Bizi nasıl duydunuz? Bu bizim için önemli.

Ogny1423

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Gördüğünüz gibi sıkılmıştım ve sadece herkesin işine burnumu sokuyordum, sadece kesinlikle bir aldatmaca olmayan ve federallerin gelip kapımı kırmasına ve gecenin bir yarısı beni tekrar yataktan sürüklemesine neden olacak yararlı bir şeye rastlamayı umuyordum.

MsContingency

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
lol sıkıldım kısmı ile aynı, federaller kapımı kırdı kısmı ile değil. 🤦🏻‍♀️

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
Yaşadığım yerde ölü toprağını nasıl atacağımı düşünüyordum. Etrafımdaki pek çok üniversite, kulüpler buna katılıyor. Ben burada dead drop başlatmak istiyorum.... yaz geliyor. Şubat ayı bitmeden sizinle ya da Madre ile iletişime geçmem gerekecek.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
358
sizi r/theehive (ya da r/bizzybees unuttum) sitesinde duydum. reddit'te çok aktif değilim zaten ve bu site temelde bana oradan istediğim her şeyi veriyor ama daha iyisini :p

infochem

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bir gün bazı tarifler arıyordum ve gerçekten bu web sitesini buldum😇Gerçekten burada olmayı seviyorum ..

Zyn_Laden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
duckduckgo.

HouseOfSpirit'in kurutma kağıdı serme kılavuzunu arıyordum ve bu forumda kurutma kağıdı daldırma üzerine bir teke rastladım.

Kendimi İskenderiye Kütüphanesi'ni keşfetmiş gibi hissettim.

Mybell420

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Reddit'teki boş bir hesaptan bir dm aldım, o kabataslak bağlantıya tıkladığım için çok mutluyum lol

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Seri 3'ü kötü bir şekilde izlemek istedim ama bu siteye rastladım lol sadece şaka yapıyorum eski kovan üyesi bana BOSS'un geri döndüğünü bildirdi 🏆 🙌

Polysubx100

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Sentez ve ekstraksiyona olan ilgim nedeniyle bir yıl önce Reddit üzerinden mesaj aldım. Yine de harika bir topluluk.