Bizi nasıl duydunuz? Bu bizim için önemli.

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bir DET sentezi videosu gördüm ve siteyi bulmak için geriye doğru çalıştım. Burada olduğum için çok mutluyum. Elimden geldiğince katkıda bulunmaya başlayacağım. Bu alanı yarattığınız için teşekkür ederim.

simogne

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Ahmia.onion sitesinde geziniyordum ve süreçle ilgilendiğim için "ilaç sentezi" gibi bazı kelimeleri aradım ve beni buraya yönlendirdi. O zamandan beri bu foruma aşık oldum ve bugün bir hesap açtım! :)

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Buraya bir facebook reklamı aracılığıyla geldim :/ bu beni biraz endişelendiriyor ve bunun bir bal küpü olabileceğini hissettiriyor
RC ket analoglarını çok severim.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Dikkatli bir kullanıcı, herkesten daha fazla sayıda reklamımız olduğunu fark edecektir. Bu da hedef kitlemize hitap etmemizi sağlıyor. Forumun odak noktası göz önüne alındığında, bu gerçekten çok kolay değil. Birçok kişi foruma kaydolmuyor, sadece inceliyor. RC bölümü hariç tüm içeriğimiz kamuya açık. İnsanları kayıt olmaya ve forum hayatında aktif rol almaya motive etmek için daha fazla işlevsellik eklemeyi planlıyoruz. Ne düşünürseniz düşünün, JS olmadan ve hatta kayıt olmadan bir tor tarayıcısı aracılığıyla neredeyse tüm bilgileri inceleyebilirsiniz.

benzylben

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Korkunç bir ilan sayesinde buldum. Bu forumun gerçek bir potansiyeli olabilir, çünkü bu tür şeyler için çok fazla aktif forum yok. Adını vermeyeceğim iki alt dizin var, ancak burası reddit, bu yüzden ilaç kimyasını tartışmak için tam olarak en iyi yer değil.

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Link ararken bir link listesine rastladım ve bu isim bana kardeşlerimle kek pişirdiğimiz zamanları hatırlattı. Katılmak ve işleri yapmanın amacını öğrenmek zorundaydım. Kalite çok önemli