Forum kurallarındaki değişiklikler

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Değerli BB Forum kullanıcıları!
Birkaç gün önce 2 yaşına bastık! İki yıl içinde çok iş yaptık, küçük ama birbirine çok bağlı ekibimiz forumun neredeyse anında yönetildiğinden ve her gün yeni yararlı içerik eklendiğinden emin olmak için her gün çok çalıştı. Denemeler yaptık, bazen yeni özellikler ekledik, bazen kaldırdık. Politikamıza uygun olarak, reklamlarınızı pazar yerinde görüntülemek için para almadık ve bunu yapmayı planlamıyoruz. Ayrıca, YouTube kanalımızın birkaç engellemesini yeniden yaşadık. Sonunda, ana kanalımız 30.000 abone işaretinde engellendi.

Bugün, nişimizdeki en iyi forum olduğumuzu güvenle söyleyebiliriz. BB Forum'da, en popüler psikoaktif maddelerin endüstriyel de dahil olmak üzere her ölçekte üretimi için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Dahası, tüm bu ürünler BB Escrow sistemi kullanılarak anonim olarak sipariş edilebilir. Ayrıca, uzmanlarımızdan profesyonel tavsiyeler alabilir ve mümkün olan en kısa sürede tam teşekküllü bir üretim kurabilir, ürünlerinizin satışını organize edebilirsiniz.

Bugün forum her gün 6000'den fazla tekil ziyaretçi tarafından ziyaret ediliyor! Ve bu rakam her geçen gün artıyor. Aslında, tekil ziyaretçilerin sadece %5'i bizim kullanıcılarımız. Bu beklenen bir durumdur, çünkü tüm içerik hem kayıtlı ziyaretçilere hem de forumu kayıt olmadan görüntüleyen misafirlere eşit olarak sunulmaktadır.

Bugün, kayıtları ve daha derin izleyici katılımını teşvik etmek için aşağıdaki gibi bazı değişiklikler sunuyoruz
.
1. Ücretli statüler (premium ve sponsor) satın alma imkanını kaldırıyoruz
2. Şu andan itibaren, tüm statüler otomatik olarak verilecek ve kazanılmaları gerekecek.
Varsayılan olarak, yeni kayıt olan tüm kullanıcılara "Yeni üye" statüsüverilecektir.
Kullanıcılar bizimle 30 günden fazla kalır ve bu süre zarfında forumda biraz etkinlik gösterirlerse, durumları "Üye" olarakdeğiştirilecektir.
Ayrıca, "üye" forumu kullanmaya devam eder ve sonraki 30 gün boyunca daha fazla etkinlik gösterirse, bu kullanıcı " Yerleşik" statüsünü alacaktır.

"Yeni üye", " Üye", " Yerleşik" statüleri ticari değildir, bu nedenle bu statülere sahip kullanıcılardan daha özel bir "Benden satın almayın" yazısı olacaktır. Ticari olmayan kullanıcıların iletişim bilgilerini açıkça yayınlamalarına izin verilmez, olası dolandırıcılıkları en aza indirmek için bu kuralı getiriyoruz.
3. Bir satıcı derecelendirme sistemi getiriyoruz. Satıcıları üç kategoriye ayırıyoruz.
"Yeni Satıcı" - Bu statüyü elde etmek için forumda ticaret yapma niyetinizi beyan etmeniz yeterlidir (ilanınızı Pazara veya Listeye yerleştirerek veya forumun ticari bölümünde bir temsilcilik açarak). Yeni satıcıların bağlantılarını yayınlamalarına da izin verilmeyecektir.
"Satıcı" - Bu statüyü elde etmek için en az 3 ücretsiz numune vermeli, emanet sistemimiz aracılığıyla en az 3 başarılı anlaşma yapmalı, en az 3 yorum almalısınız.
"Üretici Satıcı" - Üreticiler için de Satıcılarla aynı gerekliliklere sahibiz, ancak ek olarak, üreticiler forum uzmanlarına kendi laboratuvarlarının varlığını, laboratuvar personelinin niteliklerini kanıtlamalı, ürettikleri maddenin sentez yöntemi hakkında bilgi vermelidir.

4. Gruplar önümüzdeki iki hafta içinde dağıtılacaktır. Bu karar, kullanıcıların gruplarını oluşturmaları, bilgilerini ve irtibatlarını göndermeleri ve artık forumda bile görünmemeleri, herhangi bir etkinlik göstermemeleri ve topluluk yaşamına katılmamalarından kaynaklanmaktadır. Ticari grupları olan tüm kullanıcılar, önümüzdeki iki hafta içinde forumun ticari bölümünde ücretsiz olarak ticari temsilcilik açabilecekler. Buna ek olarak, aylık 50$ kira bedeli getiriyoruz. Bu önlem, aktif olmayan satıcıların temsilciliklerinin otomatik olarak kapatılması için gereklidir.

5. Kişileri yayınlama yasağı ile ilgili kuralı, bu günden önce forumda ticari faaliyete başlayan satıcılara uygulamayacağız.
Satıcılar, lütfen BB forumunda iş yapmakurallarını öğrenin.
Kullanıcılar, herhangi bir anlaşmanın emanet sistemi kullanılarak gerçekleştirilmesi gerektiğini hatırlatırız. E-posta, sosyal ağ ve messenger bağlantıları gibi kişisel verilerinizi forumdaki herhangi bir kullanıcıya iletişim için vermeyin. Güvenliğiniz kendi ellerinizde!

Saygılarımla, BB Forum Yönetimi.

Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Aktif premium üyeliği olan kullanıcılar, ticari forum bölümünde ücretsiz olarak kendi temsilciliklerini oluşturabilirler. Bunun için ödeme yapmadan bir konu oluşturmanız yeterlidir ve konu yayınlanacaktır.

Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
Birinin web sitesiyle, bazı özel hizmetlerle ilgilenmesi ve bu web sitesini hacklemesi, verilere erişmesi, kimin elinde olduğu veya nerede olduğu vb. yeterlidir. İkincisi, neden birisine sentezi tarif edeyim ve paylaşayım, sonra forumda kullanıma sunulacak ve 1 labo ile 1000 yenisi olacak, bu da fiyatların düşmesi anlamına geliyor, bu yüzden küçük labo üretim için karlı olmayacak ..... Eğer böyle görünmesi gerekiyorsa, burada satmamayı tercih ederim.....

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, özel bir şey icat etmediniz. Ayrıca, sizden bilgi birikiminizi veya herhangi bir kişisel verinizi bize söylemenizi istemiyoruz (bunu herkes biliyor). Sizden istenen sadece iki şey, dolandırıcı olmadığınızı kanıtlamanız ve ilanınızı BB Market'e göndermenizdi. Reddetmeye karar verdiniz. Bu yüzden, lütfen şehit rolü oynamayın.

Wario

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Yo men bilgi paylaşıldığında çoğalan tek şeydir bu forum madde severler ve kimya severler içindir burası olmadan ilk sentezimi asla yapamazdım, bence paylaşmaya uygun değilseniz bence hiçbir forumda yapacak bir şeyiniz yok ...
<3

lchemist

Don't buy from me
Member
Reaction score
5
Gerçek kimyagerler bilgi ve tekniklerini paylaşır. Sizce bu noktaya nasıl geldik? İşbirliği yaparak. Satabileceğiniz bir patentiniz mi var? Al o zaman.

Bilginin saklanması yönetici sınıfın ve iktidarda olanların istediği şeydir.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Çok eski moda düşünüyorsunuz.

Yollar mevcut, üretici statüsünü elde etmek için uzmanlığınızı forum yönetimine kanıtlamanız gerekiyor, bu güvenliğinizden ödün vermek anlamına gelmiyor.
Ayrıca laboratuvarınızın Polonya'da olduğunu söylemeniz de yeterli, ki bunu öğrenmek zor değil :)

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Bunu çok sevdim ve Breaking Bads'in ilk aşamasının bir parçası olmak bir onurdu ve bugünkü haline gelişini görmek bir zevkti!

Satıcı/Üretici Durumu

Yeni kullanıcılar için 'üretici' ve 'satıcı' arasındaki ayrımı yapmanın zor olabileceğini düşünüyorum.
Üreticiler satıcı değilmiş gibi görünebilir.
Üreticilerin de 'satıcı' statüsünü elde edebilmesi için bunu düzeltme şansı var mı?
Amfetamine gelince, ben bir üreticiyim ve bu statünün potansiyel müşterileri bana yönlendirebileceğini düşünüyorum. Her neyse, sattığım kimyasal ilaçlar veya ilaç ürünleri için tedarikçi arayan potansiyel müşteriler için durum böyle olmayabilir, çünkü bu :)

Kişisel gruplar için sertifikalı bir satıcı olduğumu onaylayan bir unvan yok.

Grubumun yok olacağını duyduğuma üzüldüm. Çok çalıştım ve dükkanım için orada aktif bir topluluk oluşturmayı başardım.
Ayrıca, yalnızca topluluk oluşturma amacına hizmet eden başka bir grup yönetiyorum, ticari nedenler yok. Bu grubun da kapatılması gerekecek mi?

Bu çok üzücü, bu grupların çalışır durumda olması için aylık bir ücret ödemeye hazırım çünkü müşterilerimle / topluluğumla onları oyunlarla eğlendirmek veya onları bilgilerle güncellemek için bir tür bağlantıya ihtiyacım olduğunu hissediyorum

Sponsor/Premium statüsü

Bunun harika bir tanımlama olduğunu ve 'bağış lider tablosu'nun yönetim kuruluna hayranlığı ifade etmenin yeni bir yolu olabileceğini düşünüyorum

En büyük endişem, satıcı olarak tanınmayabileceğim ve çok çalıştığım özel topluluğuma önemli erişimi ve doğrudan iletişimi kaybedeceğim :)
Breaking Bad'imi kendi uyuşturucu müşterilerim için özel facebook'um gibi görüyorum, gittiğini görmek üzücü olurdu :(

• Like
Reactions: T 3
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Grubunuzu forumun ticari bölümünde yeniden oluşturabilirsiniz. Üretici statüsüne gelince, şöyle diyelim
"Üretici Satıcı"

Last edited:
  • Like
Reactions: T 3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Anlıyorum :) Şimdilik yutması zor bir hap olacak ama uzun vadede foruma fayda sağlayacak!
Ben şimdiden ticari bölüm için yazılarımı hazırlamak üzereyim!

'Shadowsphere Serviecs' bölümünü temizlemenin faydalı olacağını düşünüyorum çünkü orada hala yanıltıcı olabilecek düzenli gönderiler var

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Kişisel profilinizi aboneleriniz için bir haber akışı olarak da kullanabilirsiniz

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Günlük kaç gönderiden itibaren spam olarak kabul edilecek? Tekrar yasaklanmak istemiyorum :D

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba. Bunu yapacağız.
Bunun için üzgünüz, ancak yapılması gerekiyor. Grubunuzdaki her şeyi/herkesi bilgilendirmek ve Ticari bölüme taşımak için iki haftanız var.

Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
İlginiz için teşekkür ederim :)

Sorun değil, şimdi biraz ağlayacağım ve sonra iyi olacak.
Bugün ticari bölümdeki yazılarımı oluşturacağım ve herkesi oraya alacağım, bu gelişmenin daha iyi olduğuna eminim!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
"Benden satın almayın" lakabının gereksiz ve cesaret kırıcı olduğunu düşünüyorum. Bu siteden alışveriş yapan herkes kuralları okumuş olmalı ve bu kurallar satıcıların ve üreticilerin onaylı satıcılar olduğunu açıkça belirtiyor, bu nedenle bunlardan birini gösteren bir pankart sergilemeyen herkes site tarafından satış yapmak için onaylanmamıştır.
Kendimi aptal şapkası verilmiş ve önceden köşeye oturtulmuş gibi hissediyorum.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
İnsanların saflığını ve aptallığını hafife alıyorsunuz. Bu tür insanları burada her türlü dolandırıcılıktan korumak istiyoruz.

View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
Mesajda bir sorun yok, ancak ifade kesinlikle şanssız bir ifade, mantıklı insanlar* için bu biraz onursuzca gelebilir. Ayrıca tüm deneyimler, bu tür şeylerin kötü niyetli kişileri caydırmadığını, ancak dürüst olanları kızdırma eğiliminde olduğunu göstermektedir.

*duyarlı insanlar Asya'nın yarısı ve Polonya'nın tamamıdır ;)

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Size benden satın almayın gibi bir başlık statüsü verilmesini seviyorum, bu da satıcıların ve üreticilerin kim olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Benden satın almayın unvanına sahip bir kişiyle yapılan herhangi bir işlem, açıkça kendi risk ve güveninizdedir.

Bunun yanı sıra, bir kişinin hesabına ne kadar süredir sahip olduğuna bakarım. Burada ikamet ediyor mu ya da üye mi, o zaman burada ne gibi faaliyetleri var. Buradaki profillerin bu bilgileri görüntülemeye açık olması, bir kişiye güvenmeye yardımcı olabilir. Benim gördüğüm kadarıyla hepimiz çoğunlukla dost canlısı yabancılarız.

Sonra kimya yönü var, çok az deneyimi olan veya hiç deneyimi olmayan insanlar diğer sitelerde tamamen aşağılanacaktı. Sadece yeteneklerinin ötesinde sorular sordukları için, burada çok daha bağışlayıcı ve güvenlik, eğitim ve soru soran bir kişiyi dışlamamakla ilgili.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
En önemli şey, tüm üyelerin güvende kalmasıdır ki bence yöneticiler bunun için ellerinden geleni yapıyorlar
Ve başka bir şey, buradaki tüm sentezler başka yerlerde de mevcut, ancak burayı benzersiz kılan şey, bunları nasıl daha iyi yapacağınıza dair içeriden ipuçları almanız ve bunları yapma deneyimi olan insanları satın almanızdır.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Ayrıca gerekli kimyasalları doğrudan forumdan temin etme imkanı da harika :)

View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Çok doğru, bu inanılmaz bir artı gerçek öncü elde etmek savaşınızın yarısıdır, tüm üye kaynaklarıyla dünyada yaşadığınız önemli değil, yasal öncüler alacaksınız
Dürüst olmak gerekirse, hangi satıcının sitedeki en iyi bmk glisidata sahip olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum çünkü bu 800 ml'lik p2p iadesi, bloomteckz dışında denediğim diğer tüm satıcılardan 600 ml gibi daha saçma. onun bmk'sinden 800 ml aldım

Wario

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Tamamen güvene dayanıyor emanet yok bu bir psychedelic dw forumu onlar Yeni satıcı güvenilir satıcı ve süperstar eğer iyi hatırlarsam, foruma erişebilmeniz için sinyalin bir yönetici tarafından doğrulanması gerekir

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Bu ilginç :) Benim için bir linkiniz var mı?

Tamamen güvene dayalı olması bana çok psikonotik geliyor :D