Question İnternetten ilaç satın almak için farklı uygulamalar/malzemeler kullanan başka biri var mı?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Bir arkadaş için soruyorum! :)

Bir süredir bu işin dışındayım... eskiden marketlerden az miktarda meth, kokain, eroin, methadon, zenes ve diğer synth opis satın alırdım ama şaka yapmıyorum, ne oldu? neredeyse hiçbir düzgün pazar hala ayakta ve sadece XMR da biraz can sıkıcı. çok rahatsız edici ve normallerin TOR'u veya pazarları uyuşturucu için çok fazla kullandığını hayal edemiyorum... tüm dolandırıcılıktan beri, normallerin XMR'yi vb. çözmesi zor

Gerçekten Teleegram'a mı taşındılar?

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Benim bölgemde şimdilik sadece telgraf ve wa çalışıyor, lol

PavelD

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
sadece telgraf mi? hangi̇ ülkede yaşiyorsunuz?

• Like
Reactions: vis

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Reaction score
38
Deals
53
Bana dm gönderin arkadaşlar

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Wickr'ın şu anda 1 numaralı yer olduğunu duydum, ancak dolandırılmamak istiyorsanız, burası yaklaşık tek yer.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Bildiğim kadarıyla wickr sadece bir mesajlaşma aracı ve bu da ABD yargı yetkisi altında

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Evet, temelde tıpkı telgraf gibi. Kazıklanmak kolay. Bir sürü hesap açmak ve kendinize bir sürü sahte referans vermek çok kolay. Pazar araştırması yapıyorum ve bilgiler yetersiz ama hizmet türlerini birleştirirseniz, sosyal medya ve özel mesajlaşma hizmetleri ABD'de en çok hasılat yapan 2 uyuşturucu pazarı.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Sanırım Wickr artık Amazon'a ait bile olabilir. Güvenli olduğundan şüpheliyim

• Like

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Çok fazla gibi görünüyor, biliyorum. Araştırmaya birkaç saat ayırabilirseniz, bunu başarabilirsiniz. (bb'de darknet incili olup olmadığını bilen var mı? Varsa linkini verebilir misiniz?) Ben de yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. XMR almakta zorlanıyor musunuz? Seçtiğin uyuşturucuyu bulmakta? Bana haber ver dostum.

Ayrıca telegram'ın satıcıları olduğunu biliyorum, ancak bir satıcıyı incelemenin gerçek bir yolu olmadan o yer çok dolandırıcı olabilir

• Like

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
87
Parayı XMR'ye teslim etmekte sorun yaşıyorum! Baktığım her yerde 'bekletmeler' nedeniyle tam yedi gün sürüyor, ayrıca bitcoin'i nasıl satın alacağım ve sonra bunu XMR'ye nasıl dönüştüreceğim konusunda biraz kafam karıştı. Mümkün olduğunca güvenli olmaya çalışıyorum, bitcoin'i nereden satın alıp XMR'ye dönüştürebileceğime dair herhangi bir öneriniz var mı? Umarım daha iyi bir bekleme süresi ile?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Tamam, size ne yaptığımı söyleyebilirim. Herhangi bir borsadan düşük işlem ücretlerine sahip bir coin satın alıyorum (litecoin son zamanlarda kullandığım şey) coinbase'de bir hesabınız varsa veya bir bekletme olmaması gereken her yerde (deneyimlerime göre) o zaman kek cüzdanına gönderiyorum ve orada xmr ile değiştiriyorum. Veya Haveno'yu kullanın (bunu kullanmadım ama iyi şeyler duydum. Durum tespiti yapın) Bu yardımcı olur mu?

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Bir süre etrafa baktıktan sonra, dolandırıcıların %95'ini ele veren kırmızı bayrakları fark edeceksiniz. Bir satıcının önce size mesaj atması gibi basit şeylere dokunmayın. ŞİMDİ ödeme yapmanız için bir neden uydurarak sizi acele ettirmeye çalışan biri varsa, bu bir dolandırıcılıktır. Asıl işlemi telegram üzerinden yapmak istiyorlarsa, bu neredeyse garantili bir dolandırıcılıktır. Satıcıları bulmanın, yorumları görmenin ve güncellemeleri almanın bir yolu ama işi oturum gibi farklı bir platforma taşıyorsunuz. Kimseyi buna zorlamaya çalışmıyorum, sadece paylaşabileceğimi düşündüm çünkü bana çok yardımcı oldu, özellikle de bulunması daha zor olan ilaçlarda.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Yasal tedarikçiler bulmak için gruplar var mı? Bu karşılaştığım en zor şey

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tüm çıkış dolandırıcılıklarında bir dmarket adamıydım. Bir süre ara verdim, geri döndüm ve hepsi kapanmış görünüyor. Bir keresinde bir clearnet pastebin ile şansım oldu, geri kalan zamanlarda dolandırıldım. Satıcıları daha çok umarım ABD satıcıları arıyorum. FXE öncelikle benim odak noktam ama birkaç başka maddeyle de uğraşıyorum. Herhangi bir yardım takdir edilecektir, BB'de yeniyim.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Burada istediğiniz herhangi bir priduct buldunuz mu? Zaten forumdasınız, bu pazarı kullanabilirsiniz.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
87
Ben de henüz bir şey satın almadım, fonların 'açılması' için fahiş bir süre beklemek zorunda kaldım. Şimdiye kadar gördüklerimden ve diğer araştırmalarımdan, buranın en azından gerçek insanlarla tanışmak için mutlak en iyi yer olduğuna inanıyorum, en iyisi, bence buldunuz!
Torzon pazarının yasal ve çok yüksek güvenlikli olduğunu düşünüyorum, oradan da bir şeyler satın almayı planlıyorum, bu yüzden en azından bir yarı yasal seçenek daha var.

Ve evimin önünde hiçbir çeltik arabası durmadı, bu yüzden buradaki güvenliğin de oldukça iyi olduğunu düşünüyorum ;)

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Çalışmıyor mu? 😪😪

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
87
İşe yarıyor! :D :D

Sadece istediğimden daha uzun sürüyor. Evde gerçek ürüne sahip olduğumda bu konuda çok fazla şikayet edeceğimden şüpheliyim. Yazılarımı geriye doğru okuduğumda çoğunlukla şikayet ettiğim şey lol

• Like

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Revolut(ion) Bank iyi çalışıyor ve %1,5 alıyor. Trijo sitesi daha da ucuz görünüyor.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
87
Revolut(ion) Bank çok ilginç görünüyor, teşekkür ederim efendim, kaydoldum, sadece ABD'de kullanıma sunulmasını beklemem gerekiyor, umarım yakında!

• Like

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
12
Telegram iyidir

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
87
İndirdim, sadece gizlilik için ayarlamam gerekiyor. Şimdilik sadece başlatmak için 'Hükümet Adımı' kullandım lol

• Like