Question Fentanil aşılanmış ot. Bu gerçek bir şey mi?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bugün bir DNM'de bir yabani ot satıcısının AB'deki yabani otların çok yüksek bir yüzdesinin artık fent içerdiğini iddia ettiği bir açıklamasına rastladım.

UNODC belgelerini okurken bundan herhangi bir yerde bahsedilip bahsedilmediğini görmek için biraz zaman harcadım ve esrar bölümünde SIFIR söz buldum. Opiates bölümünde (her ikisi de ekteki üç numaralı kitapçıkta yer almaktadır), çeşitli diğer kimyasalların (Eroin dışında pek fazla isimlendirme yapılmamıştır) karıştırılmasında fent kullanımından nominal olarak bahsedilmektedir ve bunların çoğu büyük ölçüde Kuzey Amerika ile sınırlıdır.

İnsanların otla bu şekilde uğraştığını gerçekten gören var mı? Demek istediğim, hidroponik olarak yetiştirilen şeylerin gücü bugün on yıl öncesine göre çok daha yüksek, neden otun içine fent koyarsınız?

Her neyse, parlak zihinlerinizin içerebileceği bazı bilgiler arıyorum.

Mutlu yıllar vs vs

Attachments

• wWrdqmYDzK.pdf
    14.6 MB · Views: 621

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Günümüzde marihuana, el altında bulunan her şeyle ıslatılabilmektedir. İster sentetik kannabinoid ister fentanil olsun.
Bunun nedeni, günümüzde yasal olarak ve ucuza harika görünen ancak THC içermeyen CBD marihuana satın alabilmenizdir.
Böyle bir bitkiye narkotik bir etki vermek için insanlar onu fentanil ve diğer maddelerle emprenye ediyor.
+ Fentanil, müşterinin daha fazlası için geri gelmesini sağlıyor.
Tabii ki, şimdi THC'ye yeni bir alternatif var - HHC, THC'den% 20-25 daha az potansiyele sahip ve şu ana kadar çoğu Avrupa ülkesinde yasal, ancak herkesin stoklarında yok ve CBD otunu veya gerçek marihuana gibi görünen tarımsal otları emprenye etmeye devam ediyor.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bunu gerçekten uygulamada gördünüz mü?

Deneyimli bir ot içicisinin kenevir mi yoksa ot mu yaktığını hemen anlayacağı konusunda @spanara 'ya katılıyorum.

Bir sepet HHC-O'm var ama henüz denemedim, kötü bir gün için saklıyorum (kendim pek ot içen biri değilim)

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
BDT ülkelerinde zayıf marihuanaya UR-144 veya JWH serisi ekleniyor. Kesin olarak söyleyebilirim ki (ur144 / JWH-018) gibi sentetik kannaboidler doğal olanlardan neredeyse ayırt edilemez. Tek şey hızlı bir giriş ve hızlı bir çıkıştır, ancak uzatıcılar kullanırsanız, etki daha uzun sürer.

Fentanile gelince, çok fazla ihtiyacınız yok, 1 g marihuana başına 1.2-1.5 mg fentanil yeterlidir, böylece etki güçlü bir şekilde hissedilmez ve kişi ürüne alışır ve bağımlı olur.
Her halükarda, bunun adil olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden bunu yapmayı önermiyorum.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bunu yapmaya niyetim yok - sadece zaten çeşitli maddeleri fent için test ediyorum ve şimdi oğlumun ot tedarikini de test etmem gerektiğini düşünüyorum. Fent testleri benim için pahalı bir hobi haline gelecek...

spanara

scammer
Reaction score
15
Deals
9
Cbd otunun özelliği kenevir gibi kokması.
Yani bir şey olabilir, ama "gerçek" bir içici bunu hemen fark eder.