Emanet

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
bir hata tespit edildi.
1. XMR'ye onaylanmış bir miktar yatırmak istiyorum.
2. ***/account/wallet/ adresine gidin ve xmr --> deposit'i seçin
3. sonra EUR veya USD cinsinden bir miktar seçiyorum. bu miktar bir şekilde xmr'ye dönüştürülüyor ve adres oluşturuluyor.
4. ancak bu adrese 3. adimda elde etti̇ği̇mden daha büyük bi̇r mi̇ktar aktarirsam, sadece 3. adimdaki̇ mi̇ktar i̇necek: geri̇ kalani kaybolacak.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Belirli bir miktar oluşturmadan, ücretsiz bir miktarı yenileyebilmek için çalışıyoruz.

Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız benimle iletişime geçin, düzelteceğiz.

View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
sorun sadece bu tutarda deği̇l.
xmr cüzdanimdan si̇zi̇n adresi̇ni̇ze bi̇r ödeme aktardiktan sonra, cüzdanimdan başka bi̇r i̇şlem yapilamadi.
seed i̇le her gi̇ri̇ş denemesi̇ sonsuza kadar senkroni̇zasyona gi̇di̇yor.
teknik olarak, hesabıma girebiliyorum, ancak miktarımı senkronize edemiyorum ve herhangi bir etkinlik yapamıyorum. yani, ya 'beklemede' ya da 'engellenmiş' olarak görünüyor.
sebebi̇ni̇ bi̇lmi̇yorum ama bu sorunun bu ödemeyle i̇lgi̇li̇ olduğunu düşünüyorum, çünkü hemen ortaya çikti.

NZ3pQDbJai

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Neden bana özel mesajla ve buradan yazıyorsunuz? Yarın size cevap vereyim, siz de sabrınızı geliştirin.

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bana PM'de nedenini bilmediğinizi söylediniz, bu yüzden bu konuyu ortak bir tartışma için gündeme getirdim: Belki başka kullanıcılar da aynı sorunla karşılaşmıştır???

Rastgele bir adrese transfer yapıldıktan sonra birkaç gün boyunca cüzdanıma erişemiyorsam bunun ciddi bir sorun olduğuna inanıyorum.

Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Bu bizim tarafımızdaki bir sorun değil, cüzdanınızın senkronize olamaması.

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
evet, bunun "genel bir sorun" olduğunu anlıyorum. ancak ödeme cüzdanınıza başarılı bir şekilde yapıldığından beri 48 saatten fazla bir süredir devam ediyor.
tesadüf mü? emi̇n deği̇li̇m.
bunun si̇zi̇n tarafinizdan bi̇li̇nçli̇ olarak yaratilmiş bi̇r sorun olduğunu söylemi̇yorum... ahahah...
ancak bunun adres oluşturma algoritmanızla veya benzer bir şeyle ilgili olabileceğine inanıyorum.

umarim 2-3 gün i̇çi̇nde engeli̇ kaldiririm: dondurulmuş paralar var, otumu almak i̇çi̇n yeni̇ bi̇r si̇pari̇ş bi̇le veremi̇yorum(((

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Ne tür bir cüzdan kullanıyorsunuz?
Cevap vermek zorunda değilsiniz, sadece anahtarları başka bir cüzdana aktarın ve orada senkronize edin.

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Orijinal olarak xmrwallet.com adresinde oluşturulmuştur

Anahtarlarımı başka bir cüzdana aktarmak için birkaç deneme yaptım: mymonero uygulaması ve web aynı sonuçla kullanıldı: senkronizasyon sorunu.
son işlemim doğru işlenmemiş gibi görünüyor ya da benzer bir şey, tam olarak bilmiyorum

Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
UPD: sonunda garip bir cüzdan olan "monerujo" ile fonlarıma erişim sağladım. Bunun yanı sıra şimdi tüm verileri senkronize edebildim.

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
8
monero hakkında hiçbir şey bilmiyorum, nasıl satın alınır, nasıl ödeme yapılır, cüzdan nasıl açılır, buradaki herkes bana pls ve nasıl işlem yapılacağını açıklayabilir mi?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Kraken'de Monero satın alın > bir cüzdan oluşturun, MyMonero iyi bir cüzdan > Kraken'deki fonların çekilebilir olması için günler, genellikle bir hafta bekleyin > bunları yeni cüzdanınıza çekin > ekstra anonimlik için MyMonero'ma ikinci bir cüzdan ekledim ve XMR'yi tekrar ilk cüzdandan yenisine taşıdım > siteye girin, üstteki cüzdanınıza tıklayın > 'XMR'nin yanındaki artı işaretine tıklayın > site size bir para yatırma bağlantısı verecektir > bununla cüzdanınıza geri dönün, bu kodu 'gönder' kutusuna girin > hesabınızda görene kadar siteyi deli gibi yenileyin

Bunu takip edemiyorsanız, herhangi bir girişimde bulunmadan önce muhtemelen 'biraz' daha araştırma yapmalısınız

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
8
deneyeceğim, teşekkürler

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Merhaba! Geçmişteki tüm işlemleri ve emanetleri silme imkanı olup olmadığını bilmek istiyorum?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba, 90 gün içinde otomatik olarak silineceklerdir.

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
merhaba yeni̇ satici, yeni̇ ödenen si̇pari̇ş aliyorsa, si̇pari̇şi̇ nerede tamamlayacağim? herhangi̇ bi̇r düğme veya sadece konuşmada taki̇p numarasi gönderi̇n?
--Sadece bunu okudum:
Alıcı siparişini aldığında, "Anlaşmayı tamamla" düğmesine tıklamalıdır. Bu işlem satıcının sipariş için ödeme almasını sağlar.
satıcı için herhangi bir düğme var mı?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Herkesin bir "yönetici davet et" düğmesi vardır.

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
bu yüzden her si̇pari̇şte yöneti̇ci̇yi̇ konuşmaya davet etmem ve sonra taki̇p numarasini oraya göndermem gereki̇yor mu?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Bu soruyu senin için zaten yanıtladım, neden kendini tekrar ediyorsun?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Bir müşteri paketin teslim alındığını onaylayana kadar beklemeniz gerekir. Ondan sonra paranızı alacaksınız. Müşteri tarafından uzun süre çevrimdışı kalmanız veya sizi görmezden gelmeleri durumunda, sorununuzu çözmek için Yönetici davet edilebilir.

Last edited: