Question Protein takviyesi tozu gibi diğer tozlarla karıştırılmış MDMA nasıl çıkarılır

coke199

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Merhaba arkadaşlar, bana cevap veren kişinin MDMA yıkama ve temel kimya bilimlerini iyi bilmesini istiyorum.

Sorum şu, protein takviyesine tamamen toz haline getirilmiş MDMA koyarsam ve iki tozu karıştırırsam (protein takviyesi tozu + MDMA tozu)

Bu karışımdan kristalizasyon yöntemiyle veya herhangi bir kimyasal yöntemle MDMA'yı tekrar çıkarabilir miyim? Sanırım bu MDMA yıkama gibi bir şey yoksa yanılıyor muyum?

Hepinize teşekkür ederim.
;)

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba, evet, yapabilirsiniz. Az miktarda MDMA tozu ve protein ile bir deney gerçekleştirebilirsiniz. Ardından, MDMA'yı a/b ekstraksiyonu ile ekstrakte edin.
Ayrıca okuyun MDMA/ecstasy saflaştırma yöntemi

Last edited:

coke199

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Çok teşekkür ederim sevgili @G.Patton, MDMA / ecstasy saflaştırma yöntemi konusunu okudum ve Asit-baz ekstraksiyonu (a / b ekstraksiyonu) hakkında okudum.

1. Konunuzda yazdığınız yol (asetonla yıkama / saflaştırma) benim durumum için işe yarar mı?
Karışım oranının 1:20 (MDMA: protein tozu) olduğunu fark ettim.

2. MDMA'nın a/b ekstraksiyon yöntemiyle nasıl ekstrakte edileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bana ipuçları verebilir veya okumam için konular önerebilir misiniz?