Yemek pişirmeye başlamak için ihtiyacınız olan her şey

Madre

PR manager
Reaction score
130
Bazı ilaçları pişirmeye karar verdiğinizi varsayalım. Talimatları okudunuz, ahlaki olarak hazırsınız. Şimdi sıra iş yerinizi, evinizdeki laboratuvarı hazırlamaya geldi. Mutfakta, garajda ya da tekerlekli bir minibüste pişiriyor olmanız fark etmez. İster matara ister turnusol kağıdı olsun, özel ekipmana ihtiyacınız olacak.
Bu bölümde, işyeri hazırlığının temellerini gözden geçireceğiz ve hangi ekipman ve öğelere ihtiyacınız olacağını açıklayacağız.

Elbette, maddenin sentezi ne kadar karmaşıksa, gereken ekipman da o kadar spesifik olacaktır. Ancak, şu anda "Mutfakta yemek pişirme" bölümünde olduğunuzu ve burada sadece en basit, temel pişirme yöntemlerini sunacağımızı hatırlamakta fayda var. Ve bu tariflerin çoğunda, yöntemin basitliği, daha uygun fiyatlı ürünler lehine karmaşık ve pahalı ekipmanı ortadan kaldırır. Temel yemek pişirmek için ihtiyacınız olan her şeyi dünyanın hemen her ülkesinde fazla şüphe uyandırmadan satın alabilirsiniz.

İleri düzey aşçılar için laboratuvarda çalışmanın özelliklerini ayrıntılı olarak görebileceğiniz Laboratuvar SSS bölümü de bulunmaktadır.

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
sentezlerde bk mdma 4/3mmc 3/4cmc ve pvp/mdpv sadece birkaç cam şişe birkaç plastik kova yakıt aktarmak için pompa. beton karıştırıcı matkap. şarap filtre seti elektrikli ocak.

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
bK-MDMA kimyasal sentezi ısı gerektirmez, ya da en azından bu forumda bulduğum sentez, ısı gerektiren bir sentez de var

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Paslanmaz çelik matkap MMC için işe yarar mı?

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
LSA için de fazla bir şey gerekmez.
- 3x 2 Litre PET şişe (ancak 3x 1 Litre cam şişe bulabilirseniz, en azından sıkıca kapatabildiğinizden emin olun). Sadece içlerini temizlediğinizden emin olun.
- Tıraş bıçağı
- Kahve Değirmeni
- Eğer zaman kaybetmeyi ve biraz verim kaybetmeyi düşünüyorsanız, kendinize bir karıştırıcı plaka alın. Gerekli değil ama elle çalkalamak zorunda kalacaksınız.
- 1 pyrex kap veya seramik bir kap, hangisi olduğu çok önemli değil.

Tavsiye ettiğim ve edinmesi çok da zor olmayan bazı opsiyonlar var.
- PHmetre (kağıt olanlar olabilir)
- Isıtıcılı karıştırıcı plaka (buharlaşmaya yardımcı olur, ancak ısıyı çok fazla yükseltmeyin!!!)
- Amber renkli cam şişeler (LSA UV ışığına duyarlı olduğu için).
- Çalıştığınız odada, karanlıkta çalışmak zorunda kalmamanız için UV filtreli ışıklar.

Kimyasallara gelince, bu başka bir yerde tartışılacak bir konu ve ben daha fazla uzatmayacağım.

nitroisit16835

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
merhaba ben yeni başlayan biriyim ve ilk ilacımı yapmak istiyorum 24 dolar nakit param var ve bazı ilaçlar satın almak veya yapmak istiyorum her türlü açık

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
efendim başlamak için en az 27 dolar nakit paraya ihtiyacınız var

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Başlamak istiyorsanız 27 doları bitcoin olarak alsanız iyi olur

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba, kimya ve benzeri şeylerle gerçekten ilgileniyorum ama yeni başladığım için tüm ekipmanlar arasında kaybolmuş durumdayım. Bu yüzden, satın almam gereken temel malzemelerin neler olduğunu merak ediyorum. Zaten bir manyetik karıştırıcım, beherlerim, spatula gibi temel laboratuvar ekipmanlarım var, sizce bir sonraki satın alma işlemim ne olmalı? Esas olarak kannabinoidleri veya triptaminleri sentezlemek istiyorum ama her şeye açığım

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Prosedürü kontrol edin, böylece sentezi gerçekleştirmek için tam olarak hangi ekipmana ihtiyacınız olacağını bilirsiniz

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
bu konuda acemiyim, kendi psychedelic'imi hazırlayabilir miyim, psilocybe, LSD, mdma gibi? bunun gibi bir şey

View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
659
Sentez için en basit psychedelics meskalin ve TMA'dır.

View previous replies…

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bunun için bir sürü para harcamam gerekecek, değil mi? Yani, mantar yetiştirmek kadar basit değil

archae

Don't buy from me
Resident
Reaction score
65
Burada sentezden bahsediyoruz. Mantar yetiştirmek bir sentez değildir. Ve evet, kimya zaman zaman oldukça pahalı olabiliyor

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
İlginç, Meskalin Sentezini hiç araştırmadım, ama yapımı en basit psikedelik olduğu için sokak satıcılarında pek görmemeniz biraz garip.

Meskalin'in elde edilmesi en zor moleküllerden biri olduğunu gördüm Açıkçası, 10 yıl önce bulamadım ve o zamanlar aktif Kaktüsler yetiştirmeye ve toplamaya başladım. Oldukça hasta bir Kaktüs bahçem var ve en sevdiğim ilaçtan sonsuz kaynağım var.

En basit psychedelic olduğu için, tedarik edilmesinin oldukça zor olduğunu ve görülmesi daha nadir bir madde olduğunu varsayıyorum?

Wario

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Reflü kondansatörü nasıl değiştirilebilir?

beherit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Bir düdüklü tencere, bakır boru, bakır cıvata/rulman/konnektör, sızıntıları kapatmak için bir şey (örneğin epoksi) ve 20 litrelik bir kova.

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Saygısızlık etmek istemem ama biz acemilerin bazı organik kimya kitaplarını okumasının gerçekten faydalı olacağını benden başka düşünen var mı? Eğer benim gibi yeniyseniz, okuyun, okuyun, okuyun ve sonra biraz daha okuyun! Aptallar için kimya ile başladım, Ober'i ders kitaplarına taşıdım, sonra yayınlanmış materyallere. Cidden akıllı olun!! Önce kendinizi eğitin, sonra sorular sorun.

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Her aşçının kitap okuduğunu ve kimya videoları izlediğini varsayıyorum

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Bir arkadaşından "şunu şununla ısıt" veya "tüm bunları 30 dakika boyunca bir soda şişesine at" ve sonra nasıl HCl gazı üretileceğini öğrendiklerinde ne halt ettiklerini anlamayan çok sayıda çalkala ve pişir veya HI sözde indirgeyici olduğunu hayal edebiliyorum. Bu şeyleri bir araya getirdiklerinde ne olduğunu gerçekten anlamaları, resmi terminoloji ve bilgiye maruz kalmaları ve biraz deneyim kazanmalarına kadar sürmemiş olabilir. Bir çeşit tersine mühendislik de diyebilirsiniz.

Kendime ders kitaplarından öğretmeye uzun zaman önce başladım. Herhangi bir deney yapamadım ya da video izleyemedim. Tüm bunları kağıt üzerinde teorik olarak yapabilirsiniz ama uygulayana kadar aynı şey değil. Artık teknikleri uygulayabildiğim ve önümdeki somut nesneler ve maddelerle deney yapabildiğim için, öğrenmek çalışmayla birlikte çok kolay. Bu temeli uzun zaman önce inşa etmiş olmak, tanımayı ve hatırlamayı çok daha kolay hale getiriyor - "Oh, bunun hakkında okuduğumu hatırlıyorum". Ya da hiç denemediğim bir synth'i gerçekleştirmeyi hayal edebilmek ve "Tamam, işte bundan bahsediyorlardı" diyebilmek vs.

Aşçı olmak isteyen herkesin okumasını, çalışmasını, pratik yapmasını ve küçük ve GÜVENLİ bir şekilde başlamasını ne kadar vurgulasam azdır! Bir meth tarifi görebilir ve herhangi bir bilginiz veya fazla deneyiminiz olmadan bunu başarabilirsiniz, ancak muhtemelen bu kadar ileri gidecek ve muhtemelen sonunda sizin için kötü bitecektir. Tam olarak neyle uğraştığınızı ve ne yapmaya çalıştığınızı bilmiyorsanız, tüm bu şeyleri bir araya getirdiğinizde risk aldığınızı lütfen unutmayın. Eğer kimya bilginiz yoksa, bir tarifin uyuşturucu mu, zehir mi yoksa patlayıcı mı yaptığını nasıl bilebilirsiniz? Kendinizi eğitin!

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Pişirme düğmesine basın, ANYKEy ve BOBS YER UNCLE'a basın