Yemek pişirmeye başlamak için ihtiyacınız olan her şey

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
bu konuda acemiyim, kendi psychedelic'imi hazırlayabilir miyim, psilocybe, LSD, mdma gibi? bunun gibi bir şey

View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
659
Sentez için en basit psychedelics meskalin ve TMA'dır.

View previous replies…

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
İlginç, Meskalin Sentezini hiç araştırmadım, ama yapımı en basit psikedelik olduğu için sokak satıcılarında pek görmemeniz biraz garip.

Meskalin'in elde edilmesi en zor moleküllerden biri olduğunu gördüm Açıkçası, 10 yıl önce bulamadım ve o zamanlar aktif Kaktüsler yetiştirmeye ve toplamaya başladım. Oldukça hasta bir Kaktüs bahçem var ve en sevdiğim ilaçtan sonsuz kaynağım var.

En basit psychedelic olduğu için, tedarik edilmesinin oldukça zor olduğunu ve görülmesi daha nadir bir madde olduğunu varsayıyorum?

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Saygısızlık etmek istemem ama biz acemilerin bazı organik kimya kitaplarını okumasının gerçekten faydalı olacağını benden başka düşünen var mı? Eğer benim gibi yeniyseniz, okuyun, okuyun, okuyun ve sonra biraz daha okuyun! Aptallar için kimya ile başladım, Ober'i ders kitaplarına taşıdım, sonra yayınlanmış materyallere. Cidden akıllı olun!! Önce kendinizi eğitin, sonra sorular sorun.

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Her aşçının kitap okuduğunu ve kimya videoları izlediğini varsayıyorum

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Bir arkadaşından "şunu şununla ısıt" veya "tüm bunları 30 dakika boyunca bir soda şişesine at" ve sonra nasıl HCl gazı üretileceğini öğrendiklerinde ne halt ettiklerini anlamayan çok sayıda çalkala ve pişir veya HI sözde indirgeyici olduğunu hayal edebiliyorum. Bu şeyleri bir araya getirdiklerinde ne olduğunu gerçekten anlamaları, resmi terminoloji ve bilgiye maruz kalmaları ve biraz deneyim kazanmalarına kadar sürmemiş olabilir. Bir çeşit tersine mühendislik de diyebilirsiniz.

Kendime ders kitaplarından öğretmeye uzun zaman önce başladım. Herhangi bir deney yapamadım ya da video izleyemedim. Tüm bunları kağıt üzerinde teorik olarak yapabilirsiniz ama uygulayana kadar aynı şey değil. Artık teknikleri uygulayabildiğim ve önümdeki somut nesneler ve maddelerle deney yapabildiğim için, öğrenmek çalışmayla birlikte çok kolay. Bu temeli uzun zaman önce inşa etmiş olmak, tanımayı ve hatırlamayı çok daha kolay hale getiriyor - "Oh, bunun hakkında okuduğumu hatırlıyorum". Ya da hiç denemediğim bir synth'i gerçekleştirmeyi hayal edebilmek ve "Tamam, işte bundan bahsediyorlardı" diyebilmek vs.

Aşçı olmak isteyen herkesin okumasını, çalışmasını, pratik yapmasını ve küçük ve GÜVENLİ bir şekilde başlamasını ne kadar vurgulasam azdır! Bir meth tarifi görebilir ve herhangi bir bilginiz veya fazla deneyiminiz olmadan bunu başarabilirsiniz, ancak muhtemelen bu kadar ileri gidecek ve muhtemelen sonunda sizin için kötü bitecektir. Tam olarak neyle uğraştığınızı ve ne yapmaya çalıştığınızı bilmiyorsanız, tüm bu şeyleri bir araya getirdiğinizde risk aldığınızı lütfen unutmayın. Eğer kimya bilginiz yoksa, bir tarifin uyuşturucu mu, zehir mi yoksa patlayıcı mı yaptığını nasıl bilebilirsiniz? Kendinizi eğitin!

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Pişirme düğmesine basın, ANYKEy ve BOBS YER UNCLE'a basın

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Uyarıcılarla gerçekten ilgileniyorum, cam eşyalar ve ekipmanlar aldım ve amfetamin yapmaya çalıştım, ancak P2NP hakkındaki sentezi okurken, P2NP'nin çok pahalı olduğunu gördüm, bu yüzden kendim yapmaya karar verdim ama nitroetan'a ihtiyacım var, tahmin et ne oldu? Kendim yapmak zorunda kaldım ama yine, AMA bunu yapmak için reaktiflerden biri çok pahalıydı, çok pahalıya mal olacağını fark ettim, bu yüzden herhangi bir alternatif veya diğer kolay / çok kolay uyarıcılar yapmak veya hatta herhangi bir yardım harika olacak teşekkürler

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
P2NP'yi doğrudan satın almak daha iyidir. Kendi başınıza doğrudan Çin'den satın almaktan daha ucuza yapamazsınız.

View previous replies…

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Sitelerdeki birkaç satıcıya sordum, 260-300 $ 'a satıyorlar, bu yüzden idk

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Forumdaki en ucuz fiyat @Mona857'den, kg başına 100 dolar. Ancak her şey ne kadar aldığınıza bağlı, 100 kg'dan alırsanız, fiyat tüm satıcılarda düşük olacaktır.
Kontrol

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Anlıyorum, zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkürler, kesinlikle yardımcı oluyorsunuz!