. 2CB ucuza alınabilir

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Bir yol bulursanız, küçük bir miktar yapın ve test ettirin ve bir deneme çalışması yapın.