DIY Pill-Mix

delveree

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Kendin yap el baskısı ile yapılmıştır.

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
yo fam yardima i̇hti̇yacim olan bi̇r el baskim var. yardimci olabi̇li̇r mi̇si̇ni̇z?

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Gönderinizden daha yüksek sıkıştırma kuvvetine ihtiyacınız olduğu anlaşılıyor. Makinenizin gerekli kuvveti üretebildiğinden ve/veya kalıp deliğini gerektiği gibi doldurduğunuzdan emin olun.
Akış sorunları, aslında tam sert bir tablet yapmak için yeterli toz olmadığında, basıncınızın bittiğini düşünerek başınızı kaşımanıza neden olacaktır.
Tablete bastırırken herhangi bir direnç hissetmiyorsanız, sert ve parlak bir tablet oluşturmak için yeterli sıkıştırma oluşmuyor demektir.
Kristal mdma gibi ham maddelerin eklenmesi tablet karışımını daha yoğun hale getirir, böylece daha sert ve parlak bir şekilde sıkışır. Metalik renk katkıları da düz beyaz bir karışıma kıyasla daha sert ve parlak bir tablet oluşturulmasına yardımcı olur.

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba,

Hangi boyayı kullanabilirim? Suda çözünmemesi gerekiyor. İnternette bir şey bulmakta zorlanıyorum. Klorofilin aradığım şey olabileceğini gördüm. Lütfen bana biraz yardım edin.

Şimdiden teşekkürler.

Şerefe

Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Pigmentler/boyalar/göller ve mikalar hakkında biraz araştırma yapın. Uygun bir tür belirledikten sonra Alibaba'dan kolayca tedarik edebilir ve satın alabilir veya size yakın daha küçük bir tedarikçi bulabilirsiniz.

Jacka

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hap yapmak için bir tdp-0 makinem var, ancak Kolloidal Silikon, Magnezyum Stearat, Mikrokristalin Selüloz ve Di kalsiyum fosfat gibi yardımcı maddeler değil, ülkemde elde edilmesi zor.
Nişasta ve talkın birçok yardımcı madde işlevi olduğunu gördüm, 200mg veya 250mg hap yapmak için daha önce bahsedilen yardımcı maddelerin çoğunun yerine nişasta ve talkı hangi oranda kullanabilirim?

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Nişasta ve talk, bağlayıcı olarak uygun değildir. Kısa bir süre önce bağlayıcı povidon içeren efedrin tabletleri hakkında bir konu gördüm. Belki sizin ülkenizde de vardır? Bağlayıcı olmadan hap yapmanın yolları da var, ancak bu tüm maddeler için mümkün değil, belirli bir kristal boyutu için kontrollü kristalizasyona ihtiyacınız var.

Last edited by a moderator: