Fentanil Sentezi

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Biliyor musunuz, bir keresinde dünyanın aslında mavi bir denizde yüzen dört filin sırtında duran dev bir kaplumbağa olduğunu duymuştum. Bunu bana açıklayabilir misiniz?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Ama cidden, eğer bu sihirli "tencere ve tavalarda herhangi bir eski şeyi karıştırma"-sentezinden "%60 gibi bir saflık" elde ediliyorsa, diğer %40 nedir?

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
kendi̇mi̇ bu şeki̇lde yaptim, bebek çayi ve si̇rke i̇le kariştirdim ve her şey mükemmel oldu ve daha ağir ve i̇yi̇ güçlü

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Dürüst olmak gerekirse, umarım bundan sonra fentanil üreten herkes bu yöntemi kullanır. Bebek çayı ve sirke hiç kimseyi öldürmedi.

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bunu anlayamıyorsanız, böyle bir sentezi okumamalısınız bile, youtube'a gidin ve temel organik kimya videolarını izleyin, stiocheometry'nin ne olduğunu öğrenin.

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Hey çocuklar, yine ilginç şeyler. Bu tür kimyasalların, harika bir kaynağınız yoksa veya kendiniz bir kimyager değilseniz, elde edilmesinin neredeyse imkansız olması çok üzücü.

Ben (sanırım tamamen şans eseri) bu kimyasalları zaman zaman çaldıkları ve çok iyi bir fiyata sattıkları bir Hint laboratuvarında/üretim tesisinde çalışan meşru bir fent hcl tedarikçisi buldum. Bağımsız bir test %99> saflıkta olduğunu söylediğinden beri hepsi harika şeyler. Aynı zamanda belirli miktarlarda belirli şeyleri satın alacak insanlar buldum, burada halka açık olsa da bunu gizli tutacağım.

Ne yazık ki güvenilmez ve son derece profesyonelce ve sinir bozucu hale geldi ve hatta beni ve başka bir müşteriyi yaklaşık 400 $ dolandırdı. Birdenbire çok dengesiz davrandığı için onu Interpol'e bildirmekle tehdit ettim ve sonunda tüm proton posta hesabını sildi. Artık sıfır kaynak. :( Ayrıca süper gizlilik ve nakliye süreleri vardı ki bu inanılmazdı. Hindistan'dan Hollanda'ya 5 günde! Bu genellikle haftalar ya da bir ay kadar sürer.

Bu konuda bana DM atmak isteyen varsa ve sağlam miktarlarda kaptan crunch yapmaktan bahsediyorsak. Çok müteşekkir olurum ve tabii ki tüm kârı adil bir şekilde paylaşırım. Teşekkürler ve bunu burada yayınladığım için özür dilerim. (forumun özel bölümlerine erişime izin veriliyorsa, lütfen bunu da tartışabilir miyiz :))

Tekrar yayınladığım için özür dilerim ama burası daha uygun bir başlık gibi göründü.

theking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
merhaba ben Hindistan'danım... kaynak bulmak için meydan okurcasına üzerinde çalışacağım

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Hey dostum tam olarak ne demek istiyorsun? Bana DM atmaktan çekinmeyin lütfen, proton e-posta adresimi vereceğim!

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
4-piperidon için bir sentezi olan var mı?

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Sentezi kendi başınıza yapmak zordur, satın almak daha kolaydır.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Hiçbir yerde satılık bulamadığım _bir_ kimyasal :-(

... Muhtemelen fentanil sentezinde kullanıldığı içindir, lol.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Buradaki herkes bunu sentezleyen insanlara bok atıyor. İçinde yaşadığımız dünyada kötülük var ve ne onu kullanan insanları ne de onu üreten insanları yargılamamalıyız. Unutmayın ki büyük suç örgütlerinin bu bileşiği satabilmesinin tek nedeni, izlediğimiz aptalca kuralların bunu mümkün kılmasıdır. Fentanilin tıbbi kullanım alanları vardır ve reçete edildiği ve doğru kullanıldığı takdirde insanlara yardımcı olabilir. Bunu ürettikleri için ilaç şirketlerinden nefret etmiyoruz, o halde neden aynı şeyi yaptıkları için gizli kimyagerlerden nefret edelim.

Ben fentanil kullanmıyorum ama kullanan ya da üreten insanları da yargılamıyorum. Çoğu insanın kullandığı diğer uyuşturuculardan bir farkı yok. Elbette sizi daha hızlı öldürüyor ama bu diğer uyuşturucuları kullanmak için bir bahane değil. İnsanlar her zaman "Evet meth kullanıyorum AMA LSD VEYA FENTANİL GİBİ BİR ŞEYİ ASLA KULLANMAZDIM. Asıl kötü olan onlar." Aptal olmayın, alışkanlığınız için bahaneler üretmeyi bırakın. Başka bir şey yüzünden yaptığınız şeyi kabul edilebilir kılmayı bırakın. Yaptığınız şeyin sizin seçiminiz olduğunu kabul edin, tıpkı fentanil kullanan ya da üreten insanlar için olduğu gibi.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Katılıyorum. Bunu yapan ya da kullanan insanları yargılamıyorum. Sadece karlarını arttırmak için müşterilerine söylemeden ilaçları bununla kesen insanları yargılıyorum. İnsanlar böyle öldürülüyor.

DrunkSailor

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Fenetilamin ile NPP sentezinde herhangi bir akrilat ester kullanılabilir mi? Örneğin etil veya metil esterleri yerine 2-Feniletil akrilat kullanılabilir mi?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Umalım da kimse bu tür prosedürleri denerken ölmesin (aslında asıl öldürücü olan başarıdır)

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Kartellerin bunu bir tişörtle ve solunum cihazı olmadan.... sopalı bir varilin içinde yaptıklarını gördüm.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
Evet, VICE ve genel olarak ABD televizyonlarındaki soytarılar için hazırladıkları güzel bir gösteri. Elbette gerçek değil, F'nin yüzlerce küçük üretici tarafından barakalarda eski tencerelerde karıştırılarak üretildiği ve 50 kg F'nin çuvallar içinde duvarda öylece durduğu efsanesi, hadi, gerçeklik kontrolü. Karteller öncül maddeleri tedarik etmek ve ürünü trafiğe çıkarıp satmak zorunda kalacaklardır. Yoldan birkaç kişiyi yakalayıp hayatta kalmak için bunu yapmaya zorlayabilecekken neden üretimi dışarıdan temin etsinler ki? Yöntemler muhtemelen neredeyse gerçekçi, ölçek değil, elbette bunun için süper laboratuvarlar işletiyorlar ve birçok küçük üreticiyle ilgili tüm hikaye, meth süper laboratuvarlarına çok sık baskın yapıldıktan sonra sadece aldatmacadır.

Peki, neler oluyor? Meksika artık çok fazla Kristal Meth üretmiyor, sadece N-ISO ile kesilmiş bazı razemik meth üretiyor. Tüm gerçek d.Meth Çin'den ve Triadların devasa üretim kapasiteleri kurduğu sınır ülkelerinden geliyor ancak artık Çin'de fazla satış yapamıyorlar ve diğer Güneydoğu Asya ülkeleri de sert baskı uyguluyor. Bu yüzden Meth'in öncül maddelerini Meksika'ya satmak yerine ürünü doğrudan satıyorlar ve herkes mutlu oluyor. Çin'de üretip Meksika'ya satamasalar da ABD'ye satıyorlar, bu politik bir durum ve Güney Çin'in bazı bölgelerinde Triadlar ve Çin Komünist Partisi sıkı bir şekilde iç içe geçtiği için bir anlaşma yaptılar: F süper laboratuvarları ve doğrudan d.Meth için prekürsörler. Karteller, sıkıcı Meth laboratuarlarından kurtuldukları ve sadece çok daha kompakt F laboratuarlarını işletmek zorunda kaldıkları için mutlular ve Çinliler hala para kazanıyorlar ve F'nin ucuza üretilmesi ve ABD'ye satılması elbette CIA'in geleneksel kara para kaynağını ortadan kaldırıyor, uzun zamandan beri kara operasyonları için Eroin ticaretine bağımlılar ve bu da kurudu.
Yine de bilge Çinli liderleri CIA'in fonlarını eritmeye yönelik bu dahiyane plan için tebrik edebilirim. En azından birileri dünyayı gerçekten önemsiyor gibi görünüyor ;)

• Like
Reactions: vis
View previous replies…

MaximoPrimero

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ne dediğinizi bilmiyorsunuz.
Meksika'da meth üretmek için Çin öncüllerine ihtiyaç yoktur.
Üretmek için her şeye sahibiz.
Ve kimya tesislerinde üretiliyor ve yıllardır D izomerini elde ediyorlar, her şey sanayileşmiş bir süreç.
Üretim maliyetleri o kadar düşük ki Çin'den nakletmek üretmekten daha pahalı. Ve bu kadar ucuz bir üründe tağşiş yapmak saçma olurdu.

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Mevcut bilgilere göre, Meksika'da meth benzil siyanürden (veya benzil klorürden) başlayarak APAAN, BMK ve formik asit/metilamin yoluyla üretilmektedir. Elde edilen rasemik meth daha sonra, büyük olasılıkla tartarik asit veya bunun bir türevi (örneğin dibenzoil tartarik asit) kullanılarak çözülür ve istenen (+) meth (yani dekstromet) üretilir. Son olarak, serbest baz HCl ile muamele edilerek nihai ürün, yani "buz" elde edilir. (-) meth inaktif olduğu için atılır. Elde edilen buzda hala az miktarda (-) meth bulunur (kiral HPLC ile tespit edildiği üzere sent başına birkaç tane), ancak bu etki gücünü etkilemez. Görünüşe göre, yarısının (-meth veya levometh) atılmasına rağmen karlı ve verimli bir prosedür.
Görünüşe göre diğer bazı üreticilerin aksine herhangi bir kiral öncül (örneğin +efedrin veya +pseudoefedrin) kullanmıyorlar.
Dolayısıyla, büyük olasılıkla, Meksika buzu gerçek, "Meksika'da üretilmiş" bir üründür.

Ancak fentanil üretiminde Meksika'nın kendi kendine yetemediği ve ithal edilen bazı öncül maddelere bağımlı olduğu görülüyor. (Yine de ucuzdur). 3-Me f. ve carfent söz konusu olduğunda çok daha fazla. (Aslında bunlar orada neredeyse hiç üretilmiyor, ancak oldukça karlı olabilir).

Tamamen kendi kendilerine yetebilmek için endüstriyel know-how prosedürlerini satın almakla ilgilenebilirler.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Ben bunun daha ziyade lafın gelişi olduğunu söylüyorum, adam solunum cihazıyla taşikardiden doğru yaptığını anladığını söyledi. Opiyatlara kolayca bağımlı olmamanın sihirli gücüne sahip olmak bu konuya daha ciddi bakmamı sağlıyor. Ya da belki sadece bazı arkadaşlarımın benim için karar vermesinde düzeltemediğim bağımlılığın sertliği.

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Çin'de hangi fiyat 1gr FNT,bulmak mümkün?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Bunun çok büyük bir miktar olduğunu ve insanların paketin kendisinden öldüğünü biliyorum.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
Böyle bir açıklama için güvenilir bir kaynağınız var mı? Bence bu, F propagandası olabilecek bir şeye bakarken komaya giren polisler gibi. Vücut ağırlığı başına 1 mg'ın ölümcül bir Amfetamin dozuna benzediğinin "bilimsel olarak kanıtlanmış" olması gibi. Wikipedia'ya ve bu saçmalık için adlandırdıkları makaleye bakın.

Yani evet tehlikeli ama çalıştığımız pek çok şey de öyle. Bence insanları korkutmak mümkün değil, hiçbir zaman işe yaramadı. neden insanlara bunu kullanırken bir eldiven kutusu kullanmaları gerektiğini söylemek gibi daha yapıcı değil ve Car-F'yi kullanırken çok daha fazlası, zaten asla saf halde dağıtılmaması gereken bir şey. Ve böyle bir kutuyu düşük basınç ve HEPA filtresi ile birlikte yapmanın ne kadar kolay olduğuna dair bazı ipuçları ve bağlantılar ve ayrıca kalan her şeyden kurtulmak için içinde bir Ozon jeneratörü.

Sadece benim 2 sentim (tabii ki € sent)