Question Latin Amerika'dan Avrupa'ya koka bazlı macun veya kokain hidroklorür ithal etmek ne kadar zor?

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Gümrük kontrollerinden kaçınmak ve Avrupa'ya ihracat yapmak isteyen ciddi ve meşru bir muhatap bulmak (dolandırılmadan) ne kadar zor?
Hepinize teşekkür ederim!!!

Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Koka çayı mate de coca veya hoja'ya ne dersiniz? Bunu farklı bir "çay" türü olarak yeniden paketlenmiş olarak göndermek ne kadar zor?

Birisi bana dolandırıcı olmayan bir site gösterebilir ya da burada bana yardımcı olabilirse bununla ilgilenirim.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Nakliye yöntemleri çok fazla ve ülkemde neredeyse herkes bunları biliyor. Öğrenmeniz gereken şey, koka yaprağının hem benim ülkemde hem de sizin ülkenizde ihracatının yasal mı yoksa yasadışı mı olduğudur. Birçok kişinin istediği ürünü üretmek içinse, kullanılacak koka yaprağı miktarı nedeniyle nakliyesi imkansız olacaktır ve bitki kökenli olduğu için çok fazla gereksinimi karşılamanız ve kullanım ve vergileri beyan edecek bir şirkete sahip olmanız gerekir, ancak anladığım kadarıyla ihracatı yasa dışı

View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
10g sizin için iyi bir miktar olabilir, bizim için riske değmez

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Sanırım geldi, gümrükler tüm paketlere bakmıyor ve menşe ülkede daha az

Bana 7 gram gönderecek birini arıyorum.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Onlar tarayıcılardır, saniyeler içinde organik bir ürünün renkli sırtlardan geçtiğini bilirler ve gözden geçirirler, tespit etmek çok kolaydır. Size 7g gönderebilecek cesur kişinin kim olduğunu görmelisiniz, bu kadar ateş için karlı değil

View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Verilerinizi kim alırsa alsın verebilirsiniz ama kim gönderirse göndersin? Bu konuyu kolay olarak görüyorlar ama bence çok zor ve muhtemelen parayı küçük miktarlarda çalacaklar bizim için karlı değil, daha çok bir şey olduğunda sorun buna değmez birçok kişinin düşüncesi

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Gramları iade adresi olmayan bir zarfa koyup şehrinizdeki herhangi bir posta kutusuna bırakın ve ne olacağını görün

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Ben sadece daha önce gördüğüm ya da denediğim şeyleri açıklıyorum ama gram için bir şey yapmak ilginç değil, risk buna değmez.

Attachments

• Tx3aX9tjN4.jpg
    Tx3aX9tjN4.jpg
    230.6 KB · Views: 118
Last edited:

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
21
Gerçekten her siparişte bu cihazı geçirdiklerini düşünüyor musunuz? Günlük binlerce siparişte kullanılması imkansız. Bir diğer konu da iyi paketlenmiş ve belli bir yöntem kullanılmış siparişlerin ele geçirilme şansının düşmesi. Kolay olduğunu söylemiyorum, çünkü uyuşturucu gönderdiğiniz andan itibaren her şey zorlaşıyor, sadece başarı yüzdesi daha yüksek olan yöntemler olduğunu söylüyorum

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Toplu gemi zarfları, ABD'ye mümkün mü?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
İzlenen adımlar şunlardır: gümrüğe gelir, bir tarayıcıdan geçer, eğer tozlu bir şey olduğunu gösterirse ve ekranlardaki tarayıcılarda bir ton verirse, etiketleri kırmadan bu kadar basit kontrol edilir çantalar bunlar arasında birkaç modalite koydular daha dakik olan bu makine ve uyuşturucu karşıtı köpekler sürekli kokuları kontrol ediyor, işte başka bir inceleme seviyesi, bu yüzden neredeyse her şeyin düştüğünü biliyoruz

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
İz tarayıcılar, ilk aşama ve son aşama, köpeklere gerek yok.

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Avrupa'ya uluslararası sevkiyat için Columbia'da [Reship Repacking] Şirketleri] var mı?

View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Daha kolay anlamanız için özetliyorum, gram başına bizim için ilginç bir şey yok, sevkiyatlardaki tehlike yüksek, riske değmez. Kim iyi yaptığını söylüyorsa, kolay olduğunu düşünüyorlarsa parasını riske atacaksa alıcının kararıdır, onlara iyi şanslar diliyorum çünkü önerdiğiniz tüm hipotezlerin sonucunu zaten biliyoruz, görmeleri kolay, denemeliler.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
risk almaya değmez

Attachments

• HjsqJ7DZTr.jpg
    HjsqJ7DZTr.jpg
    28.7 KB · Views: 114

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Paketi kuryeye teslim etme imkanınız var mı?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Birçok şey yapma olasılığım var ama tekrar ediyorum bizim için karlı değil

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Avrupa'da Kokain Laboratuvarlarının Yükselişi Kaçak Kokain Tuğlasının 'Ölümüne' İşaret Ediyor

Vice'ın yeni makalesinde kokainin plastik içinde neredeyse tespit edilemediği ve kokaini Avrupa'da teslim alan kişinin yakalanması halinde ürünün kokain emdirilmiş olduğunu bildiğinin kanıtlanmasının zor olduğu belirtiliyor.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Kauçuklarda bu kamufle edilmiştir ancak bu yöntem zaten eskidir ve bu sonbaharda neredeyse her türlü nakliye formu düşmüştür çünkü burada bu konu için çok iyi eğitilmişlerdir. Ve eğer kolay olduğunu düşünüyorsanız, bu nakliye meselesini çok kolay olarak görenler bunu denemeli. İyi şanslar.

Solution

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Evet, plastiğe kokain emdirildiğini kanıtlamak zor. Avrupa'da bir kişi online bir mağaza açabilir. Müşterilere satmak için ürünün %'si kokain olmadan gelecektir. Diğer yüzde ise kokain emdirilmiş olacaktı. Bu kişi bir gün gümrükte yakalanırsa, ürünlerde kokain olduğunu bildiğini her zaman inkar edebilir, muhtemelen bazı müşterilerinin kendi adına kokain ithal etmek için bir stratejisi vardı.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Kişinin kim olduğu önemli değil, kimin aldığı ve kimin sattığına dair veriler orada olduğu sürece, ürünü tespit ederlerse tabii ki sorun yaşayacaklar, ancak burada herkes fikirlerini sunuyor. Soru şu, şu anda ne yapıyorlar? Böylece para kaybetmezler ya da sorun yaşamazlar. Bizim için, eğer bir risk olacaksa, buna değmeli, yani geri kalanında iyi para var, büyük miktarları işlemeyen bu tür gönderilerle ilgilenmiyoruz

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Hepinizin konuştuğunu görüyorum bu fotoğraflarla kolay olduğundan çok eminim size bir cihaz gösteriyorum kontrol etmediklerini söyledikleri paketlerin içinde ne olduğunu bilmek için içeriği açmaya gerek yok umarım ekli ülkemizde daha birçok olan kapasitelerde güncellenir fotoğraflar

Attachments

• cJBVXktNn2.jpg
    cJBVXktNn2.jpg
    28.7 KB · Views: 124
  • PebuQ4Cviq.jpg
    PebuQ4Cviq.jpg
    18.6 KB · Views: 129
  • B3ImPvVQc4.jpg
    B3ImPvVQc4.jpg
    184.5 KB · Views: 126
  • 8Nfkl1z4LZ.jpg
    8Nfkl1z4LZ.jpg
    230.6 KB · Views: 120

Latin King

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Uçakla bu neredeyse imkansız. Güney Amerika, her gün binlerce paket gönderen çevrimiçi satıcılar gibi binlerce aliexpress ile Çin değil, uçağın içine ve dışına giden her şey çok kolay bir şekilde kontrol ediliyor! Uçağa bir şey sokmanın tek yolu onu yutmaktır ve bunun bile mantıklı olması gerekir. Kolombiya ile hiçbir aile veya iş bağlantısı olmayan ve 1 haftalığına Kolombiya'ya giden ortalama / düşük gelirli İngiltere'den William olamazsınız. Sen süper bir kırmızı bayraksın!

Eğer ayarlayabilirseniz tekne/konteyner ile nakliye en kolayıdır. Uyuşturucunun yasal bir şirkete ait yasal bir konteynerde olması gerekir. Sadece kaçakçılık için yeni bir şirket kurmak zaman kaybıdır. İlk 2 veya 3 yıl tüm konteynerleriniz kontrol edilecektir.

Güney Amerika ülkelerinin uyuşturucu kaçakçılığı ve kara para aklama konusunda daha fazlasını yapmaları için AB ve ABD tarafından sürekli baskı altında olduklarını unutmayın. Eğer bir Latin ülkesi sürekli olarak AB veya ABD'ye uyuşturucu gönderiyorsa, belirli ihracatlar için bir yasağa maruz kalmaları, bankaların kara listeye alınması ve fonların dondurulması veya el konulması gibi büyük bir şans vardır.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Tamamen katılıyorum ve iyi açıklanmış. Birçoğu kolay siparişler görüyor ve ülkemizde yasadışı maddelere olan yüksek talep nedeniyle her şeyi çok ayrıntılı bir şekilde kontrol ediyorlar.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Tamamen katılıyorum ve iyi açıklanmış. Birçoğu parselleri kolay görüyor ve ülkemizde yasadışı maddelere olan büyük talep nedeniyle her şeyi çok ayrıntılı olarak inceliyorlar

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Kolombiya'dan kokain göndermenin çok zor olduğuna katılıyorum, sadece iyi bilim bilgisine sahip ve gelişmiş yöntemler kullanan insanlar için.
Ancak Brezilya'dan göndermek mümkün. Avrupa'daki Brezilyalılar o kadar çok ki, bazı yerlerde Avrupalılardan daha fazla Brezilyalı var, özellikle bazı işlerde çünkü bir Brezilyalı Avrupa'ya geldikten sonra üniversite diplomasına sahip değil, bu yüzden inşaatta veya fabrikada çalışmak zorunda. Kolombiyalılar ve Meksikalılar nadirdir, belki de Brezilyalılar daha zengin oldukları ve seyahat edebildikleri içindir. Bilmiyorum ama muhtemelen Brezilya'dan bir şeyler satın alıyorlar, paketler Bolivya veya Kolombiya'dan gelen paketler gibi kokain açısından şüpheli değil.