Prekürsörler/ekipmanlar nasıl güvenli bir şekilde sipariş edilir?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Pmk 13605 48 6 kontrollü ise
PMK 28578-16-7 kontrol edilmiyor mu yoksa ediliyor mu?

Macondor

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
28578'in kontrol edilmediğini varsayalım, ancak. bunu ABD'de ABio tedarikçisinden veya 2cb laboratuvarlarından satın almanın güvenli olup olmadığını bilmek istiyorum..vb. sodyumumborohidid de. kaç kilo veya gram ai olabilir ama ABD'de lütfen bunu bilen biri varsa?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Etanolden asetona geçmek için en az 8 mekanizma vardır. Kendi etanolünüzü üretebilir ve damıtabilirsiniz ve bazı yöntemler aseton kadar değerli olan etil asetat asetik asit veya formik asit üretir. Şu anda yaptığınızın yerine kimyasallar üretip satabilirsiniz

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Aslında gözlerimi yepyeni bir işe açtınız! Bu konuda biraz araştırma yapacağım ve verimi iyi bulursam, burada size satmaya çalışacağımdan emin olacağım çocuklar :)

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Sentezle ilgili herhangi bir makaleniz/dersiniz/ videonuz/postanız var mı?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Laboratuvar ekipmanı satın alınabilir ve herhangi bir sorun yaşanmaz.

Maksimum sıvı miktarı 5 litre
organik 2kl

Tedarikçiniz gümrük vergisi ödememek için 30 usd'yi aşmayan bir fiyat için vergi beyanında bulunma iyiliğini yapmalı ve aşarsa ve kargoyu alıkoyarsa, istediğinizi ödeyin ve bu kadar, sorun yok İlaç üretmek için kontrol ediliyorlarsa, tüm ürünler hakkında iyi bilgilendirilmiş olan ülkeye ve gümrüğe bağlıdır. Ürünlerimi sorunsuz bir şekilde ihraç edebildiği noktaya kadar çünkü bu ürünleri haklı çıkaracak bir yolum bile yok.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Avrupa'da made-in-china.com ile olumlu bir deneyimi olan var mı? Bazı satıcılar 28578-16-7 dahil olmak üzere prekürsörleri Avrupa'daki depolardan gönderilmiş olarak tanıtıyor.

Last edited:

Loki12

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Ne güzel bir takma adınız var.

Size yalan söylüyorlar, eğer gerçekten Avrupa'daysa, o zaman neden onu almak için ayarlama yapmıyorsunuz veya ekstra olarak size bırakılmasını sağlamıyorsunuz? Ben olsam böyle yapardım, eğer bu kadar güvenilir bir depo ve çalışanlarla size yakın bir yerde faaliyet gösteriyorlarsa, önemli bir müşteri için bir toplantı ayarlayabilmeleri gerekir, değil mi?

Ödeme yaptıktan sonra gerçekte olacak olan şey, Avrupalı şirketlerle nakliye anlaşmaları olduğu için paketiniz Avrupa gümrüğünden geçtiğinde güncellenecek bir takip numarası alacaksınız. Paketiniz denetlenirse ne olacağını tahmin edebiliyor musunuz?

Aliex ile aynı şey. Çin'den gönderiyorlar, ancak DHL tarafından teslim ediliyor, mahallenizdeki kuryenin uçaktan yeni indiğini mi düşünüyorsunuz?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Söylemesi zor. Kaçak mallarla dolu bir depoya sahip olsaydım, müşterilerimle yüz yüze görüşmeyi değil, nakit olarak ödenen gizli bir yöntemle göndermeyi tercih ederdim.

Ama haklısınız. Gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor.

Loki12

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
LOKI'ye güvenebilirsiniz dostum...
Ne yazık ki, çoğu Çinli tedarikçi çoğu zaman ellerinde ürün bile bulundurmuyor ve başınız belaya girdiğinde ortadan kaybolacak olan kimya şirketi için paravan oluyorlar, sonuçta size verdikleri ismin gerçek olup olmadığından bile emin olamazsınız, gerçekten yaptığınız tek şey bir yardım masasına mesaj atmakken "birden fazla" kişiyle konuşuyor olabilirsiniz.
Çinli ortaklarımız hakkında olumsuz duygular yaymaya çalışmıyorum, sadece size sundukları güven ve dürüstlüğün aynısını onlara da sunmanız gerektiğini söylüyorum, ki bu da sıfır. Faaliyet gösterdikleri yerde tamamen farklı bir dünyadalar, eğer yakalanırsanız kendi başınıza kalırsınız. Gizlilikleri orta seviye Karanlık Pazar satıcılarının yanına bile yaklaşamaz ve WHATSAPP üzerinden çalışırlar, bu yüzden bu size yeterince şey anlatmalıdır. Onlarla nasıl başa çıkacağınızı bulamazsanız ve kendinizi %200 izole edemezseniz, yapmamalısınız; tıpkı karanlık pazarlarda olduğu gibi. LOKI yıllar önce bir uyuşturucu satıcısıyla anlaşmazlığa düştüğünde swat tarafından baskın yemişti... Swat'ın bulduğu tek şey eroin çeken bir grup insan olduğunda LOKI güldü... yine de LOKI'nin iyi bir damlası yandı çünkü satıcı paketin zaten teslim edildiğini iddia ettiğinde emanet seçeneğini kullandı... LOKI sorun çıkarmadı, LOKI süreyi uzatarak hizmeti düzgün bir şekilde kullandı... LOKI, paraları hemen serbest bırakmadığı için büyük bir dolandırıcı olarak adlandırıldı! Ve LOKI operasyonunu kontrol altında tutmasaydı, şu anda bir ibne yüzünden hapiste oturuyor olacaktı. Tavsiyemi dinleyin, asla çok güvende olamazsınız!

LOKI BİLİYOR

Promotion

See my products
Seller
Reaction score
6
Hangi ürünlere ihtiyacınız var?
Size öncülleri nasıl güvenli bir şekilde sipariş edeceğinizi anlatabilirim.