Morfinden Eroin Sentezi

depot1223

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu erowid'den çalıntı gönderi samson adında bir adam tarafından yapıldı. Basit bir soru sordum ve adamın ne hakkında konuştuğuna dair hiçbir fikri yoktu.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Buradaki bazı üyeler, kapatılan eski cadı forumlarından geliyor, o zamanki bilgileri size daha fazla bilgi ve daha iyi sentezle getiriyoruz

C. R. Alder Wright 1874'te bunu ilk yapan kişi oldu ve şimdi bize bakın, yani teknik olarak Erowid de bunu kopyaladı

Salvador

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
G.Patton Büyük
Bana tam kloroform miktarını söyleyebilir misiniz? Teşekkür ederim.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
gram cinsinden yaklaşık x5 parti yükü

View previous replies…

Salvador

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Her bir kilogram morfin bazı için tam olarak ne kadar kloroform eklenmelidir?

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Adım 9'da etanol kullanabilir miyim?

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Glasiyal asetik asit kullanırsam ne olur? Diasetilmorfin yerine 6-monoasetilmorfin mi elde edeceğim?
Ve kloroformu diklormetan ile değiştirebilir miyim? Sanırım...

Asetik anhidrit bulamadığım zaman ne yapacağım?
Şişe ile geri akış arasına bir moleküler elekle dolu bir ekstraksiyon kovanı ile doldurulmuş bir soxhlet ekstraktörü yerleştirebilir ve ardından asetik anhidrit yerine buzlu asetik asit kullanabilir miyim? Moleküler elek suyu emmeli, böylece buzlu asetik asit dehidrate olmalı ve reaksiyon sırasında asetik anhidrit üretilmeli ve asetik anhidrit yerine buzlu asetik asit kullanarak diamorfin (eroin) elde edersiniz. Siz ne düşünüyorsunuz?

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merak ediyorum. Bazın Hcl tuzuna dönüştürülmesi için neden etil alkol, dietil eter ve HCL birlikte kullanılıyor?
Ne zaman bazı Hcl'ye dönüştürsem, her zaman baz çözünene kadar seyreltilmiş Hcl çözeltisi kullandım, kalıntıları filtreledim ve sonra suyun/hcl'nin buharlaşmasına izin verdim, bu da bana eroin hcl bıraktı.

Eroin hcl oluşturmak için hcl ile birlikte etil alkol ve dietil eter kullanmanın avantajı nedir lütfen?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
Görünüşe göre H.hcl bu çözücü karışımında çözünmez ve çökelebilir, bu nedenle buharlaşmaları atlayarak üretim süresini çok kısaltabilir, ancak bunu yapmadığım için% 100 değilim

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Mantıklı. Umarım bir onay alabiliriz.