LiAH aracılığıyla indolden DET sentezi (ve analogları DMT, DiPT, MiPT). Video kılavuzu.

Novator

Resident
Reaction score
800
Et₂O (dietil eter) - MTBE için eşdeğer bir ikamedir.

Oranlar:

Mümkün olduğunda, en popüler kimyasal reaksiyonlar için video hazırlıyoruz. Yeni videolar yakında geliyor 🎬

Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Tanıştığımıza memnun oldum 1. Merhaba, sormak istediğim, 16-26 saat boyunca yeniden akıtmanın ısıtılması gerekiyor mu? Isıtma sıcaklığı nedir? Teşekkür ederim. Lütfen cevaplayın ve teşekkür ederim. 2. 5-meo-dipt yapımı konusunda metil tert-butil eter çözücü olarak kullanılabilir mi? Cevabınızı her zaman dört gözle bekleyeceğim, aksi takdirde uyuyamayacağım. Lütfen cevap verin ki rahat uyuyabileyim. Çok teşekkür ederim. yardıma ihtiyacı olan bir kişi

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
A/C kullanmak zorundasınız. Doğru sıcaklık, bazı maddelerin kullanımı için oldukça önemlidir.

View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Yıkamanın son aşaması için metil tert-bütil eter kullanılabilir mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Kesin olarak bilmiyorum, bunun yerine dioksan veya petrol eteri kullanılabilir.

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Yeni bir eğitim yayınladığınızı gördüm ama hala bununla ilgileniyorum. Merhaba, bir soru daha sorabilir miyim? Bu konuda 5-meo-dipt yaparken çözücü olarak metil tert-butil eter kullanmak mümkün mü? 2. Reflow'un 16 ila 26 saat boyunca yaklaşık olarak hangi sıcaklığa kadar ısıtılması gerekir?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Tekrar merhaba. Nazik sözleriniz için teşekkürler. Dediğim gibi, çözücü olarak metil tert-bütil eter konusunda kesin bir şey söyleyemem, sanırım çok iyi bir fikir olmayacaktır. Küçük ölçekte bir deney yapabilirsiniz.
Sıcaklık söz konusu olduğunda, karışımın kaynatıldığı sıcaklıktır (çoğunlukla kullanılan çözücünün kaynama noktasına bağlıdır).

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Güneşin varlığının anlamını biliyor musunuz? Güneşten gelen bir ışık huzmesi karanlıktan korkan bir grup insanı aydınlatır ve siz de dünyayı renkli kılan bir ışık huzmesi gibisiniz. Yardım etmek isteyen bir grup insana yardım ediyorsunuz. Dünyada geçirdiğiniz yıllardan daha fazlası için özgürsünüz. İnsanlar kendilerine yardım eden ve dünyanın kötü niyetli ve can sıkıcı olmadığını hissettiren biri olduğunu hatırlar.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu GÜZEL bir kimya ama ilgili aldehit kullanılarak triptaminden kolay, düşük sıcaklıkta indirgeyici aminasyondan çok uzak....

Yine de, bu düşük sıcaklık reaksiyonu keşfedilmeden önce bunlardan herhangi birini denemek isterseniz neler yapmanız gerektiğini görmek oldukça inanılmaz.

Ayrıca birinin rotovap kullandığını her gördüğümde kıskanıyorum.... sonra kendime SON DERECE küçük ölçekli deneyler yaptığımı hatırlatıyorum - yine de benimle aynı ekstraksiyon sistemini kullandığınızı gördüğüme sevindim! Bu muhtemelen güvende olduğum anlamına geliyor!