PlugMan ile nasıl tanışılır?

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
İki fişçi burada ve size benimle, kardeşimle ya da çevrenizdeki meslektaşlarımızla nasıl tanışabileceğinizi anlatıyoruz.

Bayiler gerçekten de paranoyaktır ancak bu konuda herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir. Bir torbacının sahip olduğu paranoya seviyesi, torbacının sahip olduğu "şöhret"/popülerlik ile eşdeğerdir. Bununla birlikte, bir kokain satıcısının bir ot satıcısından daha paranoyak olacağı açıktır, çünkü her birinin sattığı şey ve maddeyle birlikte gelen ceza.

Küçük bir örnekle başlayalım: Lisede okuyan, 18 yaşında, arabası olan bir adamsınız ve ketamin istiyorsunuz. Ketamin bulmak, Ketamine Keith'i arayıp adamdan bir gram istemekten daha zordur. İşte bu uyuşturucuyu nasıl bulacağınız:
1. Açıkçası ketamin kullanan insanlara sorun ve atlara sormaktan bahsetmiyoruz. Ketamin kullanan birini tanımıyor musunuz? Önemli değil, barlara, parklara veya ketamin kullanan insanların takılabileceği herhangi bir yere gidin ve er ya da geç küçük bir konuşma yoluyla satıcılarını kesinlikle bulacaksınız.
2. Mevcut satıcınıza sorun. Diyelim ki zaten esrar satan bir adam tanıyorsunuz, ona sorun! Çoğu zaman satıcılar birbirini tanır çünkü bir satıcı olarak çevreyi tanımanız gerekir.
3. Arkadaşlarınız. Bu bir numara olmalıydı ama önemli değil. Arkadaşlarınıza sorun, belki satan birini tanıyorlardır, asla bilemezsiniz ve bazen şaşırabilirsiniz.

Biraz daha zor: diyelim ki orta yaşlısınız ve LSD istiyorsunuz. Mevcut bayinize sormanız gereken noktalar hala geçerli, her zaman bayinize aradığınız şeyi satan birini tanıyıp tanımadığını sorun.
Tam burada en önemli nokta ortaya çıkıyor: çoğu bayi çok fazla övünür/çok fazla reklam yapar. Bu, instagram'a girip "LSD" araması yaparsanız, en yakınınızdaki bir bayinin hesabına ulaşacağınız anlamına gelir. Ve hatta bir bara gidip tuvaletteki numaraları aramak bile işe yarayacaktır, size yardımcı olabilecek satıcılar olabilirler.

En kolayı: ot bulmak, biz bu konuda uzmanız. Diyelim ki ot istiyorsunuz ve bunun için sadece otun kokusunu ve bir esrarkeşin genellikle nasıl göründüğünü bilmeniz gerekiyor. Etrafta dolaşın ve ot kokusunu arayın ya da ot kafalılara benzeyen insanları arayın. Bu insanlar tanışabileceğiniz en havalı kişilerdir ve %80'i size satıcılarının bağlantılarını verecek ya da sadece otlarından biraz satacaktır. Burada yukarıdakilerin hepsi geçerlidir, mevcut bir satıcıya sorun, arkadaşlarınıza sorun. Çoğu insan ot içmiştir veya içen birini tanır.

Önemli bir nokta da BAKIR GİBİ GÖRÜNMEYİN.

Bugünlerde insanlar Snapchat, Signal veya Telegram üzerinden çalışıyor çünkü mesajları okunduktan sonra silebiliyorsunuz. Esnek olun, birden fazla platformda çalışın.

Burada olacağız ve bununla ilgili tüm sorularınızı cevaplayacağız <3

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Yakınınızdaki bir bayiyi kolayca bulabileceğiniz bir pazar yeri oluşturmaya ne dersiniz?
Örneğin, bir bayi mahallede ölü damlalar yapar. Alıcı pazaryerini açar, mahallesini belirtir ve yakınında satılık olanları görür, maliyeti ve ambalajı görür. Alıcı ürün için ödeme yapar ve anında tüm bilgiler ve ölü noktanın tam yerini gösteren bir harita gösterilir. 30-40 dakika sonra alıcı istediği ürünü alır, satıcı parasını alır ve kimse kimseyle gerçek hayatta karşılaşmaz.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Ya alıcı hiç de meşru bir alıcı değilse? Ya sadık bir müşterinin yapacağı gibi, sadece ölü nokta konumları hakkında bilgi toplamak için çok sayıda sipariş veriyorsa ve bunlar daha sonra güven altına alınıyorsa? Alıcının, bir bayi ya da çalışanın nereye gideceği bir yana, fiziksel olarak bulunduğu yeri bilmesi bile pek iyi bir şey değildir

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Bu konuda yanlış bir fikre sahipsiniz. Burada birçok faktör devreye girer, konumun yanı sıra tam zaman da önemlidir, ayrıca hiç kimse aynı bayrak altında kaç kişinin çalıştığını bilemez. Örneğin, bir şehirde 30 kişi çalışabilir ve LE her şeyi satın alacaksa, o zaman gelirler için onlara teşekkür edelim. Akıllıca yaklaşılırsa hareket coğrafyasını eşleştirmek neredeyse imkansızdır.
Bunun için ne kadar zaman, çaba ve para harcanması gerektiğini hayal etmek zordur. Sonuç olarak, soruşturma o kadar pahalı hale gelir ki karlı olmaktan çıkar.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
Ancak yine de sadece kendinizi düşünmeyin. Alıcıyı veya çalışanı da düşünün.
Çalışanlar aynasızlar tarafından yozlaştırılabilir ve eminim zamanlarını kısaltmak için her şeyi yaparlar, buna bazı müşterileri, hatta sizi, başkanı veya bir üst sıradaki kişiyi beslemek de dahil.
41Dxflatline 'ın endişesi gerçek ve anlıyoruz çünkü endişesi bizim noktalarımızdan birine oynuyor, bu OP yalnızca büyük şehirlerde veya küçük ülkelerde işe yarayacaktır.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
@HEISENBERG
İlginç bir nokta ama görüyorsunuz:
Bu hayali pazar yeri polisler tarafından tehlikeye atılabilir. Daha uyuşturucuyu elinize bile almadan tutuklanmak ister misiniz?

Ayrıca böyle bir platform bulmanız gerekir. Emanet sistemi gibi bir platformdan bahsettiğinizi biliyoruz ama kim, neden ve nerede böyle bir platform oluşturabilir?

Fikrinizi beğendik.

Bunun imkansız olduğunu söylemiyoruz, zira dark web piyasaları bu şekilde işliyor, ancak lütfen bunun kaç kişiyi kapsayacağını ve ölçeğini göz önünde bulundurun.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Maddeleri ele geçirmeden önce polisler sizi nasıl tehlikeye atacak?
Piyasada her gün yüz binlerce sipariş olacaksa kaç polisin işin içinde olması gerekir?
Malların satın alındığı ve posta yoluyla teslim edildiği küçük bir marketin tutuklanmasının yüzlerce kişinin tutuklanmasına yol açtığı kaç olay biliyoruz? Böyle örnekler biliyoruz.
Satıcıların ölü damlalarla çalıştığı pazarların tutuklanmasının birden fazla kişinin tutuklanmasına yol açtığı kaç olay biliyoruz? Böyle bir örnek bilmiyoruz.

Malların ölü damlalarla teslimi, diğer uyuşturucu transfer yöntemlerinden çok daha güvenli, anonim ve hızlıdır.
Dağıtım sistemi ilkel ve basittir. Binlerce insan bir iş kurarken ve birbirlerini hiç görmezken, LE bu dağıtım yöntemine etkili bir şekilde karşı koyamaz ve malların tedarik zincirini belirleyemez.

Siz ya da bir başkası böyle bir pazara katılmaya hazırsa, bu şekilde madde satmak için yerel bir iş kurmaya hazırsa - bana yazın, konuşacak çok şeyimiz var.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24

Bize deli diyebilirsiniz ama biz dead-drop sistemine güvenmiyoruz. Bu sistem *hile yüzünden güvenilmezdir. Şunu bir düşünün bayım: tıpkı AlphaBay'de üçkağıtçı bir satıcının sizi dolandırabileceği gibi. Bundan kaçınmak için bir şeyler yapılacağını anlıyoruz ancak yine de bu kusuru göz önünde bulundurarak bunun yanında duramayız. Bir alıcı, satıcı hiçbir şey yerleştirmediği için paketin hiç orada olmadığını söyleyebilir, satıcı kontrol etmesi için birini bile gönderebilir ve polisler içeri girer ve çalışanınızı alır ve er ya da geç çatlar ve tamamen SİKİLDİNİZ.

Bu tür bir OP'nin kapsamı da düşünülmesi gereken bir konu. Bu fikir sadece yoğun nüfuslu aryalarda işe yarayabilir, ne kadar çok satıcı o kadar iyi ve aynı şey müşteriler için de geçerli.

Şimdi kötü aktörler ve polisler hakkında konuşalım. Birini ölü bir damla ekerken veya onu alırken yakalamanın imkansız olduğunu söylediniz, ancak bunun tam tersini söylemek istiyoruz. Aklıma gelen ilk şey "evet, belki bir yere bir şey koyan birini yakalayamayabilirsiniz ama eminim ki bir şey toplayan birini yakalayabilirsiniz". Diyelim ki bir satıcısınız ve bir alıcı için bir paket bırakmanız gerekiyor, belki siz hiç yakalanmayacaksınız ama sizi temin ederim ki alıcı kayacak, malları alırken yakalanacak. Şimdi aynı senaryoyu düşünün, ancak malların polisler / kötü aktörler tarafından (platform yarı tehlikeye atıldığı için) onu yakalamak için yerleştirildiğini hayal edin, çünkü belki de önemli biri ya da federaller sadece hayatını mahvetmek istiyor.

Bu tasarım sadece satıcıyı ya da sözde satıcıyı korurken alıcıya inkar edilebilir bir imkan vermemektedir.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
@bad_coco_melon
Her şey kıyaslanarak öğrenilir. Uyuşturucu almak ya da satmaktan bahsettiğimizde, %100 güvenli bir yol bulamayız. Herhangi bir yorumda, dağıtım sisteminin kusurlu olduğunu söyleyebiliriz.
Çoğu durumda alıcı ve satıcının birbirini aldatmak istemediği varsayımı altında düşünmek zorundayız, eğer bir sorun varsa bunu anlaşmadaki taraflardan toplayabileceğimiz verilere dayanarak çözmeliyiz.
Satıcı da bir paket çamaşır deterjanı gönderebilir, ancak bunun kokain olduğunu söyleyebilir.

Satış hakkında konuştuğumuzda neyin önemli olduğunu anlamamız gerekir:
-Müşteriye teslimat hızı.
-Satıcının güvenliği.
-Alıcının güvenliği.

Genel eşitlikte, ölü damlalar her konuda kazanır. Herhangi bir yeni girdi, objektif olması için her iki satış yöntemiyle karşılaştırılarak uygulanmalıdır.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Doğru önlemleri alan bir darknet satıcısıysanız, bugün olduğu gibi kim olduğunuzu bulmak neredeyse imkansız olacaktır. Dead drop sistemi ile sadece maruziyetinizi arttırmakla kalmazsınız, aynı zamanda kuryecilik oynamak zorunda kalırsınız ki bu da genel giderlerinizi arttırır. Küçük hacimli siparişleri kendiniz de alabilirsiniz ancak ya güvenli teslimat noktalarından daha fazla sipariş varsa ve ya bu ölü teslimatları yapmak, siparişleri üssünüzde tartıp poşetlemediğiniz anlamına geliyorsa? İşin çığırından çıktığını görebilmem için birkaç kişiyi işe almanız gerekecek. Çoğu ülkede posta, ot olmadığı sürece %99 güvenlidir.

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Kolombiya'da hiçbir kural geçerli olmadığı için bunu her zaman ilginç bulmuşumdur. Üst kademelerdeki çoğu insana tamamen yabancı olan belirli bir yapı var.

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
İngilizcem çok iyi değilse kusura bakmayın.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Haklarınızı ve yasaları bilmek önemlidir. 3-4 kez uyuşturucuyla yakalandım ama hiç resmi olarak suçlanmadım. Her seferinde sürünerek kurtuldum. Eğer yakalanmak üzereyseniz olay çıkarın. Zayıf olduğunuzda güçlü, güçlü olduğunuzda zayıf davranın. Bir keresinde polisler tarafından durdurulmuştum ve beni sorguluyorlardı. Makul bir şüphe uyduruyorlardı, ben de onlarla tartışmaya başladım. Bana vurdular ve kelepçelediler, ceplerimdeki her şeyi aldılar ve beni içeri götürdüler. Beni içeri alırken cüzdanımda kokain poşetini buldular ve heyecanlandılar. Sonra dedim ki, onu cüzdanıma siz koydunuz, sizi sahtekar orospu çocukları! BENIM MÜLKÜMDE VELAYET ZINCIRINIZ VAR MI? O cüzdanı bir saattir görmedim, bagaja attınız ve bu onu son görüşüm oldu."
Kanunları öğrenin

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
Osmosis bu konuda kesinlikle haklı. Herhangi bir durumda tutuklama yapılabilmesi için ellerinde genellikle mahkeme için yeterli olmayan bir şey olması gerekir, ancak çoğu insanın oturup savaşmadan önce savunma yapacağını bilirler. AVUKAT dışında ASLA LE'ye bir şey söylemeyin. Eğer sistemdeyseniz adınızı öğreneceklerdir, bu yüzden bu konuda yalan söylemeyin çünkü bu onlara sizi bir şeyle suçlamak için bir neden verir. Benim adım falanca ve avukatımı istiyorum. Video kanıtı ya da çoğu zaman zayıf olan bir davayı güçlendirecek bir şeyle yakalanmadıysanız, genellikle sizi her zaman sallamaya çalıştıkları ön duruşma sırasında hepsini attırabilirsiniz. Duruşmalar onlar için pahalıdır ve avukatınız keşif talebinde bulunduğunda ortaya çıkacak olan ellerinde olanlara dayanarak jüriyi suçluluğunuza ikna etmek zorundadırlar. Benim ve benden önceki nesiller için her zaman işe yarayan son bir şey de, burada olduğunuz kadar dışarıda da anonim olmanızdır. Eğer toplumdaki çoğu kişi tarafından uyuşturucu satıcısı olarak biliniyorsanız, LE de bunu bilir.

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
2
@HEISENBERG

PlugMan ile nasıl tanışılır.

Air BnB İş Modeli:-

Air bnb şu anda sadece uygulama ve web sitesi üzerinden çalışan tamamen dijital bir platform. Yüz yüze hizmet yok, gitmeniz gereken fiziksel bir alan yok. Ve Airbnb'nin kendisi herhangi bir mülke sahip değildir. Sadece sunacak bir şeyleri olan insanları, sundukları şeyle ilgilenen diğerleriyle buluşturmayı mümkün kılar.
Air bnb, modeldeki her bileşeni birbirine bağlayan çevrimiçi bir platform yardımıyla çalışır.
Air bnb, öncelikle platformu üzerinden yapılan rezervasyonlar üzerinden komisyonlar ve hizmet ücretleri yoluyla gelir elde eder. Ev sahipleri, rezervasyon toplamının yaklaşık %3'ü kadar bir hizmet ücreti öderken, misafirler %5 ila %15 arasında değişen bir hizmet ücreti öderler

Dead and Drops Modeli - Air DnD Uygulaması
Boş düşük kiralık mülkleri ve ilgilenen diğer kişileri kullanabilirsiniz.
Kendi kendine check-in veya tüm yerin rezervasyonu, Ev Sahibinizle esas olarak uygulama içi mesajlaşma yoluyla etkileşim kurmanıza olanak tanır - bir şey olursa istediğiniz zaman onlara mesaj gönderebilirsiniz.

Yalnızca Picker, Dropper veya BB Market öğenin nerede saklandığını bilir ve BB Market tarafından oluşturulan kod aracılığıyla bir uygulama ile birbirleriyle etkileşime girebilirler ve Uygulama yalnızca BB Market aracılığıyla yüklenecektir - Örnek (Air DnD Uygulaması)

Sadece bir Fikir!