BB Forum'dan herkese ücretsiz örnekler!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Yeniyim ve örneklerle ilgileniyorum. Teşekkürler

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
184
Deals
1
Cevabınızı bekliyorum kardeşim ;)

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Şimdiye kadar bir süredir buralarda değildim, bu yüzden daha önce cevap vermedim, şimdi size bir DM gönderdim.

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
7
Merhaba, ücretsiz örnek arıyorum..en iyi saygılarz

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
184
Deals
1
Hey kardeşim! Yakında gönderilecek <3

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
7
Merhaba, yakında ne tür bir örnek gönderiyorsunuz ... Umarım öyledir ... sabırsızlıkla bekliyorum.....çok teşekkürler

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Reaction score
1
Bir süredir çevrimdışıydım ve şimdi geri döndüğümde ücretsiz numunemi aldığımı fark ettim... Birkaç marketten tedarikçilerimden bile daha hızlı bir şekilde mephedrone aldım... Daha önce hiç denememiştim, bu yüzden numune ve deneyim için çok teşekkür ederim!!! Çok teşekkür ederim

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Reaction score
0
Merhaba, benim durumumda a-pihp'yi toplu olarak sipariş etmek istiyorum, bu mümkün mü?

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Örnek Avustralya'ya mı? Şerefe

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Kayıtlı.Ssample nasıl edinilir?

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
bu, aldiğim 2 mmc numunesi̇ne i̇li̇şki̇n yorumumdur.İlk başta herhangi bir etki alıyordum ve bunun neden olduğunu merak ediyordum ve bunun nedeni her 3 saatte bir doz almamdı çünkü temkinli olmak istedim ama insanların bir veya 2 saat sonra yeniden doz aldıklarını öğrendikten sonra etkileri almaya başladım ve oğlum bu şimdiye kadarki en iyi yüksekti Adderall ve kokainin birbirine karıştığını hissettim, gerçekten coşkulu ve mutlu hissettim ve müzik kulağa harika geliyordu ve etkileri çok uzun sürüyor, dürüst olmak gerekirse kokainden çok daha iyi, sevmediğim tek şey komediydi, daha sonra kalbimin çarptığını hissettim ve bundan hoşlanmadım.overral 10/10 kesinlikle kendime biraz alırdım

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Reaction score
7
Merhaba! Bu forumu merak ediyorum ve ücretsiz örnek almak istiyorum.

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Reaction score
0
Bana gönder kardeşim kg daha sonra sana para göndereceğim şimdi komisyoncuyum ...

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
i̇lk başta herhangi̇ bi̇r etki̇ aliyordum ve bunun neden olduğunu merak edi̇yordum ve bunun nedeni̇ her 3 saatte bi̇r doz almamdi çünkü temki̇nli̇ olmak i̇sti̇yordum ama i̇nsanlarin bi̇r veya 2 saat sonra yeni̇den doz aldiklarini öğrendi̇kten sonra etki̇leri̇ almaya başladim ve oğlum bu şi̇mdi̇ye kadarki̇ en i̇yi̇ yüksekti̇ Adderall ve kokainin birbirine karıştığını hissettim, gerçekten coşkulu ve mutlu hissettim ve müzik kulağa harika geliyordu ve etkileri çok uzun sürüyor, dürüst olmak gerekirse kokainden çok daha iyi, sevmediğim tek şey komediydi, daha sonra kalbimin çarptığını hissettim ve bundan hoşlanmadım.overral 10/10 kesinlikle kendime biraz alırdım

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Glitchy'den 2 gram 4mmc gönderdim ve aldığımdan çok memnunum! İletişim konusunda çok duyarlıydı ve süreç çok kolaydı. Ürün Almanya'dan hava geçirmez bir poşet içinde mühürlenmiş gizli bir zarf içinde geldi. Çok profesyonelceydi ve gizliliklerinden memnun kaldım. Aldığım miktar 3 grama yakındı ve kıvamı büyük parçalar/kristaller ve kırık parçaların bir karışımıydı.

4mmc'yi boofing dışında mümkün olan her şekilde kullandım. En sevdiğim yöntem serum kullanmaktı ancak ağızdan almak daha güvenli ve etkili bir yöntemdi. Eğer içiliyorsa, mümkün olan en düşük ısıyı ve bir seferde küçük miktarları tavsiye ederim çünkü çok fazla buhar üretilir ve bu da çok ısınırsa veya çok fazla olursa pek hoş olmaz. Bu 4mmc'yi şişirmek veya koklamak gözle görülür bir etki yarattı, ancak yanık oldukça yoğundu ve gözlerim iyice sulandı.

Etkileri, gelişmiş görme keskinliği ve öfori ile birlikte güzel bir enerji artışı oldu ve bu da beni kalkıp fiziksel bir şeyler yapmaya motive etti. Dans etmek eğlenceliydi ve müzik dinlemek inanılmaz keyifliydi. Bu etkiler yaklaşık 2 saat sürdü ve yeniden doz almak istememden önce bir saat kadar daha azaldı.

Akşamdan kalma hafifti, ancak yaklaşık yarım gün süren ancak biraz zihinsel dayanıklılıkla atlatılabilen bazı istek, yorgunluk ve depresyon hissettim.

Genel olarak çok mutluydum ve daha fazlası için ve Glitchy'den yeni bir şeyler denemek için sabırsızlanıyorum. Teşekkür ederim!

Attachments

• ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 24
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 57

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Reaction score
0
Merhaba, şimdi kayıt oldum ve ücretsiz örnekle ilgileniyorum

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba, ben de bir örnekle ilgileniyorum.

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Peki ya opioid ilaçlar. Bir eroin istiyorum. :) :)

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Biri telefon numaramı ararsa hala biraz ve IDC istiyorum. Ben hükümetin çocuğuyum ve istersem ilaç almaya hakkım var. Açık bir alanım var. Hiçbir şeyden korkmuyorum. Eroin istiyorum dedim. :) :) İyi ol ya da bu işte iyi ol.

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Reaction score
0
Selam. Deneme için alabilir miyim?

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Reaction score
0
Merhaba, burada yeniyim ve bu forumu bulduğum için mutluyum. Bir örnek alabilir miyim?
Çok minnettar olurum ve ürün hakkında burada bir açıklama yaparım.
Barış

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
ücretsi̇z örnek nasil alinir?

KittyKat69

Don't buy from me
New Member