• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop ABD'de Ölü Damlalar - Hangi Şehir?

The best city for dead drops?

• New York

Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

Votes: 5 12.2%
  • Chicago

Votes: 7 17.1%
  • Houston

Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

Votes: 0 0.0%
  • San Diego

• Dallas

Votes: 3 7.3%
  • Austin

• Total voters
    41

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Hey Breaking Bad Topluluğu

Ölü damlanın ne olduğunu bilmiyorsanız, burayı okuyun: Ölü Damlalar

Her tür ürün için ölü damlaları nereden almak istediğinizi merak ediyorum. Anket ürünle ilgili olmaktan ziyade konumla ilgilidir.

Oyunuzu ankete bırakmaktan çekinmeyin, eğer bölgeniz/şehriniz burada değilse görüşlerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz

Selamlar,

Gordon

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Teksas ve Kaliforniya aşırı temsil edilmiş görünüyor 🤔 ideal olarak eyalet başkentleri ve birkaç diğer yüksek nüfuslu bölge, belki de büyük üniversite şehirleri

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Sanırım yukarıdaki listede eyaletlerdeki en büyük 10 şehir olmalı :) Kesinlikle eksik çok şey var!
Yine de bazı sonuçları görmek ilginç olacak!

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Washington D.C.'nin bu listeye gireceğinden eminim, ama öte yandan o bir şehir değil. Sanırım Columbus'tan bahsetmeliyim. 900,000 nüfusuyla en büyük 17. şehir. Eğer fiyat uygun olursa bu işi yapmaya ikna olabilirim.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Bu liste rastgele bir web sitesinden alındı, topu yuvarlamak için :D Ölü damlalar yapmak için düşündüğünüz doğru bir ödeme ne olurdu? Aylık mı yoksa işlem başına mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Her ikisi de. Eylem başına, ama muhtemelen bana aylık ödeme yapabilirsiniz. Muhtemelen mil başına en adil yol olacaktır. Şehrin etrafından dolaşan bir eyaletler arası döngü var ama tüm şehir bunun içinde değil. Etrafı 55 mil, 88.5 km.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Üzgünüm, farklı sormak zorundayım, aylık ödeme veya hatta iyi olduğunu düşündüğünüz eylem başına ödeme ne olurdu?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Aylık ödeme maaş gibidir. Çok çalışsanız da çalışmasanız da para alacağınızı bildiğinizde, çoğu insan işten kaytarır... Eşim maaşlı çalışıyor. Yılda 75 bin dolar. 8'de kalkıyor, bilgisayarından işe giriyor. Vardiya düğmesine bir ağırlık koyar ve yatağına geri döner. Öğle yemeği için çıkış yapmak üzere onu saat 1'de uyandırıyorum ve uyanık kalıp kalmayacağı yarı yarıya. Sonra bütün gece uyuşturucu kullanıyoruz ve uyumuyoruz. Düşünüyorum da, benzin, sigorta, lastik ve yağ parasını ben ödediğime göre, ...0,65 $/mil ve günde 2 ya da 3 kez (muhtemelen müşteri tabanı oluşana kadar bir kez) şehri turlayabilirim ve bu işi alırsak günde toplam 300 mil yol yapabilirim. 200 dolar ve ben muhtemelen 60'a düşebilirim. Burada çılgınca bir tahminde bulunuyorum, ancak $××× vedeepintoit olmadığı sürece 1 damla için gidiş-dönüş 40-50 mil gitmek yol olmayacaktır. Bir seferde 10 tane bırakarak başla, sonra 20. 20'den fazla olursa ciddi bir iş olur.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Kulağa çok mantıklı geliyor! Banka orada sadece damla sayısı arttığında 'damlalık' olarak yapılabilir elbette.

Günde 60 paket mi demek istiyorsunuz yoksa 60 mil mi? :D :D Konuşma dilinizi takip etmekte zorlanıyorum. :D

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
İşte ben de bunu söylüyorum, finansal olarak öne geçemezsiniz.
Bireysel koşular yapıyorum. Lojistik, rota vb. gerekiyor. En az 10-15 teslimat yoksa günde bir sefer. Birçok bölge inanılmaz derecede yoğun nüfusa sahip ve bu bölgelerde ups mağazasından bazı posta kutuları kiralamak ve bunları önceden yüklemek ve ödeme yaptıklarında onlara numara ve kombinasyonu vermek işe yarayacaktır. Teslim yerlerinin ısınması uzun sürmez ve bu da gözetlenme, soyulma ya da yakalanma tehlikesini artırır. Her zaman gelişmek zorunda kalacak. Aynı kişiye aynı noktada iki kez para bırakmaktan kaçınılmalıdır

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Burada topladığımız bazı ilginç düşünceler :) DM'lerde devam etmeli miyiz?

reptilianeyes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Pierce County WA.
Ölü bir iş kurmak için inanılmaz derecede kolay tonlarca alan var. Seattle'ın aksine güvenli bir yer bulmak için çok fazla evsiz var. Ayrıca, ölü bırakmanın kolay olacağı parklar gibi birçok ormanlık ve sık ormanlık alan var.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
İlginç! Ölü damlalar sayesinde sokak satıcılarının %100 anonim kalması nihayet mümkün olacak :)

thefix3r

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
NC/TN/SC/VA yakınlarında herhangi bir şey var mı? Bilmek ilginç olurdu.

BigD123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
chicagoland bölgesinde herhangi bir şey var mı

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Tampa
Yüksek nüfuslu bölgeler ve yüksek tatil bölgeleri her zaman yüksek bir talebe sahiptir.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Vay canına Gordon, bunu nasıl başaracaksın, bu inanılmaz miktarda maruz kalma iyi şanslar ve benimle çalışmak konusunda endişeliydin? Şu anda en yüksek meth'in onsunun 125 dolara gittiğini ve senin gramını kaç dolara satacağını biliyorsun. Bu nasıl karlı olacak? Burada, eyaletlerde çok kolay bulunabiliyor, meth'ten bir şey kazanamazsınız, belki toplu satışı kabul edebilirsiniz ama buradaki fiyatlar Avrupa'dakinin yarısı kadar. Sanırım burada önemli bir şeyi atlıyor olmalıyım.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Neyi yönetmek?

Burada diğer Amerikalılar için bir konuşma başlatmak için bir gönderi yaptım, hiçbir yerde küresel bir ölü damla organizasyonu inşa ettiğimi söylemedim :D

Şimdi tuzlusun çünkü seninle çalışmak istemiyorum :D Bunu kişiselleştiriyorsun ama bu sadece ülkenle ilgili, hepsi bu