• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop ABD'de Ölü Damlalar - Hangi Şehir?

The best city for dead drops?

• New York

Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

Votes: 5 12.2%
  • Chicago

Votes: 7 17.1%
  • Houston

Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

Votes: 0 0.0%
  • San Diego

• Dallas

Votes: 3 7.3%
  • Austin

• Total voters
    41

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Hakaret etmeye çalışmıyorum Gordon, sadece meth dead drop yapıyormuşsun gibi geldi ve meth fiyatı çok düşük çünkü karteller tüm rekabeti yok etmeye çalışıyor ve başarılı oluyorlar. Sadece sana yardım etmeye çalışıyordum dostum, benim ve benimkinin hayatta kalması için çok önemli bir konuda bana yardım etmeni sağlamaya çalışırken neden tuzlu olayım. Çok açık olmaya çalıştım çünkü ilk birkaç mesajlaşmamızda anlaşılmamış gibi görünmüştüm, hepsi bu.

Raz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Evet, ama Meksika'dan gelen tüm ürünler berbat. Bir kez daha gerçek mal olsa gramına 100 dolar öderdim. Sinir bozucu olan, çöp olup olmadığını umursamayan aracılar, sadece para istiyorlar ve para kazandıkları sürece her şeyi satıp her şeyin iyi olduğunu söylüyorlar. Yaklaşık 2018/2019'dan beri ABD'nin arzı bu. Gerçek, güçlü, saf malla gelen biri kısa sürede piyasayı ele geçirecektir.

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Chattanooga Tennessee çevresinde bazı damlalara mı ihtiyacınız var?

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
New Orleans dünyanın en büyük parti şehri ve biz ilaçlarımızı seviyoruz

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Chicago'nun banliyöleri de iyi olurdu, böylece o cehennem çukuruna gitmek ve polis tarafından üzerime tekrar uyuşturucu yerleştirilmek zorunda kalmazdım.

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Atlanta'da henüz doldurulmamış büyük bir 4-MMC pazarı var

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Orlando'da hiç ölü nokta var mı?😬

terminus

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Wisconsin, Minnesota ve Michigan'ın kesinlikle biraz sevgiye ihtiyacı var.
Milwaukee, WI
Appleton, WI
Grand Rapids, MI

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
denton texas'ta (dallas'a bi̇r saat uzaklikta) ölü damlalar yapmak i̇steyen varsa bana pm atin 😽
stims'e i̇hti̇yacim var

• Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Bir keresinde iş seyahati için Teksas'a gitmiştim. Kiralık arabanın bagajında birkaç tabanca vardı, çünkü Teksas'ı bilirsiniz. Eyaletler arası yolda bir polisin beni kilometrelerce takip ettiğini fark ettim. Sonunda beni kenara çekti. Beni aracının ön koltuğuna oturttu. Birkaç dakika geçti. Sonra bana gitmekte özgür olduğumu söyledi. Tuhaftı.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bahse girerim tüm bu şehirlerde iyi miktarda müşteri vardır

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Stockton California bölgesi.... yakınındaki şehirlere göre büyük bir nüfusu temsil etmektedir. Buradaki her üç ulaşım da körfez bölgesi demiryolları kros ve havaalanına giden liman suyu. Burada güçlü kazanç ... çalışmaya hazırız beni vur

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tampa'da ölü nokta var mı?

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Amerika Birleşik Devletleri'nde ürün var mı, lütfen benimle iletişime geçin

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Sadece benim anekdot deneyimlerim, ancak ölü damlaların Amerika'da tutmasının kolay olacağını sanmıyorum.

Birincisi, müşteri için daha az güvenli hissettiriyor. Buna alışık değiller, bu yüzden onları gerçekten ikna etmeniz gerekir, belki küçük bir numune veya ilk kez alıcı için indirimle, ancak insanlar ellerinde bir ürün olmadan para verirken çok güvensizdir.

İkincisi, güvenli bir mesajlaşma uygulamasında olmadığı sürece, ki bu sadece çok güvenlidir, çoğu kişi zahmet etmeyecektir. Sadece bir arama yapmak ve birinin gelmesini ya da istedikleri şeyi bırakmasını istiyorlar. Kolaylık kraldır ve ölü teslimatlar teslimattan daha az uygundur.

Bu mümkün, sadece zaman ve çok çaba gerektirecektir.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bence bazı büyük şehirlerin kırsal bölgeleri iyi bir fikir olabilir

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Kuzey carolina yıllardır uyutuluyor ... Doğu kıyısında aşağı yukarı araba kullanıyorum ve ×× yaşındayken bölge ve her eyalette kullanılacak en popüler şey hakkında yeterince bilgim var ama her şeyi fark edebilirim

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Bence buradaki kilit nokta, hangi ölçekte çalıştığınızı belirlemektir.

Küçük ila orta ölçekli, belki gram ila ons, hem kırsal hem de kentsel alanlarda kolayca yapılabilir. Her ikisinin de artıları ve eksileri olacaktır. Küçük miktarlar için insanların gram için 20 dakikadan fazla araba kullanmak istemesi daha az olası olsa da, ons için 30 dakika tolere edilebilir.

Kilo ve üzeri içinse büyük bir şehrin dışında olması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda uzman değilim, ancak birinin pound veya poundlarla karşılaşma ihtimali çok yüksek ve belli bir noktadan sonra bir şeyleri kolayca saklayamazsınız, ancak bu büyük bir ağırlık.