Question Looking for a vendor Herkese merhaba, kendimi tanıtıyorum

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Herkese merhaba, kendimi tanıtıyorum ve ilk gönderimi yapıyorum. Nereye yerleştirmem gerektiğini bilmiyorum ve bu kategoriye koyacağım.
Bu siteye rastladım ve altın bulmak gibiydi, birkaç yıl boyunca hem uyuşturucu hem de kimya üzerine göz attım, okudum ve araştırdım. Bu site benim için büyük bir keşif oldu. BB kalite girişimini okudum ve mükemmel buldum. Bu, hem kimyaya olan sevgim hem de piyasaya olan saygım nedeniyle uzun zamandır planladığım bir şeydi.
Benim ülkemde uyuşturucu kalitesi berbat. Marihuana hariç, diğer tüm uyuşturucular çok düşük kalitede. Birkaç ay önce bir kadının kokain bulundurmaktan tutuklandığı haberlerde yer aldı, numune analiz edildiğinde numunedeki kokain yüzdesi o kadar düşüktü ki sonunda suçlama olmadan serbest bırakıldı.
Her neyse, işte buradayım, bir süredir planladığım şeyi gerçekleştirmek, kesmeden kaliteli bir ürün sunmak için bana çok yardımcı olacak bu harika siteyi buldum.
Laboratuvarımı bitiriyorum ve yakında kokain HCl üretmeye başlayacağım, ihtiyaç duyulan büyük yaprak hacmi göz önüne alındığında küçük miktarlarda ve bu işlemi ilk kez yapacağım için, verim ve saflığa vurgu yaparak yaklaşık 15 g üretmeyi hedefleyeceğim.
Üretmenin ve satmanın benim için karlı olacağından şüpheliyim çünkü bölgemde 1 gr saf kokain için 50,60,70 usd ödeyecek alıcı bulmak zor olacak, normalde dolaşan "kokainin" 1 gr'ı 10 usd ile 15 usd arasında satılırken. Bu nedenle çok uzak olmayan bir gelecekte bana kaliteli kokain ve ülkemde az bulunan bir başka madde olan LSD sağlayacak güvenilir tedarikçiler aramayı da düşündüm. Elden ele dolaşan küçük kartonlar NBOMe ve amfetaminler.
Her neyse, hepsi bu kadar, umarım iyi karşılanırım, bu harika siteye mümkün olduğunca katkıda bulunmaya çalışacağım.
Bu arada ben Güney Amerikalıyım ve metin çevirmenle yapıldı, yarım anlaşıldıysa özür dilerim. Saygılarımla

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Topluluğa hoş geldiniz :) Bu arada, iyi fiyatlar için Coca Tea için bir güney amerika bağlantısı arıyorum

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Hey beni hatırla ABD'de biraz PMK okuyorum herhangi bir fikrin var mı?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Medellin kokain için dünyanın önde gelen şehri değil mi? Kokainin Kolombiya'daki kartelden geldiğini sanıyordum.
Burada istediğiniz kalite ve miktarda dünyanın en iyi esrarına erişimim var. Kolombiya'ya bir şeyler getirmenin ne kadar zor olduğunu görmek isterdim.